Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.11.2010 ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНА ДИТЯЧА ПРОГУЛЯНКА?

Судовий процес, що завершився менше місяця тому (вирок було оголошено 20 жовтня), проходив у закритому режимі. Осуджений, зважаючи на його молодий вік, отримав достатнє покарання: реальне позбавлення волі на 5 років і 6 місяців. «Чіпляє» 156 стаття Кримінального кодексу, за якою був відданий до суду, – розбещення неповнолітніх. Як же дійшов Володимир Самійленко (його прізвище змінено – Авт.) до життя такого, звідки взялася у парубка нездорова пристрасть до малолітніх діточок? Спробуємо розібратись.
     Кримінальну справу розслідували навдивовижу швидко: почата вона 17 травня, закінчена 15 липня. Коли відкрились обставини злочину, 25-літнього Володимира, підозрюваного у його скоєнні, заарештували, і на час слідства він перебував у СІЗО. А загалом парубок із нормальної славутської сім’ї: мешкав на одній із центральних міських вулиць разом із батьками, старшими братом і сестрою. Але, підростаючи, Володя став трохи відрізнятися від своїх однолітків. Мама його переконана, що це пережита в ранньому віці пневмонія (за іншою версією – переляк від собаки) дала ускладнення на органи мовлення. Через це, відучившись рік у звичайній школі, він був направлений у Берездівську допоміжну школу-інтернат.
     Мати обмовилась, що її син «певний час перебував на обліку у психіатра ЦРЛ, де йому поставили діагноз «легка розумова відсталість». Час від часу він вживав алкогольні напої, унаслідок чого у Володимира з’являлася підвищена агресивність. А от нюанс, який може багато що пояснити: «Мені відомо, що син під час навчання у школі-інтернаті був свідком вчинення одним із викладачів розпусних дій щодо вихованців закладу – за даним фактом навіть порушувалась кримінальна справа (хоча вона і закінчилась нічим, редакція слідкувала за її перебігом. – Авт.). Вчинення ж Володимиром означених злочинів я можу пояснити лише тим, що він перед їх скоєнням, певно, вжив спиртне, яке було для нього зайве».
     Як бачимо, материнське серце підказало здогадку. У сім’ї раділи, що Володимир протягом 5-ти років справно працює на одному із міських підприємств; сподівались, мабуть, що все у його житті добре складеться. Чи здогадувались про його сексуальні проблеми? Хтозна. А вони проявились у такий спосіб, що трактується як кримінальний злочин…
     Отже, слідством було встановлено, що в один із травневих днів В.Самійленко, перебуваючи напідпитку, у своєму дворі зупинив 6-річну дівчинку та, «утримуючи її поблизу себе і використовуючи дитячу безпомічність, умисно вчинив відносно неї розпусні дії». Під час проведення досудового слідства з’явилась додаткова інформація, що наприкінці минулорічного червня в тому ж дворі (на нього виходить і будинок, в якому мешкає Володимир) такі ж дії і в такому ж стані алкогольного сп’яніння Самійленко здійснив й відносно малолітнього хлопчика, «яким скористався для задоволення своєї статевої пристрасті».
     На стіл начальника міліції одна за одною лягли дві заяви: від бабусі хлопчика і батька дівчинки. Володимир ні від чого не відпирався, засвідчивши явку з покорою. Ось його зізнання: «Після обіду я вийшов покурити. Побачив дівчинку 5-6 років, яка гралася у дворі. У мене виникло бажання доторкнутися до її тіла, тому мав намір зняти з неї одяг. Але вона заплакала і втекла, після чого я піднявся у свою квартиру і ліг спати. Потім приїхали працівники міліції і забрали мене у відділок. У вчиненому чистосердечно розкаююсь».
     Хвалити Бога, що мала нічого не зрозуміла: «Забігши за ріг будинку, я побачила знайомого дядька. Той запитав, як мене звать, а потім криком наказав стояти. Коли він задер мені спідничку, я дуже злякалась, бо подумала, що дядько хоче зробити мені укол, а я їх дуже боюся…». Стан матері дівчинки легко зрозуміти: «Вся наша сім’я, в зв’язку із вказаною подією, пережила досить сильний стрес. Моя донька постраждала психологічно: у неї погіршився сон, вона й дотепер насторожується на будь-які незначні обставини»…
     Хлопчик – ровесник дівчинки. Його виховують бабуся з дідусем, бо батьки розлучились, і мама постійно їздить на заробітки. Під час дитячих ігор він теж у своєму дворі побачив знайомого дядька. Той ішов із сумкою, в якій були порожні пляшки. Хлопченяті пощастило менше дівчинки, бо Самійленко таки роздягнув його. «Я плакав і просив відпустити мене, але дядько не реагував…». На щастя, стала кричати жінка з першого поверху, яка побачила цю сцену, чим припинила її: розпусник відпустив свою жертву і втік. А хлопчик розповів про все бабусі. Та, переконавшись, що такий факт дійсно мав місце, пішла до Самійленків розбиратися. «Повіривши Володимиру, що таке більше ніколи не повториться та із-за того, що мій чоловік тривалий час працював разом із його батьком, я тоді пожаліла хлопця і нікуди ні про що не повідомила. Але коли дізналась, що Володимир продовжує свої розпусні дії, вирішила звернутись з повідомленням про вчинений Самійленком злочин в міліцію».
     Фінал нам відомий. Були сумніви, чи визнає судова-психіатрична експертиза підсудного осудним, але її висновок був однозначний: той чинив наругу над неповнолітніми осмислено і повинен сповна відповісти за свої дії. В чому, власне, був переконаний і суд. Правда, вирок ще не вступив у законну силу – невже можливі «варіанти»?
     
     Валентина АНДРІЄНКО.
     


  коментарі: 14

 :   (написано 15.03.2011 в 01:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 12:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.04.2011 в 18:19 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 12:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 13:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 16:53 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 11:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 17:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 15:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 00:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 20:28 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 02:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 00:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 08:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 3 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік