Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.11.2010 А ПРОБЛЕМИ ТРЕБА ВИРІШУВАТИ

На недавньому засіданні колегії районної державної адміністрації вперше перед присутніми про соціально-економічний розвиток нашого району доповідав перший заступник голови районної державної адміністрації Л.А.Радзивілюк. Ми вирішили після колегії поспілкуватися з Леонідом Анатолійовичем, адже інформація щодо підсумків соціально-економічного та культурного розвитку Славутчини за дев’ять місяців поточного року видалася доволі оптимістичною.
     
     - У порівняні з відповідним періодом минулого року випуск продукції підприємствами району збільшився, як Ви сказали, Леоніде Анатолійовичу, на 1,4 мільйона гривень. Що стало поштовхом для такого прориву?
     - Ну, перш за все, основний промисловий потенціал забезпечив, безперечно, колектив відкритого акціонерного товариства «Славутський солодовий завод», який за цей час уже виготовив продукції на суму 230,7млн. гривень. Оговтався від кризи (і це не може не радувати), Славутський піщаний кар’єр… Але найбільшу втіху принесло нам відновлення роботи державного підприємства «Ганнопільський спиртзавод», де за невеликий проміжок часу (всього декілька місяців!) виробництво продукції в грошовому еквіваленті вже сягнуло понад 147тис.грн.
     - Якщо можна, уточніть, будь ласка, якої саме продукції? Адже і без того відомо, що саме видає на-гора той же піщаний кар’єр… А от у Ганнополі - невже знову спирт ллється рікою?
     - Так, ллється… Але інший, тобто, технічний. Його відповідно до технологічних характеристик, називають офіційно ще розчинником багатокомпонентним органічним. А використовується він зде- більшого у хімічній промисловості. Хоч виготовляється майже з тієї самої сировини – зерна кукурудзи, скажімо. Цьогоріч його сюди в достатній кількості постачають селянсько-фермерські господарства Малого Правутина, Клепачів, Манятина та інших сіл району.
     - Бачите, як послідовно той виробничий ланцюжок складається: відродилось одне підприємство і дало можливість ін-шим реалізовувати вирощене… Але цього, на жаль, не можна сказати про донедавна успішний «Ромбудкерам», хоч і сировини для виробниц- тва цегли в нас вистачає, і нібито будівниц-тво в державі поволі від кризи оклигує. Тобто, потреба в будівельних матеріалах знову стає насущною...
     - Ви все це логічно викладаєте. Проте, з «Ромбудкерамом», як мовиться, у нас свої рахунки. Бо мало того, що це товариство з обмеженою відповідальністю призупинило свою виробничу діяльність. Воно не розрахувалось із державним підприємством «Романінський цегельний завод» за орендоване майно. Умовно кажучи, «вижало з нього всі соки» – і пішло. Більше того, пробувало демонтувати й вивезти з підприємства обладнання. Добре, люди які живуть у Романінах, виявили пильність.
     - Бачила і чула, як вони на чолі з депутатом районної ради, директором Миньківецького нвк Людмилою Василівною Гаврилюк на прийом до голови обласної адміністрації В.С.Яду- хи, коли він перебував у Славуті, приходили… Відчувалося, люди неабияк уболівають за збереження підприємства, адже з ним пов’язане все життя невеликого села Романіни.
     - Так, навіть електроенергію до недавнього часу мешканці тут отримували через завод. І ось коли із-за боргів підприємство залишилося без неї, страждали люди… Отож, нам довелося вжити рішучих заходів не тільки задля того, щоб зупинити тут розбазарювання майна, а й забезпечити енергопостачання села. Треба сказати, що лінії електропередач тут дуже старі, потребують реконструкції – маємо зробити це за програмою електрозбереження… А питання оренди майна вирішується нині тут громадською організацією інвалідів «Славута Агро».
     - Леоніде Анатолійовичу, Ви так досконало володієте ситуацією, хоч зовсім мало займаєте посаду другої величини в РДА. Це похвально. Хоча, минуле Ваше, наскільки мені відомо, не було пов’язане з промисловим виробництвом…
     - Орієнтуватися в проблемах, які були і з’являються щодень, мені допомагає знання людей і самого району. Я ж сюди не з Місяця спустився. Живу і працюю на теренах Славутчини від дня народження. Хоч і починав із педагогічної роботи, зате життя (а працював я, як ви знаєте, і керівником сільськогосподарського підприємства у Малому Скниту, і об’єднання «Агрохім») спонукало мене здобути ще й диплом Української аграрної академії, трудився в певний час і в компанії «Інсеко». Це була хороша школа життя.
     - Не буду Вас запитувати про те, якими принципами керувалися, коли погоджувалися на посаду першого заступника голови РДА. Але, здається, в Бернарда Шоу є чудовий вислів: «Дивлячись у минуле – зніміть капелюха, дивлячись у майбутнє – засукайте рукава». Чи згодні Ви з ним?
     - Гострий розум цього англійського письменника не може не захоплювати. Але, скажу чесно, його твори читав давно, ще під час навчання в Київському державному педагогічному інституті. Хоча, про те, що зі спущеними рукавами нічого не зробиш, кожен із нас і без того великого Бернарда знає. Ну, згадати хоча б прискорення газифікації ряду населених пунктів району, на яку уже ніхто не сподівався. Ми ж за короткий час змогли підвести і підключити газ до Губелець, завершити прокладання підвідних газопроводів до Клепачів, Пузирок, Досіна, Комарівки…
     - Де ж взялися ресурси?
     - Назву це мистецтвом дипломатії, якщо хочете. Адже нам вдалося переконати власників публіч- ного акціонерного товариства «Хмельницькгаз» вкласти в ці газопроводи немало-небагато - понад 350 тисяч гривень власних інвестицій. Звичайно, на всі регіони тих інвестицій не вистачає, і відрадно, що до Славути вони таки дійшли. Бо від того виграли наші люди. У найближчій перспективі - прокладання газопроводу до Мухарева і Ганнополя.
     - Насамкінець нашої розмови дозвольте запитати де- що про інше. У Вашій доповіді на засіданні колегії РДА, Леоніде Анатолійовичу, прозвучала інформація про значні борги до Пенсійного фонду окремих промислових і сільськогосподарських підприємств. Чи позбуде- мося ми колись цих обтяжливих обставин, які тягнуть район донизу?
     - Неодмінно позбудемося. І щоденно маємо працювати над цим. Радує те, що, наприклад, державне підприємство «Хмельницьке» с.Цвітоха уже розрахувалося із заборгованою людям зарплатою – отже, почне скорочувати борги до Пенсійного фонду. Незрозуміло мені, чому серед боржників із незначною сумою опинилися ВСГП “Колос”, СФК “Перемишельський” та ПСП “Миньковецьке”. Від агрофірми «Марачівка» то уже майже нічого не залишилось, і, очевидно, свій борг вона ніколи пенсіонерам так і не віддасть.
     Пора детально розібратися й з корпорацією «Подільські мінерали» та тим боргом у більш як 80 тисяч, що “завис” на ній. Фактично ж, крім сапонітів, у Ташках нічого від цієї корпорації не залишилося. Дуже складні справи в нас ще із СГП «Хвощівка», яким керує Ю.А.Ткачук. Ото вже дійсно нікому там для Юрія Аркадійовича рукава засукати, щоб не ганьбився перед Пенсійним фондом і державою. Сподіваємося, що й Ганнопільський спиртзавод поволі викарабкається з боргової ями. В усякому разі, надходження коштів до бюджету Пенсійного фонду від платників району цьогоріч вже складають понад 7 мільйонів гривень, що становить 97% від плану. Як бачимо, позитивні тенденції намітилися. І нам усім разом треба їх усіма зусиллями підтримувати.
     - Дякую Вам, Леоніде Анатолійовичу, за інтерв’ю і… оптимізм. Бо, як показує життя, найважче відповідати за ті проблеми, які очевидні.
     
     Інтерв’ю вела Віра МАЛЬЧУК.
     


  коментарі: 14

 :   (написано 15.03.2011 в 01:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 12:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 05:36 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 07:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 17:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 22:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 15:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 22:27 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 20:50 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 10:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 23:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 08:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 05:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 14:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 4 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік