Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.11.2010 ЯК ВАЖЛИВО, ЩОБ ТЕБЕ ПІДТРИМАЛИ…

Під час спілкування з Галиною Іванівною я побачив розумну, доброзичливу, сповнену енергії і бажання допомогти жінку-керівника. Вона мені показала альбоми, журнали, де в ілюстраціях, графіках наочно було видно роботу адміністрації, здобутки за той час, коли вона прийшла працювати головою РДА. «Де ще таке є в інших районах?» – подумалось мені. Побачив на полицях у кабінеті книги, збірки віршів, пісень наших місцевих композиторів, прози, гумору. І зрозумів, що Г.І.Душнюк дійсно віддає свою творчу душу і тепло людям. Отож, вислухала мене Галина Іванівна і запропонувала принести всі матеріали. Скажу відверто, що задум написати історію міліції Славутчини виношувався ще попередніми керівниками Славутського відділу міліції. Але серйозно за це взявся підполковник міліції Василь Васильович Остапчук. Велику допомогу надали мені в підготовці книги мої колеги, підполковник міліції Борис Петрович Гаврилюк та інші працівники міліції, пенсіонери МВС. Книга вийшла на 200 сторінках.
     Так ось, незважаючи на зайнятість, Галина Іванівна перечитала весь матеріал (а чорновий варіант був на 520 сторінок) й порадила, що потрібно ще зробити, сказавши, що допоможе видати цю книгу, бо вона - цікава і жива. Звичайно, фінансово допомагали мені видати книгу ще й мої друзі: колишній начальник управління СБУ в Хмельницькій області, нині генерал-майор Скок Володимир Михайлович, полковник міліції, колишній працівник апарату МВС України Микола Петрович Столбовий. Крім того, я вніс і свої кошти. Спонсорську допомогу виділили й підприємець Наталія Валеріївна Григор’єва, внучка колишнього працівника МВС І.Н.Медвідя, і сама Г.І.Душнюк. Зокрема, Галині Іванівні я безмежно вдячний, бо якби вона у той час не підтримала мене, то книги просто не було б. І не тільки цієї.
     З 1972 року я досліджував свій родовід по батьковій лінії і по лінії мами. Ці матеріали носили хаотичний характер. І коли я їх показав Галині Іванівні (старі довоєнні фотознімки, мої малюнки, портрети моїх родичів), вона також все це передивилась і підказала, як це потрібно оформити. Вона допомогла мені систематизувати всі матеріали, і я зі своїм двоюрідним братом Олегом Чумаком видали окремими виданнямими ці книги про наш родовід у Білорусі, де він проживає.
     До речі, книга «Міліція Славутчини. Сторінками історії та сьогодення. 1917-2007 рік» була направлена УМВСУ в Хмельницькій області у всі міськрайвідділи міліції нашого краю, в апарат МВС України м.Київ, обласні УМВС України. Книгу читають в Росії, Білорусі і навіть за кордоном, у Європі. Відгуки на неї мені надійшли з Шотландії, Італії, від керівництва апарату МВС України. Моя книга (а якщо правильніше сказати, наша міліцейська книга) районною держадміністрацією і районною радою направлена у всі сільські ради, бібліотеки міста і району, історичний музей м.Славути.
     Вирішив написати про це, аби читачі знали: якщо людина творча сама, то вона завжди зрозуміє і допоможе іншій творчій людині. Саме такою у нас була і є Галина Іванівна Душнюк. Вона надала допомогу Надії Пасічник у виданні її книжечки для дітей «Пролісок», збірки віршів колишнього директора Лисиченської школи Григорія Яковчука, збірки віршів колишнього майора міліції Володимира Грушецького – «Біль невимовна моя». А ще - організовувала зустрічі творчих людей району на засіданнях клубу «Сузір’я», видала книгу «Рідні обереги»… Та й у Галини Іванівни є багато власних віршів, які, вірю, ще побачать світ у нових збірках. Хочеться побажати цій розумній жінці міцного здоров’я, від усіх творчих людей Славутчини висловити глибоку подяку за її допомогу і людяність.
     
     З повагою - Валентин ЧУМАК.
     


  коментарі: 1

Карина : Дуже спдобалася статя! Так і продовжувати  (написано 15.10.2016 в 18:02 з адреси:  37-229-103-196-broadband.kyivstar.net)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

9 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 6 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік