Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 04.11.2010 КУДИ ЗНИКАЮТЬ ТАТУСІ?

Маленька Женя ніяк не могла зрозуміти, чому в інших дітей є тато, а у неї немає. Для неї здавалося, що і мама, і тато – це такі люди, які обов’язково мусять бути в кожної дитини.
     – Немає у тебе тата, – відповідала мама донечці то засмученим, приреченим голосом, то роздратованим майже криком, але та ніяк не заспокоювалася.
     – Женечко, залиш у спокої тітку Валю!, Не чіпляйся до дядька Сергія! – сварила дівчинку мати, коли та частенько діставала знайомих дорослих людей запитаннями: “Чому тати є не у всіх?”, “Куди діваються тати?” і т.п.
     Тільки згодом, коли маленька дівчинка підросте і стане дорослою жінкою, вона зрозуміє, куди ж, все таки, діваються ці тати і чому не у всіх вони є. А поки що ніякі пояснення дорослих її не влаштовували, а допитливий дитячий мозок продовжував шукати відповіді на серйозне питання. Женя так бажала мати тата, що навіть, виконуючи завдання вчителя образотворчого мистецтва, на- малювала свою сім’ю. Матір дуже хвилював такий емоційний стан дівчинки. Але згодом вона заспокоїлася, ба- чачи, що з кожним роком, дорослішаючи, її дочка все менше починає перейматися цим питанням.
     Коли Євгенія закінчила педагогічний інститут, вона уже майже припинила сумувати з приводу відсутності в її житті батька. Виходити заміж не поспішала, пильно придивляючись до кожного із залицяльників. Женя прагнула, щоб поруч із нею був сильний, вольовий чоловік, який візьме на себе тягар усіх щоденних проблем, за яким вона почуватиметься, мов за кам’яною стіною. Словом, підсвідомо шукала для себе чоловіка із батьківськими рисами характеру, який замінив би їй тата, котрого так не вистачало в дитинстві.
     Тому, зустрівши Олега, такого впевненого в собі, з вихованими, толерантними манерами, вмінням гарно говорити, тримати себе в руках, який справляв враження солідного, знаючого молодого чоловіка, Євгенія замислилася. Олег щойно закінчив вищий навчальний заклад, здобувши диплом бакалавра. Вчитися далі відмовився, бо ж кортіло вже розпочинати рухати гори. У хлопця була маса амбіцій. Йому здавалося, що він усе зможе і що все йому в цьому житті вдасться легко й безперешкодно. А Женю приваблювала впевненість в собі і прагнення юнака досягти вершин. Вона вірила, що в такої амбітної людини обов’язково все вийде.
     Олег і справді будував грандіозні плани, не боячись ніякого ризику чи промаху, йшов напролом. Взявши чималу суму грошей в кредит, молодий чоловік вирішив розпочати свій бізнес – створив власний заклад харчування у своєму маленькому провінційному містечку. Винайняв необхідне для цього приміщення, зробив там належний ремонт, підготував усе потрібне для роботи такого закладу. Двері нового кафетерію відчинилися для клієнтів. Перший місяць роботи Олегові здався чудовим, його все захоплювало, відвідувачів не бракувало. Фортуна посміхалася… З Євгенією вони вирішили, що час уже жити разом. Нехай неофіційно, але, все ж таки, це вже сім’я. Молодій жінці теж усе подобалося: спільне життя, відчуття себе в новій ролі. Її теж захопив успіх, яким марив Олег, і, здавалося, що ось воно, щастя, якого усі так прагнуть.
     Та, коли Олегові довелося ближче зіткнутися з проблемами виплати усіх необхідних податків, відрахувань, пройти перевірки санепідемстанції та інших структур, дізнатися на власному досвіді, що таке нечесна конкуренція, він почав здавати позиції. Його справа занепадала з кожним днем все більше, і не було видно ніякого просвітку.
     З часом довелося забути про те розкішне життя, в яке молоді люди поринули відразу, як тільки зійшлися. Економили мало не на всьому, не говорячи вже про те, щоб якось знайти можливість розплатитися з тими боргами, які Олег наростив, взявши кредит на свій бізнес. Євгенія спочатку з усіх сил намагалася підтримати чоловіка, вселити в нього ту віру і сміливість, які були притаманні йому під час їхнього знайомства. Та все марно. Хлопець дуже швидко опустив руки, впав у депресивний стан і, як мала дитина, не знав, що йому робити та як вийти із критичної ситуації. А Женя все більше розчаровувалася в своєму коханому. Ще недавно він здавався їй таким мужнім, здатним вирішити будь-яку проблему, захистити від усього, а тепер виглядав як недосвідчений школяр на першому побаченні. Дівчина зрозуміла, що уся його сміливість була нічим іншим як звичайною самовпевненістю, юнацьким максималізмом, коли усе бачиться в якомусь занадто вже оптимістичному світлі. Це, як спраглому у пустелі, піщані дюни вважаються озером із прохолодною водою, так і Євгенії примарилося, що Олег - саме той надійний чоловік, який їй потрібний.
     Далі все сталося не так, як гадалося. Громадянський чоловік Жені не просто склав руки і повісив носа, відмовляючись шукати вихід із лабіринту проблем і труднощів, а й взагалі одного дня зібрав свої речі й залишив молоду жінку саму, знявши із себе тягар відповідальності за сім’ю, за дружину, за майбутню дитину... Саме так, коли Олег зібрався залишити Женю, вона дізналася. що вагітна. Та чоловіка це не зупинило. Він пішов.
     Євгенія довий час намагалася прийти до тями, забути того, хто зруйнував усі мрії на щасливе майбутнє. Тільки дитина, яка ось-ось мала з’явитися на світ, давала їй сили взяти себе в руки і пережити усю цю ситуацію. Вона усвідомлювала, що мусить бути мужньою, повинна стати для своєї дитини і матір’ю, і батьком, якого в неї самої ніколи не було.
     Швидко плинув час, і маленька Христинка, дочка Євгенії, підросла, вже почала кмітливо пізнавати навколишній світ. Усе їй здавалося цікавим і незвичайним. Як у всіх дітей буває вік «чомучок», так і в Христинки він проявлявся сповна. Бува, зустріне когось знайомого і почне його доймати різноманітними запитаннями: «А чому небо синє?», «А звідки дощ береться?», «Чому люди не літають?» тощо. Варто було навіть незнайомому перехожому звернути на дівчинку увагу й заговорити до неї, як мала вже не відчепиться від нього.
     Одного разу Христинка, прийшовши із дитячого садочка додому засмученою, довго ходила по кімнаті з серйозним виразом обличчя, на диво все мовчала, а потім підійшла до мами й запитала:
     – Мамо, а де мій тато?
     Євгенію ніби струмом електричним вразило це питання. Це було ж її одвічне дитяче запитання! Жінка мовчки пригорнула до себе донечку, погладила рукою її волосся, а по щоках покотилися сльози. Тепер вона знала відповідь на таке болюче запитання, але відповісти на нього своїй дитині не могла. І потай бажала, щоб її дочка так ніколи й не дізналася на власному досвіді, куди ж, все таки, зникають татусі.
     
     Ольга МОГИЛЬНИЦЬКА.
     


  коментарі: 14

 :   (написано 15.03.2011 в 13:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 11:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 05:49 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 07:37 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 17:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 22:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 15:49 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 22:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 21:18 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 10:07 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 23:23 з адреси:  h131-190.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 07:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 06:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 13:35 з адреси:  h131-167.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 2 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівника державної виконавчої служби
св. Варвари

прогноз погоди
Який день на Варвари, такий і на Сави.
Коли на Варвари мороз приліз – ховай сани, бери віз.
Якщо на Варвари болото – зима буде красна, як злото.
Варвара показує дорогу, Сава мости мостить, а Микола пригвоздить.
Варвара мости мостить, Сава гвозді гвоздить, а Микола прибиває.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік