Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.11.2010 ДИНАСТІЇ ПЕДАГОГІВ

Учителі, вихователі! Скільки добрих, щирих і сердечних слів сказано про них. Бо ж їх професія – одна з найщасливіших на землі. Хочу розповісти про тих, хто в свій час навчався у Головлівській школі, а пізніше, здобувши педагогічну освіту, повернувся в стіни рідної школи, працював і працює в інших освітянських закладах району, області, республіки, навіть за кордоном.
     
     Так, Олександр Модестович Стасюк після закінчення Славутського педучилища і Тернопільського педінституту викладав у нашій школі біологію, хімію, понад 20 років очолював заклад, став відмінником освіти України (нині покійний). Його дружина Марія Макарівна – вчитель біології, хімії, трудового навчання, кавалер ордена Трудового Червоного Прапора, делегат Всеукраїнського з’їзду вчителів, закохана в квіти, висаджені руками її вихованців. Нині - на заслуженому відпочинку. Їх донька Світлана - вчитель зарубіжної літератури в Нетішинській школі №1.
     Ніна Харитонівна Стецюк (Сищук) – випускниця школи, закінчила Рівненський педінститут, учителька української мови та літератури, очолювала школу в 1985-2002 роках, відмінник освіти України, тепер також знаходиться на заслуженому відпочинку. А Надія, її сестра, колишній вихователь дитячого садка. Дмитро Павлович Сищук, її чоловік, - колишній учитель трудового виховання. Родичі Ніни Харитонівни Олександра Федорівна (вчитель молодших класів), Іван Федорович Стецюки (вчитель трудового виховання), нині покійні. Продовжує педагогічну стежину родини топтати Людмила Леонідівна Стецюк у Лисиченській зош, де вона працює вчителькою зарубіжної літератури та іноземної мови.
     Галина Юхимівна Чабанова (Базан), нинішній директор Лисиченської зош, племінниця Ніни Харитонівни, - також випускниця Головлівської середньої школи. Закінчила вона філфак Рівненського педінституту, гарно співає, пише вірші. Згуртувала чудовий педагогічний колектив. А танцювальний гурт «Сузір’я» названо в області зразковим. Чабанов Ростислав Петрович – чоловік Галини Юхимівни, працює тут учителем фізвиховання та трудового навчання. Мають вони дві доньки, теж педагогів: Світлана – вчителька початкових класів Старокривинської зош, Тетяна навчає географії учнів рідної Лисиченської школи. Невістка Чабанових, Оксана Петрівна, – вчителька біології цієї школи. Двоюрідні сестри Галини Юхимівни: Любов Миколаївна Базан – вчитель математики, а Надія Миколаївна Базан – вчитель початкових класів у Нетішині. Рідний брат, Василь Юхимович Базан, – теж вчитель, веде уроки фізвиховання. Людмила Миколаївна, його дружина, - вчителька української мови і літератури Нетішинської школи №4.
     Я також належу до подружжя педагогів. Сам був у свій час завучем Головлівської середньої школи, вчителем іноземної мови, літератури та історії. Моя дружина, Марія Антонівна, - вчитель математики. Нині ми обоє на заслуженому відпочинку, проте нашу стежину обрали всі чотири наші доньки: Алла, Лариса (вихователі у Макіївці, Нетішині), Ліна – вчитель мови і літератури, директор школи у Пензенській області (Росія), Наталія – вчителька іноземної мови у м.Городок Львівської області. Савчук Ганна Антонівна – рідна сестра моєї дружини – колишній вчитель української мови та літератури, директор Мухарівської зош, нині вона на заслуженому відпочинку. У неї дві доньки також працюють в школі: Галина – завідувачем бібліотеки Мухарівської зош, Оксана – вчителем математики. Двоюрідна сестра дружини Роза Казимирівна – вчитель початкових класів Жуківської школи.
     Ганна Іванівна Сімчук – колишня випускниця Головлівської школи, вчителька математики, фізики, завуч школи. Людмила, її донька, - вчитель математики у Нетішині, племінниця Людмила Буцін - теж педагог. Роза Іванівна Карпінська – вчителька початкових класів Головлівської зош. Дружина брата Ганни Іванівни Сімчук – Лариса Віталіївна Троцюк (Муравська) - вчитель початкових класів Лисиченської школи. Вона обрала стежину покійної мами – вчительки початкових класів Галини Прокопівни. Лариса Віталіївна полюбляє у вільний час займатися малюванням, художньо оформляє шкільні стенди. Наталія Миколаївна Муравська (Шевчук) – дружина її рідного брата, вчителька української мови і літератури Головлівської зош, активний дописувач газети «Трудівник Полісся». Шишлевська Олександра Микитівна – вчителька української мови і літератури нашої сільської школи, ветеран праці. Її донька Валентина - теж педагог, філолог.
     Ще одне прекрасне подружжя педагогів вийшло з нашого села. Це - Петро Йосипович (вчитель математики і колишній директор Хоняківської зош) та Людмила Казимирівна (вчителька української мови та літератури, кавалер ордена “Знак Пошани”) Жогани. У них три доньки також стали педагогами. Людмила – вчитель української мови та літератури, Лариса – іноземної мови (обидві працюють у Нетішинській школі №1), Руслана – вчителька української мови та літератури в Нетішинській школі №4. Дядько Петра Йосиповича, Семенюк Василь Григорович, теж був учителем. Племінниця Людмили Казимирівни, Базан Людмила, також обрала для себе в житті педагогічну стезю.
     Отакі чудові, далеко не всі родинні династії педагогів вийшли з нашого села. Цей список можна було б і продовжити. Тож бажаю усім живим і тим, які ще працюють нині на педагогічній ниві, землякам здоров’я, успіхів у цій нелегкій, але потрібній державі і суспільству роботі.
     
      Анатолій ГАЛУС, ветеран педагогічної праці.
     


  коментарі: 14

 :   (написано 14.03.2011 в 23:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 11:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 31.03.2011 в 07:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.04.2011 в 17:56 з адреси:  h131-185.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 11:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 20:49 з адреси:  h131-166.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 16:39 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 17:11 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 15:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 00:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 20:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 02:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 00:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 08:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

7 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


7 + 1 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік