Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Зніму квартиру з меблями...
Робота:       Пропоную роботу для зварювальника,ковалят097214882...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     Зніму квартиру з меблями.
     Тел. 097 78 75 301
...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця




border=0

інформери

Курс долара






 29.10.2010 КАНДИДАТИ В ДЕПУТАТИ СІЛЬСЬКИХ РАД СЛАВУТСЬКОГО РАЙОНУ

Бачманівська сільська рада
     1. Нагорнюк Світлана Романівна, 1979, освіта базова вища, секретар сільської ради, округ №1
     2. Антонюк Микола Анатолійович, 1971, середня, тимчасово не працює, округ №2
     3. Лисак Василь Андрійович, 1962, середня, тимчасово не працює, округ №3
     4. Нечипорук Ольга Василівна, 1958, середня, тимчасово не працює, округ №4
     5. Кунець Віталій Володимирович, 1976, середня, тимчасово не працює, округ №5
     6. Нечипорук Ігор Андрійович, 1976, базова вища, тимчасово не працює, округ №6
     7. Петровський Олексій Миколайович, 1986, базова вища, охоронець «Агро-ХХІ», округ №7
     8. Мельник Валентина Андріївна, 1953, середня, пенсіонер, округ №8
     9. Поліщук Руслана Миколаївна, 1974, середня, соціальний працівник, округ №9
     10. Шеремета Микола Миколайович, 1959, середня, технічний працівник Бачманівської зош, округ №10
     11. Верещинський Василь Вікторович, 1955, базова вища, вчитель Бачманівської зош, округ №11
     12. Балацька Світлана Олександрівна, 1971, середня, завідуюча клубом с.Бачманівка, округ №12
     
     Берездівська сільська рада
     1. Козлюк Валентин Дмитрович, 1974, вища, комірник ФГ «Берездів», округ №1
     2. Конончук Валентина Семенівна, 1964, середня, майстер швейного цеху ТВП «Берездів», округ №2
     3. Ніжнік Ольга Володимирівна, 1980, вища, тимчасово не працює, округ №2
     4. Панасюк Олег Михайлович, 1972, вища, продавець, округ №3
     5. Савченко Василь Володимирович, 1966, вища, вчитель Берездівського нвк, округ №3
     6. Ільчук Алла Володимирівна, 1962, середня, продавець, округ №4
     7. Ніжнік Наталія Миколаївна, 1960, вища, бухгалтер ФГ «Берездів», округ №5
     8. Товстюк Тетяна Володимирівна, 1961, вища, продавець, округ №5
     9. Корсун Георгій Георгійович, 1948, середня, керуючий відділом ФГ «Берездів», округ №6
     10. Прилуцька Надія Василівна, 1964, вища, продавець, округ №6
     11. Стасюк Тетяна Анатоліївна, 1963, вища, вчитель Берездівської допоміжної школи-інтернату, округ №7
     12. Яцюк Марина Леонідівна, 1978, вища, тимчасово не працює, округ №8
     13. Яцюк Петро Іванович, 1980, вища, настоятель Свято-Дмитріївського храму с.Березів, округ №9
     14. Лука Світлана Анатоліївна, 1967, вища, продавець, округ №10
     15. Лук’яниця Валентина Іванівна, 1970, вища, лікар-педіатр, округ №10
     16. Остапчук Олена Володимирівна, 1977, середня, тимчасово не працює, округ №11
     17. Юрочкін Людвіг Тадеушович, 1964, вища, шофер Берездівського твп, округ №11
     18. Кулачинська Тетяна Степанівна, 1961, вища, продавець, округ №12
     19. Степанюк Володимир Миколайович, 1966, середня, тимчасово не працює, округ №12
     20. Мазур Валентина Анатоліївна, 1965, вища, економіст Берездівського твп, округ №13
     21. Юрочкіна Ірина Петрівна, 1969, вища, продавець Берездівського твп, округ №13
     22. Гриценюк Валентина Сергіївна, 1969, вища, вчитель Берездівської допоміжної школи-інтернату, округ №14
     23. Поліщук Світлана Олександрівна, 1980, вища, вчитель Берездівського нвк, округ №14
     24. Власюк Ірина Степанівна, 1976, вища, вчитель Берездівської школи-інтернату, округ №15
     25. Піголь Ніна Іванівна, 1960, вища, заступник директора Берездівського твп, округ №15
     26. Стасюк Валентина Миколаївна, 1972, вища, вихователь Берездівської допомі- жної школи-інтернату, округ №15
     27. Бойчак Олексій Павлович, 1949, середня, комірник ФГ «Берездів», округ №16
     28. Іванчук Надія Володимирівна, 1956, вища, завідуюча кафе Берездівського твп, округ №16
     
     Варварівська сільська рада
     1. Миколайчук Тетяна Миколаївна, 1985, середня, завідуюча сільським клубом с.Голики, округ №1
     2. Нечипоренко Оксана Василівна, 1970, незакінчена вища, начальник відділення зв'язку с.Варварівка, округ №2
     3. Піскун Оксана Володимирівна, 1979, вища, учитель Варварівського нвк, округ №3
     4. Піскун Галина Опанасівна, І954, базова вища, завідуюча бібліотекою с.Голики, округ №4
     5. Кравченко Наталія Іванівна, 1979, незакінчена вища, бібліотекар Варварівського нвк, округ №5
     6. Мох Лідія Іванівна, 1953, незакінчена вища, секретар Варварівської сільської ради, округ №6
     7. Конченко Сергій Юрійович, 1966, незакінчена вища, лісник Голицького лісництва, округ №7
     8. Мартинюк Любов Федорівна, 1958, вища, директор Варварівського нвк, округ №8
     9. Островська Олена Іванівна, 1977, вища, бухгалтер Варварівської сільської ради, округ №9
     10. Бондарук Тетяна Михайлівна, 1968, вища, головний бухгалтер Славутської зош №9 «Успіх», округ №10
     11. Новак Лідія Іванівна, 1967, середня, продавець магазину с.Голики, округ №11
     12. Лобунець Сергій Володимирович, 1959, середня, підприємець, округ №12
     13. Мельник Оксана Іванівна, 1971, вища, бухгалтер Варварівського нвк, округ №13
     14. Мамчур Марія Іванівна, 1975, середня, продавець, округ №14
     
     Великоправутинська сільська рада
     1. Каленюк Василь Васильович, 1964, вища, вчитель фізкультури Великоправутинської зош, округ №1
     2. Ковальчук Лариса Андронівна, 1973, базова вища, бухгалтер сільської ради, округ №2
     3. Сахнюк Наталія Станіславівна, 1973, базова середня, секретар сільської ради, округ №3
     4. Рижук Світлана Володимирівна, 1971, базова вища, головний бухгалтер, округ №4
     5. Палійчук Валентина Володимирівна, 1964, середня, тимчасово не працює, округ №5
     6. Самчик Валентина Василівна, 1968, базова вища, вчитель молодших класів Великоправутинської зош, округ №6
     7. Каленюк Зоя Андронівна, 1964, вища, директор Великоправутинської зош, округ №7
     8. Онищук Інна Степанівна, 1975, базова вища, соціальний працівник с.В.Правутин, округ №8
     9. Юхимець Олександра Арсенівна, 1974, базова вища, бухгалтер ФГ «Обрій», округ №9
     10. Ковальчук Петро Дмитрович, 1967, середня, тракторист ФГ «Обрій», округ №10
     11. Джурилюк Віта Ананіївна, 1977, базова вища, бібліотекар с.В.Правутин, округ №11
     12. Власюк Наталія Віталіївна, 1983, базова вища, завідуюча клубом с.В.Правутин, округ №12
     
     Великоскнитська сільська рада
     1. Борилюк Тетяна Миколаївна, 1972, базова вища, тимчасово не працює, округ №1
     2. Лопух Неля Станіславівна, 1981, базова вища, продавець, округ №1
     3. Ющук Іван Якович, 1944, середня, пенсіонер, округ №1
     4. Тетерук Микола Іванович, 1947, середня, пенсіонер, округ №2
     5. Ющук Зоя Яківна, 1970, базова вища, приймальниця молока, округ №2
     6. Борилюк Василь Олександрович, 1968, базова вища, ветлікар ТОВ «АТЗТ Мирне», округ №3
     7. Оверчук Наталія Леонівна, 1976, базова вища, кухар дитсадка «Журавлик», округ №3
     8. Ющук Анатолій Миколайович, 1965, середня, завідуючий клубом с.Нараївка, округ №3
     9. Борилюк Олександр Іванович, 1971, середня, механізатор ТОВ «АТЗТ Мирне», округ №4
     10. Миронюк Тетяна Миколаївна, 1986, середня, тимчасово не працює, округ №4
     11. Тетерук Наталія Олександрівна, 1977, середня, приймальник молока, округ №4
     12. Кирилюк Катерина Миколаївна, 1967, середня, листоноша, округ №5
     13. Оксенюк Зінаїда Василівна, 1974, вища, вчитель Великоскнитської зош, округ №5
     14. Шевчук Раїса Дмитрівна, 1969, базова вища, бухгалтер лісокомунального господарства СЛП «Великоскнитське», округ №6
     15. Несен Марія Олександрівна, 1959, базова вища, тимчасово не працює, округ №7
     16. Броневицька Світлана Казимирівна, 1971, вища, завідуюча дитячим садком «Журавлик», округ №8
     17. Локайчук Ананій Петрович, 1966, базова вища, зоотехнік ТОВ «АТЗТ Мирне», округ №8
     18. Миронюк Олена Анатоліївна, 1985, вища, вчитель Великоскнитської зош, округ №8
     19. Оверчук Анатолій Петрович, 1961, вища, директор Великоскнитської зош, округ №9
     20. Храпач Іван Григорович, 1955, базова вища, бригадир ремонтно-будівельної бригади ТОВ «АТЗТ Мирне», округ №9
     21. Ющук Валентина Іванівна, 1977, середня, приймальниця молока, округ №9
     22. Бендюг Лариса Василівна, 1974, середня, інспектор РЕМ, округ №10
     23. Нікітчук Жанна Іванівна, 1974, середня, молодша медсестра, округ №10
     24. Кривошия Олександр Зіновійович, 1969, середня, підприємець, округ №10
     25. Рабченюк Василь Анатолійович, 1964, середня, завідуючий гаражем ТОВ «АТЗТ Мирне», округ №11
     26. Романчук Олена Вікторівна, 1971, незакінчена вища, бібліотекар Великоскнитської зош, округ №11
     27. Шевчук Руслан Васильович, 1976, середня, обліковець ТОВ «Зоря-Полісся», округ №11
     28. Ковальчук Наталія Миколаївна, 1970, середня, приймальник молока, округ №12
     29. Котюк Марія Михайлівна, 1961, базова вища, головний бухгалтер сільської ради, округ №12
     30. Шевчук Віктор Васильович, 1967, середня, охоронець ТОВ «АТЗТ Мирне», округ №12
     31. Гомонович Лариса Іванівна, 1972, вища, вчитель початкових класів Рівківської зош, округ №13
     32. Котюк Віта Анатоліївна, 1989, незакінчена вища, вчитель Великоскнитської зош, округ №13
     33. Нікітчук Андрій Сергійович, 1973, середня, завідуючий фермою ТОВ «Подільський господар», округ №13
     34. Давидюк Григорій Михайлович, 1968, базова вища, інженер-механік ТОВ «АТЗТ «Мирне», округ №14
     35. Рабченюк Лідія Іванівна, 1958, базова вища, продавець, округ №14
     36. Жилик Валентина Ростиславівна, 1975, базова вища, секретар Великоскнитської сільської ради, округ №14
     37. Гарбарук Інна Сергіївна, 1973, базова вища, головний бухгалтер матеріаль- ного складу Ганнопільського спиртозаводу, округ №15
     38. Шевчук Валентина Іванівна, 1981, вища, педагог-організатор Великоскнитської зош, округ №15
     39 Багінський Йосип Андрійович, 1952, середня, комірник складу ТОВ «АТЗТ Мирне», округ №16
     40. Матвійчук Інна Володимирівна, 1972, вища, головний економіст Ганнопільського спиртозаводу, округ №16
     41. Табанська Галина Миколаївна, 1982, базова вища, продавець, округ №16
     42. Романчук Наталія Ростиславівна, 1980, вища, тимчасово не працює, округ №16
     
     
     Волицька сільська рада
     1. Парфенюк Лариса Миколаївна, 1978, вища, заступник директора з навчально-виховної роботи Губелецької зош, округ №1
     2. Мирончук Олександр Васильович, 1973, середня, директор ТОВ «Злагода 2005», округ №2
     3. Мирончук Тетяна Володимирівна, 1971, вища, секретар Волицької сільської ради, округ №3
     4. Комар Микола Юхимович, 1945, вища, пенсіонер, округ №4
     5. Гончарук Сергій Степанович, 1979, середня, тимчасово не працює, округ №5
     6. Гуменюк Анатолій Васильович, 1949, базова вища, пенсіонер, округ №6
     7. Рудюк Тетяна Григорівна, 1960, базова вища, фельдшер Волицького ФАПу, округ № 7
     8. Квітка Микола Іванович, 1938, вища, пенсіонер, округ №8
     9. Хоменко Микола Григорович, 1950, середня, пенсіонер, округ №9
     10. Косік Дмитро Вікторович, 1981, середня, слюсар-монтер, округ №10
     11. Герасенко Андрій Анатолійович, 1968, середня, працівник ЗАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», округ №11
     12. Косік Іван Іванович, 1973, базова вища, священнослужитель Волицької Свято-Миколаївської церкви, округ №12
     13. Кирильчук Ростислав Матвійович, 1950, вища, директор Губелецької зош, округ №13
     14. Щасливий Сергій Андрійович, 1976, середня, тимчасово не працює, округ №14
     15. Колодніцький Анатолій Іванович, 1976, вища, економіст управління сільського господарства, округ №15
     16. Поліщук Леонід Миколайович, 1957, середня, завгосп Губелецької зош, округ №16
     
     Ганнопільська сільська рада
     1. Шелест Алла Михайлівна, 1949, вища, вчитель Ганнопільського нвк, округ №1
     2. Янкова Ірина Петрівна, 1984, вища, вчитель-вихователь НВО №2 «Дитячий садок – початкова школа», округ №2
     3. Вербицька Галина Петрівна, 1966, базова вища, завідуюча складом ТОВ СГП «Дніпро», округ №3
     4. Трач Наталія Валеріївна, 1981, незакінчена вища, завідуюча магазином «Маркет» с.Ганнопіль, округ №4
     5. Джигало Любов Михайлівна, 1966, вища, тимчасово не працює, округ №5
     6. Дячук Людмила Петрівна, 1975, вища, логопед відділу освіти Славутської райдержадміністрації, округ №6
     7. Чернюк Лілія Миколаївна, 1982, середня, с.Довжки, продавець с.Ганнопіль, округ №6
     8. Крутенчук Ганна Антонівна, 1962, базова вища, охоронець ДП «Ганнопільський спиртовий завод», округ №7
     9. Петровська Надія Богданівна, 1957, базова вища, секретар Ганнопільської сільської ради, округ №8
     10. Коробчук Ігор Михайлович, 1976, незакінчена вища, с.Ганнопіль, майстер практичного водіння трактора та вчитель трудового навчання Ганнопільського нвк, округ №9
     11. Левосюк Валентин Степанович, 1976, вища, державний інспектор з контролю за використанням та охороною земель м.Славута і Славутського району, округ №9
     12. Дячук Леонід Анатолійович, 1975, базова вища, с.Ганнопіль, водій пожежного автомобіля Ганнопільської сільської пожежної охорони, округ №10
     13. Веремійчук Ганна Володимирівна, 1963, базова вища, продавець, округ №11
     14. Фелонюк Наталія Йосипівна, 1964, базова вища, продавець - супермаркету «Експреспродукт» у с. Ганнопіль, округ №12
     15. Крутенчук Тетяна Дмитрівна, 1959, базова вища, тваринник ТОВ СГП «Дніпро», округ №13
     16. Смолій Андрій Іванович, 1961, вища, директор, ТОВ СГП «Дніпро», округ №14
     17. Гаврилюк Наталія Федорівна, 1962, базова вища, завідуюча Хоростоцьким фельдшерським пунктом, округ №15
     18. Зінчук Анатолій Миколайович, 1957, вища, с.Хоросток, агроном ТОВ СГП «Дніпро», округ №15
     19. Хоменко Андрій Андрійович, 1954, середня, завідуючий фермою ТОВ СГП «Дніпро» с.Хоросток, округ №16
     20. Шикер Катерина Дмитрівна, 1948, базова вища, пенсіонерка, округ №16
     
     Головлівська сільська рада
     1. Токман Надія Миколаївна, 1963, базова вища, завідуюча фермою СФГ «Лан», округ №1
     2. Локайчук Федір Васильович, 1972, середня, механізатор СФГ «Лан», округ №2
     3. Смолій Людмила Віталіївна, 1967, базова вища, акушерка, округ №3
     4. Северин Наталія Михайлівна, 1972, базова вища, бухгалтер Головлівської сільської ради, округ №4
     5. Прус Любов Антонівна, 1961, вища, секретар Головлівської сільської ради, округ №5
     6. Поліщук Анатолій Дмитрович, 1958, середня, водій СФГ «Лан», округ №6
     7. Кондратюк Леонід Антонович, 1957, середня, завгосп Головлівської зош, округ №7
     8. Поліщук Микола Трохимович, 1953, середня, пенсіонер, округ №8
     9. Ткачук Олександр Антонович, 1977, вища, тимчасово не працює, округ №9
     10. Галус Анатолій Броніславович, 1938, вища, пенсіонер, округ №9
     11. Ріпа Валерій Федорович,1968, середня, бригадир СФГ «Лан», округ №10
     12. Шевчук Лідія Дем’я-нівна, 1963, вища, вчитель Головлівської зош, округ №11
     13. Дзюбак Василь Спиридонович, 1929, вища, пенсіонер, округ №12
     
     Горицька
     сільська рада
     1. Белінський Ігор Васильович, 1976, середня, сторож Горицького нвк, округ №1
     2. Пігольчук Людмила Василівна, 1968, вища, вчитель Горицького нвк, округ №2
     3. Бондарчук Віктор Петрович, 1972, вища, ветеринарний лікар с.Красностав, округ №3
     4. Бондарчук Тетяна Іванівна, 1974, вища, вчитель Горицького нвк, округ №4
     5. Гибалюк Марія Дмитрівна, 1953, базова вища, секретар сільської ради, округ №5
     6. Войтюк Василь Олексійович, 1951, середня, керівник СГ «Красностав», округ №6
     7. Панасюк Людмила Іванівна, 1978, базова вища, завклуб с.Гориця, округ №7
     8. Паламарчук Володимир Андрійович, 1959, середня, робітник ПП, округ №8
     9. Войтюк Наталія Володимирівна, 1970, базова вища, бібліотекар, округ №9
     10. Войтюк Володимир Омелянович, 1945, вища, пенсіонер, округ №10
     11. Вихівська Валентина Василівна, 1969, вища, вчитель Красноставської зош, округ №11
     12. Гаврилюк Наталія Василівна, 1978, базова вища, бібліотекар с.Красностав, округ №12
     13. Кравчук Василь Володимирович, 1961, базова вища, підприємець, округ №13
     14. Матвійчук Таміла Іванівна, 1962, базова вища, бухгалтер сільської ради, округ №14
     15. Андрійчук Валентина Петрівна, 1962, середня, соціальний працівник с.Красностав, округ №15
     16. Мельник Георгій Леонідович, 1952, вища, вчитель Горицького нвк, округ №16
     
     Довжківська сільська рада
     1. Шевчук Петро Юхимович, 1959, середня, складач поїздів станції м.Славута, округ №1
     2. Кравчук Валентина Сергіївна, 1971, середня, техпрацівник сільської ради, округ №1
     3. Ніколайчук Яків Ничипорович, 1955, середня, пенсіонер, округ №2
     4. Дячук Любов Володимирівна, 1969, базова вища, директор Довжківського будинку культури, округ №3
     5. Бабицький Ігор Вікторович, 1985, вища, головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Славутської РДА, округ №4
     6. Дячук Леонід Михайлович, 1976, середня, тракторист ФГ «Селянка», округ №5
     7. Чернюк Тетяна Петрівна, 1955, середня, тимчасово не працює, округ №6
     8. Тимощук Тетяна Петрівна, 1978, середня, продавець, округ №7
     9. Сікарчук Любов Володимирівна, 1977, середня, тимчасово не працює, округ №8
     10. Холод Олена Петрівна, 1966, середня, бухгалтер сільської ради, округ №9
     11. Іванюк Валентина Степанівна, 1966, базова вища, тимчасово не працює, округ №10
     12. Кравчук Антоніна Петрівна, 1961, середня, кухар Довжківської зош, округ №11
     13. Добринчук Леся Федорівна, 1970, середня, різноробоча СФГ «Клепачі», округ №11
     14. Артюх Лариса Володимирівна, 1965, середня, тимчасово не працює, округ №12
     15. Бабицька Валентина Петрівна, 1966, базова вища, секретар сільської ради, округ №13
     16. Коробіцина Валентина Петрівна, 1962, середня, молодша сестра ФАПу, округ №14
     17. Юхимець Віктор Іванович, 1972, вища, заступник голови ФГ «Вікторія», округ №15
     18. Корбанюк Валентина Володимирівна, 1954, середня, пенсіонер, округ №16
     
     Дяківська сільська рада
     1. Кондратюк Любов Миколаївна, 1967, освіта вища, завідуюча бібліотекою с.Дяків, округ №1
     2. Стасюк Валентина Миколаївна, 1968, базова вища, с.Дяків, секретар сільської ради, округ №2
     3.Овсенюк Олена Іванівна, 1978, базова вища, с.Дяків, головний бухгалтер сільської ради, округ №3
     4. Кондратюк Олександр Веніамінович, 1965, середня, с.Дяків, тимчасово не працює, округ №4
     5. Кондратюк Микола Анатолійович, 1979, базова вища, с.Дяків, тимчасово не працює, округ №5
     6. Поліщук Леся Володимирівна, 1984, середня, с.Дяків, збирач молока, округ №6
     7. Загоруйко Василь Петрович, 1968, вища, с.Дяків, бухгалтер СФГ «Легенда», округ №7
     8. Загоруйко Олена Анатоліївна, 1972, базова вища, с.Дяків, медсестра Яблунівської обласної лікарні №3, округ №8
     9. Боярчук Світлана Сергіївна, 1967, середня, с.Красносілка, працівник СФГ «Клепачі», округ №9
     10. Григорчук Микола Віталійович, 1971, середня, с.Красносілка, агроном «Агро-ХХІ», округ №9
     11. Рисенков Микола Володимирович, 1957, середня, с.Красносілка, пенсіонер, округ №10
     12. Ковальчук Світлана Леонідівна, 1968, середня, с.Красносілка, техпрацівник Дяківської зош, округ №11
     13. Шурхно Наталія Францівна, 1975, вища, с.Красносілка, вчитель Дяківської зош, округ №12
     
     Жуківська сільська рада
     1. Баланчук Віталій Васильович, 1976, базова вища, тимчасово не працює, округ №1
     2. Веремій Надія Василівна, 1942, середня, пенсіонерка, округ №2
     3. Войтюк Василь Васильович, 1975, середня, тимчасово не працює, округ №3
     4. Дідич Людмила Василівна, 1955, середня, кухар Жуківської лікарні, округ №4
     5. Дрожжина Тетяна Миколаївна, 1955, вища, головний лікар Жуківської лікарської амбулаторії, округ №5
     6. Калюжний Георгій Дмитрович 1966, базова вища, підприємець, округ №6
     7. Конончук Микола Васильович, 1971, базова вища, тимчасово не працює, округ №7
     8. Кравчук Олег Валерійович, 1968, базова вища, тимчасово не працює, округ №8
     9. Левунець Лідія Антонівна, 1969, вища, вчитель Жуківського нвк, округ №9
     10. Левунець Микола Миколайович, 1968, середня, шофер ДП «Славутський лісгосп», округ №10
     11. Мартинчук Віктор Ростиславович, 1978, базова вища, підприємець, округ №11
     12. Романюк Юрій Анатолійович, 1973, середня, пенсіонер, округ №12
     13. Савчук Володимир Андрійович, 1961, середня, завгосп Жуківського нвк, округ №13
     14. Свідзінський Анатолій В’ячеславович, 1974, вища, заступник лісничого ДП «Славутський лісгосп», округ №14
     15. Скомороха Ігор Анатолійович, 1972, базова вища, тракторист ДП «Славутський лісгосп», округ №15
     16. Паламарчук Федір Петрович, 1958, середня, тимчасово не працює, округ №16
     17. Ткачук Наталія Іванівна, 1967, базова вища, бібліотекар с.Жуків, округ №17
     18. Ходаківська Любов Олександрівна, 1959, вища, вчитель Жуківського нвк, округ №18
     19. Щавінська Неля Вікторівна, 1969, вища, секретар Жуківської сільської ради, округ №19
     
     Іванівська сільська рада
     1. Яськов Сергій Васильович, 1973, вища, підприємець, округ №1
     2. Ситняк Віра Мефодіївна, 1953, базова вища, завідуюча дитсадком, округ №2
     3. Ліскова Наталія Василівна, 1979, базова вища, соціальний працівник, округ №3
     4. Ковальчук Петро Тарасович, 1954, середня, комірник ТОВ «Зоря-Полісся-2000», округ №4
     5. Одуха Наталія Володимирівна, 1966, базова вища, секретар сільської ради, округ №5
     6. Герасимчук Світлана Михайлівна, 1978, середня, листоноша, округ №6
     7. Тимчук Віталій Миколайович, 1976, вища, агроном сортостанції, округ №7
     8. Одуха Микола Петрович, 1958, вища, пенсіонер, округ №8
     9. Тимчук Михайло Євгенійович, 1965, базова вища, агроном сортостанції, округ №9
     10. Войтюк Світлана Василівна, 1965, незакінчена вища, бухгалтер сільської ради, округ №10
     
     
     Киликиївська
     сільська рада
     1. Бордюг Василь Кузьмович, 1957, базова вища, голова фермерського господа- рства «Мрія», округ №1
     2. Бордюг Лідія Володимирівна, 1968, середня, працівник ФГ «Мрія», округ №2
     3. Снопок Катерина Миколаївна, 1980, базова вища, тимчасово не працює, округ №3
     4. Дячук Оксана Миколаївна, 1980, базова вища, тимчасово не працює, округ №3
     5. Цехместрук Валентина Дмитрівна, 1964, базова вища, бухгалтер Киликиївського нвк, округ №4
     6. Бордюг Опанас Кузьмович, 1953, середня, голова ФГ «Світанок», округ №5
     7. Галка Катерина Іванівна, 1954, базова вища, головний бухгалтер сільської ради, округ №6
     8. Вегера Володимир Михайлович, 1966, базова вища, лісник, округ №7
     9. Юхимович Віктор Петрович, 1964, вища, підприємець, округ №8
     10. Цехместрук Віра Дмитрівна, 1949, вища, підприємець, округ №9
     11. Ляшук Надія Василівна, 1963, середня, молодша медсестра ФАПу, округ №10
     12. Білоус Інна Анатоліївна, 1987, базова вища, фельдшер ФАПу, округ №11
     13. Вегера Лідія Миколаївна, 1960, вища, секретар сільської ради, округ №12
     14. Либик Оксана Василівна, 1977, середня, соціальний працівник, округ №13
     15. Мархайчук В’ячеслав Захарович, 1952, середня, тимчасово не працює, округ №14
     
     Клепачівська сільська рада
     1. Матвійчук Валентин Миколайович, 1966, базова вища, головний інженер СФГ «Клепачі», округ №1
     2. Поліщук Володимир Петрович, 1973, базова вища, механізатор СФГ «Клепачі», округ №2
     3. Дзюблюк Василь Андрійович, 1963, базова вища, токар СФГ «Клепачі», округ №3
     4. Нуждак Сергій Олександрович, 1982, середня, працівник СФГ «Клепачі», округ №4
     5. Добринчук Валентина Володимирівна, 1967, вища, вчитель Клепачівської зош, округ №5
     6. Коберник Леонід Андрійович, 1961, середня, водій СФГ «Клепачі», округ №6
     7. Корешняк Любов Геннадіївна, 1961, базова вища, секретар сільської ради, округ №7
     8. Фещук Валентина Іванівна, 1969, базова вища, завідуюча фельдшерсько-аку- шерським пунктом с.Клепачі, округ №8
     9. Сухозанет Софія Овсіївна, 1946, вища, вчитель Клепачівської зош, округ №9
     10. Гарбарук Ростислав Георгійович, 1966, середня, підприємець, округ №10
     11. Музичук Павло Петрович, 1949, вища, пенсіонер, округ №11
     12. Слюсарчук Людмила Іванівна, 1970, базова вища, тмчасово не працює, округ №12
     13. Слюсарчук Анатолій Володимирович, 1965, вища, вчитель Клепачівської зош, округ №13
     14. Закусило Наталія Миколаївна, 1974, вища, вчитель Клепачівської зош, округ №14
     15. Тихонець Микола Іванович, 1950, базова вища, пенсіонер, округ №15
     16. Козлюк Людмила Яківна, 1971, базова вища, збирач молока, округ №16
     
     Крупецька
     сільська рада
     1. Бєлоглазов Олександр Ігорович, 1983, середня, водій НВКП «Альфа», округ №1
     2. Сосонюк Олександр Олександрович, 1958, середня, охоронець Крупецького нвк, округ №1
     3. Баланчук Світлана Василівна, 1963, середня, робітник Славутського цикорієсушильного заводу, округ №2
     4. Бережна Тетяна Миколаївна, 1977, вища, директор Крупецького нвк, округ №2
     5. Шмат Любов Володимирівна, 1972, базова вища, підприємець, округ №3
     6. Тарасюк Олег Леонідович, 1978, вища, монтажник-висотник ПП «Федотов», округ №4
     7. Гончарук Світлана Володимирівна, 1973, середня, помічник вихователя дитячого садка нвк, округ №5
     8. Поліщук Леся Леонідівна, 1965, середня, продавець магазину «Пролісок», округ №5
     9. Семенчук Зоя Костянтинівна, 1955, базова вища, спеціаліст із земельних питань Крупецької сільської ради, округ №6
     10. Бойчак Дмитро Володимирович, 1964, вища, заступник директора з капітального будівництва ПП «Укрінкомбуд», округ №7
     11. Ком’яжук Тетяна Володимирівна, 1970, середня, кухар кафе «Левада», округ №7
     12. Гаврилюк Валентина Василівна, 1984, вища, вчитель Крупецького нвк, округ №8
     13. Панчук Віталій Васильович, 1975, середня, працівник станції Славута-2, округ №9
     14. Семенчук Валентина Петрівна, 1969, вища, секретар Крупецької сільської ради, округ №10
     15. Гаврилюк Олег Миколайович, 1985, вища, регіональний представник ПП «Модус», округ №11
     16. Кучевський Григорій Онуфрійович, 1937, базова вища, пенсіонер, округ №12
     17. Линок Володимир Мартинович, 1955, середня, пенсіонер, округ №13
     18. Клімчук Володимир Васильович, 1959, базова вища, газозварник баластного кар'єру, округ №14
     19. Самчук Ольга Вікторівна, 1956, базова вища, медсестра-анестезіолог Славутської ЦРЛ, округ №15
     20. Гнатюк Юрій Вікторович, 1980, середня, помічник рамника ДП «Славутський лісгосп», округ №16
     
     Лисиченська сільська рада
     1. Кравчук Любов Іванівна, 1983, освіта вища, тимчасово не працює, округ №1
     2. Дорош Павло Якович, 1966, базова вища, тимчасово не працює, округ №2
     3. Самчук Ніна Федорівна, 1948, базова вища, пенсіонерка, округ №2
     4. Смолій Сергій Васильович, 1988, базова вища, тимчасово не працює, округ №3
     5. Самчук Лариса Вікторівна, 1979, базова вища, продавець пп «Рубас», округ №4
     6. Базан Петро Миколайович, 1964, базова вища, лісник СЛКП «Гай», округ №5
     7. Полякова Марія Кирилівна, 1971, базова вища, соціальний працівник, округ №6
     8. Троцюк Іван Феодосійович, 1944, базова вища, пенсіонер, округ №6
     9. Гажаман Наталія Олександрівна, 1978, базова вища, кухар Лисиченської зош, округ №7.
     10. Демедюк Людмила Іванівна, 1971, базова вища, завідуюча клубом, округ №7
     11. Базан Григорій Григорович, 1947, базова вища, пенсіонер, округ №8
     12. Лелях Таміла Володимирівна,1965, базова вища, головний бухгалтер Лисиченської сільської ради, округ №9
     13. Самчук Василь Маркович, 1985, вища, секретар Лисиченської сільської ради, округ №10
     14. Українець Наталія Анатоліївна, 1977, завідуюча ФАПом с.Лисиче, округ №11
     15. Ковальчук Петро Корнійович, 1947, базова вища, пенсіонер, округ №12
     16. Кордяк Тетяна Іванівна, 1967, базова вища, бухгалтер СЛКП «Гай», округ №13
     17. Джур Вікторія Юріївна, 1971, середня, тимчасово не працює, округ №14
     
     Малоправутинська сільська рада
     1. Онищук Лілія Василівна, 1979, вища, вчитель Малоправутинського нвк, округ №1
     2. Гуменюк Антоніна Данилівна, 1967, базова вища, продавець, округ №2
     3. Денисюк Майя Євгеніївна, 1963, базова вища, завідуюча ФАПом, округ №3
     4. Валентюк Володимир Олексійович, 1969, середня, пенсіонер (по інвалідності), округ №4
     5. Демицьковська Ольга Аркадіївна, 1967, середня, доярка СФГ «Світанок», округ №5
     6. Бойчук Валентина Олексіївна, 1963, базова вища, соціальний працівник, округ №6
     7. Оніщук Юрій Миколайович, 1986, середня, охоронець, округ №7
     8. Сахнюк Раїса Мефодіївна, 1965, базова вища, секретар сільської ради, округ №8
     9. Герасимчук Ольга Олександрівна, 1958, середня, технічний працівник сільської ради, округ №9
     10. Остапчук Віктор Андронович, 1947, середня, пенсіонер, округ №10
     11. Самолюк Марина Петрівна, 1972, середня, кухар Малоправутинського нвк, округ №11
     12. Сторожук Тамара Олександрівна, 1959, середня, страховий агент, округ №12
     
     Малоскнитська сільська рада
     1. Федорчук Лідія Леонтіївна, 1958, середня, кухар Малоскнитського нвк, округ №1
     2. Мастейнікова Таїсія Григорівна, 1969, середня, тимчасово не працює, округ №2
     3. Марчук Надія Василівна, 1965, вища, бухгалтер Малоскнитського нвк, округ №3
     4. Юрчук Степан Ростиславович, 1957, незакінчена вища, підприємець, округ №4
     5. Ющук Ірина Іванівна, 1972, базова вища, молодша медсестра ФАП, округ №5
     6. Каленюк В’ячеслав Петрович, 1962, навчається в технікумі, художній керівник СБК, округ №6
     7 .Юрчук Юрій Григорович, 1977, вища, вчитель Малоскнитського нвк, округ №6
     8. Білякевич Андрій Володимирович, 1976, середня, вчитель Малоскнитського нвк, округ №7
     9. Овсійчук Наталія Анатоліївна, 1981, вища, вчитель Малоскнитського нвк, округ №8.
     10. Гарбарук Леся Петрівна, 1968, базова вища, секретар сільської ради, округ №9
     11. Гарбарук Володимир Сергійович, 1966, середня, пенсіонер, округ №10
     12. Мельник Світлана Василівна, 1969, базова вища, бухгалтер сільської ради, округ №11
     13. Конончук Віта Петрівна, 1976, освіта базова вища, вчитель-психолог, округ №12
     14. Веремійчук Олександр Олексійович, 1966, середня, тимчасово не працює, округ №13
     15. Юрчук Тетяна Михайлівна, 1988, вища, вчитель Малоскнитського нвк, округ №14
     16. Матвійчук Іван Іванович,1991, навчається у вузі, студент, округ №14
     
     Манятинська сільська рада
     1. Сторожук Галина Данилівна, 1955, середня, секретар сільської ради, округ №1
     2. Бондарчук Клавдія Дмитрівна, 1957, середня, бухгалтер сільської ради, округ №2
     3. Власюк Юрій Іванович, 1978, середня, заступник голови СФГ «Манятин», округ №З
     4. Стецюк Віталій Дмитрович, 1972, вища, директор Манятинського нвк, округ №4
     5. Музичук Володимир Дмитрович, 1963, середня, завідуючий складом СФГ «Манятин», округ №5
     6. Вознюк Вадим Васильович, 1976, вища, головний агроном СФГ «Манятин», округ №6
     7. Бражук Борис Дмитрович, 1955, вища, оператор ГРС, округ №7
     8. Ягода Анатолій Степанович, 1967, середня, оператор ГРС, округ №8
     9. Бондарчук Петро Миколайович, 1951, середня, соціальний працівник, округ №9
     10. Корнійчук Раїса Володимирівна, 1973, середня, доярка СФГ «Манятин», округ №10
     11. Бродецький Валерій Миколайович, 1961, середня, завскладом обласної лікарні №3, округ №11
     12. Попель Йосип Миколайович, 1962, середня, управляючий бригади №2 СФГ «Манятин», округ №12
     13. Василевський Петро Дмитрович, 1948, вища, лікар обласної лікарні №3, округ №13
     14. Мухарський Віталій Станіславович, 1956, середня, сторож СФГ «Манятин», округ №14
     15. Іванчук Володимир Іванович, 1948, вища, головний лікар обласної лікарні №3, округ №15
     16. Паламар Леонід Петрович, 1954, середня, тракторист «ІНСЕКО», округ №16
     
     Марачівська сільська рада
     1. Васьківська Фекла Василівна, 1944, неповна середня, пенсіонерка, округ №1
     2. Сірук Валентин Васильович, 1974, середня, тимчасово не працює, округ №2
     3. Бондар Василь Дмитрович, 1969, неповна середня, тимчасово не працює, округ №3
     4. Садовська Світлана Анатоліївна, 1973, базова вища, бухгалтер Марачівської сільської ради, округ №4
     5. Іщук Надія Вікторівна, 1968, середня, тимчасово не працює, округ №5
     6. Семенюк Галина Василівна, 1958, середня, завідуюча сільським клубом с.Марачівка, округ №6
     7. Шинкарук Тетяна Дмитрівна, 1973, базова вища, секретар Марачівської сільської ради, округ №7
     8. Палій Галина Василівна, 1961, середня, пенсіонерка, округ №8
     9. Левунець Валерій Володимирович, 1968, середня, тимчасово не працює, округ №9
     10. Поліщук Ганна Хомівна, 1940, середня, пенсіонерка, округ №10
     11. Мазур Світлана Іванівна, 1957, середня, продавець КП «Вачівське», округ №11
     12. Пашинський В'ячеслав Іванович, 1971, середня, тимчасово не працює, округ №12
     
     Миньківецька сільська рада
     1. Левчук Валентина Олександрівна, 1964, базова вища, бібліотекар Миньківецького нвк, округ №1
     2. Чернюк Ніна Борисівна, 1960, вища, вчитель молодших класів Миньківецького нвк, округ №2
     3. Косік Вікторія Леонідівна, 1967, базова вища, тимчасово не працює, округ №3
     4. Котик Ганна Леонідівна, 1967, базова вища, медсестра Миньківецької сімейної амбулаторії, округ №4
     5. Зелінська Зінаїда Василівна, 1959, середня, техпрацівниця Минківецького нвк, округ №5
     6. Стасів Світлана Вікторівна, 1973, середня, техпрацівниця Миньківецького нвк, округ №6
     7. Баланчук Лілія Григорівна, 1959, середня, секретар сільської ради, округ №7
     8. Косік Марія Вікторівна, 1987, базова вища, тимчасово не працює, округ №8
     9. Герасимчук Ірина Петрівна, 1966, базова вища, ветлікар дільничної ветлікарні, округ №9
     10. Косік Наталія Андріївна, 1972, базова вища, завідуюча відділенням поштового зв’язку с.Миньківці, округ №10
     11. Сопіжко Надія Іванівна, 1970, вища, тимчасово не працює, округ №11
     12. Ковальова Людмила Петрівна, 1963, базова вища, продавець, округ №12
     13. Петровський Володимир Вісентійович, 1968, середня, тимчасово не працює, округ №13
     14. Косік Олена Петрівна, 1965, базова вища, охоронець ТОВ «Ромбудкерам», округ №14
     15. Дудар Ніна Петрівна, 1956, середня, підприємець, округ №15
     16. Поліщук Сергій Станіславович, 1971, вища, вчитель Миньківецького нвк, округ №16
     
     Мирутинська сільська рада
     1. Мосіюк Володимир Миколайович, 1959, вища, директор Мирутинської зош, округ №1
     2. Нікітчук Анатолій Іванович, 1959, вища, вчитель Мирутинської зош, округ №2
     3. Міщук Борис Петрович, 1955, середня, тимчасово не працює, округ №3
     4. Маліновський Володимир Володимирович, 1970, базова вища, тимчасово не працює, округ №4
     5. Мархайчук Галина Михайлівна, 1956, базова вища, бухгалтер Мирутинської сільської ради, округ №5
     6. Чапайло Валерій Петрович, 1965, середня, водій Мирутинської зош, округ №6
     7. Пелешок Ганна Олександрівна, 1988, середня, тимчасово не працює, округ №7
     8. Безкоровайний Володимир Іванович, 1965, середня, тимчасово не працює, округ №8
     9. Семенчук Всеволод Якович, 1939, базова вища, пенсіонер, округ №9
     10. Гаєвський Олександр Григорович, 1966, базова вища, тимчасово не працює, округ №10
     11. Гнатенко Світлана Миколаївна, 1966, вища, директор Плосківської зош, округ №11
     12. Давидюк Ольга Володимирівна, 1985, середня, тимчасово не працює, округ №12
     13. Перестюк Людмила Олексіївна, 1961, вища, секретар Мирутинської сільської ради, округ №13
     14. Макарчук Іван Данилович, 1936, середня, пенсіонер, округ №14
     
     Мухарівська сільська рада
     1. Мартинюк Микола Борисович, 1980, вища, вчитель Мухарівської зош, округ №1
     2. Ліщук Надія Василівна, 1961, середня, соціальний працівник, округ №2
     3. Суха Леся Ростиславівна, 1982, базова вища, бухгалтер Мухарівської сільської ради, округ №3
     4. Бордюк Ніна Миколаївна, 1960, середня, тимчасово не працює, округ №4
     5. Ковальчук Андрій Анатолійович, 1967, базова вища, молодший медбрат ФАПу с.Мухарів, округ №5
     6. Петрук Валентина Олексіївна, 1968, базова вища, бібліотекар філіалу с.Мухарів Славутської ЦРБ, округ №6
     7. Почашинський Анатолій Вікторович, 1961, середня, тимчасово не працює, округ №7
     8. Балаушко Олег Петрович, 1972, середня, тимчасово не працює, округ №8
     9. Антонюк Петро Іванович, 1956, середня, тимчасово не працює, округ №9
     10. Юркевич Олена Володимирівна, 1969, середня, директор Мухарівського будинку культури, округ №10
     11. Почашинська Тетяна Василівна, 1967, вища, директор Мухарівської зош, округ №11
     12. Ліщук Анатолій Петрович, 1958, базова вища, секретар Мухарівської сільської ради, округ №12
     
     Ногачівська сільська рада
     1. Калюжна Оксана Василівна, 1973, вища, вчитель Жуківського нвк, округ №1
     2. Калюжний Микола Іванович, 1961, базова вища, тимчасово не працює, округ №2
     3. Тертичний Віктор Васильович, 1975, середня, заготівельник молока, округ №3
     4. Калюжна Ніна Іванівна, 1943, базова вища, пенсіонерка, округ №4
     5. Крутенчук Людмила Андріївна, 1955, базова вища, завідуюча ФАПом с.Ногачівка, округ №5
     6. Полушкіна Валентина Леонідівна, 1962, вища, головний бухгалтер сільської ради, округ №6
     7. Ходаківська Марія Іванівна, 1938, вища, пенсіонерка, округ №7
     8. Маліновський Віталій Романович, 1965, середня, комбайнер ТОВ «Горинь Агро», округ №8
     9. Ткачук Петро Семенович, 1949, середня, пенсіонер, округ №9
     10. Василюк Микола Дмитрович, 1955, середня, тимчасово не працює, округ №10
     11. Ознамець Микола Васильович, 1952, базова вища, охоронець ТОВ «Горинь Агро», округ №11
     12. Красномовець Інна Олександрівна, 1966, базова вища, секретар сільської ради, округ №12
     
     Печиводська сільська рада
     1. Подзерей Леонід Онисимович, 1964, освіта неповна вища, пенсіонер, округ №1
     2. Самчук Тетяна Петрівна, 1965, середня, тимчасово не працює, округ №2
     3. Басюк Тетяна Володимирівна, 1960, середня, тимчасово не працює, округ №3
     4. Тертична Любов Олексіївна, 1971, середня, тимчасово не працює, округ №4
     5. Ткачук Галина Леонідівна, 1952, неповна вища, секретар Печиводської сільської ради, округ №5
     6. Чорнолоз Микола Федорович, 1960, неповна вища, тимчасово не пр
     7. Захарчук Галина Костянтинівна, 1960, середня, пенсіонерка, округ №7
     8. Ярмолюк Галина Петрівна, 1960, середня, пенсіонерка, округ №8
     9. Михасик Любов Семенівна, 1955, вища, директор Печиводської зош, округ №9
     10. Ільчук Олена Михайлівна, 1971, вища, вчитель Печиводської зош, округ №10
     11. Задворна Іванна Степанівна, 1989, неповна вища, тимчасово не працює, округ №11
     12. Лавренюк Людмила Миколаївна, 1975, середня, тимчасово не працює, округ №12
     
     Піддубецька сільська рада
     1. Монах Валентина Петрівна, 1978, вища, секретар сільської ради, округ №1
     2. Романюк Микола Петрович, 1974, середня, водій СВК «Маяк», округ №2
     3. Ляшук Любов Миколаївна, 1966, базова вища, працівник СВК «Маяк», округ №2
     4. Панчук Олександр Йосипович, 1961, середня, комірник СВК «Маяк», округ №2
     5. Бордюк Петро Петрович, 1970, середня, тимчасово не працює, округ №3
     6. Редько Анатолій Леонідович, 1965, середня, тимчасово не працює, округ №3
     7. Черняк Антон Степанович, 1942, середня, пенсіонер, округ №3
     8. Кирилюк Валентина Гнатівна, 1970, базова вища, СВК «Маяк», округ №4
     9. Супрунчук Петро Герасимович, 1943, базова вища, пенсіонер, округ №4
     10. Добронравов Вадим Михайлович, 1978, базова вища, оператор електрокотельні, округ №5
     11. Радченя Микола Станіславович, 1973, середня, механізатор СВК «Маяк», округ №5
     12. Прокопчук Валіда Адил кизи, 1969, базова вища, соціальний працівник, округ №6
     13. Прищепа Олексій Петрович, 1952, базова вища, зоотехнік СВК «Маяк», округ №6
     14. Монах Валентина Володимирівна, 1965, середня, зоготівельниця молока, округ №7
     15. Зубарець Петро Миколайович, 1952, середня, шофер СВК «Маяк», округ №8
     16. Романчук Олександр Іванович, 1964, середня, завідувач МТФ СВК «Маяк», округ №8
     17. Сухий Микола Іванович, 1954, базова вища, бригадир СВК «Маяк», округ №8
     18. Зубарець Борис Миколайович, 1957, середня, механізатор СВК «Маяк», округ №9
     19. Степчин Ніна Іванівна, 1952, вища, учитель Піддубецької зош, округ №10
     20. Юркевич Микола Миколайович, 1963, середня, мельник СВК «Маяк», округ №10
     21. Ярмолюк Федір Володимирович, 1968, базова вища, бригадир СВК «Маяк», округ №10
     22. Вакуленко Неоніла Федорівна, 1949, середня, пенсіонерка, округ №11
     23. Бородієнко Микола Васильович, 1971, середня, механізатор СВК «Маяк», округ №12
     24. Клюцук Валерій Олександрович, 1962, вища, директор Піддубецької зош, округ №12
     
     Полянська сільська рада
     1. Дондюк Василь Іванович, 1954, базова вища, директор Полянського лісокомунального підприємства, округ №1
     2. Висоцька Ніна Феодосіївна, 1946, вища, вчитель Полянського нвк, округ №2
     3. Колесник Іван Іванович, 1943, базова вища, пенсіонер, округ №2
     4. Ліпський Валерій Володимирович, 1958, середня, тимчасово не працює, округ №3
     5. Панасюк Віталій Миколайович, 1967, середня, водій ХАЕС, округ №3
     6. Гаврилюк Надія Миколаївна, 1969, середня, соціальний працівник територіа- льного центру, округ №4
     7. Висоцький Богдан Анатолійович, 1976, вища, провідний інженер ХАЕС, округ №5
     8. Вдовіченко Галина Василівна, 1952, базова вища, пенсіонер, округ №6
     9. Гончар Микола Григорович, 1957, вища, головний технолог ХАЕС, округ №7
     10. Кисельов Микола Олександрович, 1955, вища, охоронець супермаркету «Наш край», округ №8
     11. Свецька Любов Іванівна, 1967, середня, завклубом с.Колом’є, округ №9
     12. Хома Михайло Васильович, 1962, вища, вчитель Полянського нвк, округ №10
     13. Плисюк Іларій Петрович, 1957, вища, енергетик Славутського піщаного кар’єру, округ №11
     14. Поліщук Ніна Іванівна, 1950, базова вища, бухгалтер Полянської сільської ради, округ №12
     15. Ліпська Любов Петрівна, 1967, базова вища, секретар Полянської сільської ради, округ №13
     16. Мазур Валентина Михайлівна, 1971, базова вища, землевпорядник Полянської сільської ради, округ №14
     17. Ковба Олександр Леонідович, 1984, вища, спеціаліст Нетішинського земельного відділу, округ №15
     18. Шпак Олександр Вікторович, 1986, вища, тимчасово не працює, округ №16
     
     Ставичанська сільська рада
     1. Корсун Тамара Олександрівна, 1971, вища, бібліотекар, округ №1
     2. Скок Оксана Антонівна, 1973, середня, секретар сільської ради, округ №2
     3. Маліновський Микола Іванович, 1963, середня, комірник СТОВ «Україна», округ №3
     4. Корсун Іван Анатолійович, 1966, вища, директор Ставичанської зош, округ №4
     5. Пацюк Тетяна Василівна, 1970, вища, вчитель Ставичанської зош, округ №5
     6. Ярмолюк Руслан Володимирович, 1975, середня, завфермою СТОВ «Україна», округ №5
     7. Боб Валентина Леонідівна, 1965, вища, вчителька Ставичанської зош, округ №6
     8. Чумак Олексій Іванович, 1945, середня, пенсіонер, округ №6
     9. Калько Ганна Степанівна, 1973, середня завідуюча сільським клубом, с.Кутки, округ №7
     10. Опанасюк Сергій Іванович, 1980, вища, вчитель Кутківської зош, округ №8
     11. Гуменюк Лариса Василівна, 1973, середня, соціальний працівник, с.Кутки, округ №9
     12. Самчук Володимир Іванович, 1977, середня, соціальний працівник, с.Кутки, округ №10
     13. Дячук Ірина Іванівна, 1966, середня, завідуюча Кутківським відділенням зв’язку, с.Кутки, округ №11
     14. Облог Наталія Миколаївна, 1976, середня, техпрацівник Кутківської зош, округ №12
     15. Якимчук Світлана Дмитрівна, 1980, середня, молодша медична сестра с.Кутки, округ №12
     
     Старокривинська сільська рада
     1. Ткачук Андрій Петрович, 1973, вища, виконуючий обов’язки лісничого Старокривинського, округ №1
     2. Антонюк Сергій Вікторович, 1985, середня, працівник Шепетівської дистанції колії на станції Кривин, округ №2
     3. Коломійчук Олександр Вікторович, 1959, середня, підприємець, округ №2
     4. Шмат Іван Адамович, 1955, незакінчена базова вища, підприємець, округ №2
     5. Остапчук Олег Федорович, 1967, вища, робітник Хмельницької АЕС, округ №3
     6. Семенюк Ольга Іванівна, 1957, базова вища, секретар сільської ради, округ №4
     7. Лоскутов Олександр В’ячеславович, 1959, вища, директор ТОВ «Проматом», округ №5
     8. Клименко Ольга Віталіївна, 1986, вища, художній керівник Старокривинського будинку культури, округ №6
     9. Романюк Світлана Петрівна, 1966, базова вища, акушерка Старокривинської лікарні, округ №7
     10. Вуєк Микола Романович, 1980, вища, завідуючий Старокривинським ветеринарним пунктом, округ №8
     11. Гуменюк Тетяна Василівна, 1975, вища, вчитель Старокривинської зош, округ №8
     12. Дергач Віктор Вікторович, 1956, вища, тимчасово не працює, округ №8
     13. Южаков В’ячеслав Ілліч, 1958, середня загальна, підприємець, округ №9
     14. Шпак Роман Вікторович, 1982, вища, спортшкола м.Нетішин, округ №9
     15. Кудринський Володимир Павлович, 1945, базова вища, пенсіонер, округ №10
     16. Мазярко Сергій Якович, 1964, базова вища, директор ТЗОВ «Моноліт-Кривин», округ №11
     17. Корнійчук Сергій Володимирович, 1970, середня, робітник ХАЕС, округ №11
     18. Рощук Олег Миколайович, 1959, базова вища, робітник ХАЕС, округ №11
     19. Пилипчук Микола Володимирович, 1969, базова вища, працівник ХАЕС, округ №12
     20. Коломійчук Ігор Сергійович, 1959, середня, тимчасово не працює, округ №13
     21. Ковальчук Ігор Валентинович, 1965, середня, працівник ХАЕС, округ №14
     22. Юрець Сергій Іванович, 1965, базова вища, тимчасово не працює, округ №15
     23. Штиба Віктор Опанасович, 1961, середня, підприємець, округ №16
     
     Сьомаківська сільська рада
     1. Кравчук Лідія Степанівна, 1964, вища, завідуюча клубом та бібліотекар, округ №1
     2. Дідушок Наталія Юліївна, 1973, базова вища, тимчасово не працює, округ 2
     3. Філіпчук Микола Васильович, 1976, середня, тимчасово не працює, округ №3
     4. Штангрет Степан Васильович, 1952, базова вища, лісник Жуківського лісництва, округ №4
     5. Козловський Броніслав Антонович, 1937, базова вища, пенсіонер, округ №5
     6. Сторожук Ольга Василівна, 1964, неповна вища, секретар сільської ради, округ №6
     7. Матвійчук Олексій Миколайович, 1973, вища, вчитель Сьмаківської зош, округ №7.
     8. Михайлюк Неля Анатоліївна, 1978, середня, соціальний працівник терцентру, округ №8
     9. Завішальна Віра Іванівна, 1939, вища, пенсіонер, округ №9.
     10. Філіпчук Володимир Іванович, 1952, середня, лісник Славутського комунального підприємства «Ліс», округ №10
     11. Сукач Олена Василівна, 1971, базова вища, завідуюча ФАПом, округ №11
     12. Ходаківська Тетяна Петрівна, 1965, середня, продавець магазину Іванівського кп, округ №12
     13. Михайлюк Ростислав Миколайович, 1973, середня, підприємець, округ №13
     14. Матвійчук Микола Володимирович, 1974, середня, робітник Жуківського лісництва, округ №14
     
     Улашанівська сільська рада
     1. Карпюк Іван Дмитрович, 1948, освіта вища, пенсіонер, округ №1
     2. Говоркова Тамара Іванівна,1947, базова вища, пенсіонерка, округ №2
     3. Грабовська Людмила Іванівна, 1965, директор Улашанівського сільського будинку культури, округ №2
     4. Шемчук Валентина Дмитрівна, 1966, вища, соціальний працівник, округ №3
     5. Семенчук Валентина Михайлівна, 1964, базова вища, секретар Улашанівської сільської ради, округ №4
     6. Більчинська Надія Василівна, 1961, базова вища, фельдшер Улашанівської лікарняної амбулаторії, округ №5
     7. Ребіцький Олександр Олексійович, 1971, вища, підприємець, округ №12
     8. Шманов Олександр Петрович, 1958, базова вища, пенсіонер, округ №13
     9. Фокін Василь Петрович, 1946, базова вища, пенсіонер, округ №14
     10. Гнатюк Олег Олексійович, 1960, вища, вчитель, округ №15
     11. Ярковська Надія Іванівна, 1964, вища, директор Перемишельського нвк, округ №15
     12. Бондарук Єлизавета Василівна, 1962, середня, землевпорядник, округ №16
     13. Шевчук Василь Васильович, 1945, середня, пенсіонер, округ №17
     14. Яковчук Володимир Миколайович, 1971, вища, вчитель, округ №17
     15. Білоус Антоніна Василівна, 1973, середня, молодша медсестра ФАП, округ №18
     16. Поліщук Ганна Петрівна, 1975, базова вища, бухгалтер нвк, округ №19
     17. Поліщук Любов Миколаївна,1974, середня, соціальний працівник, округ №20
     
     Хвощівська сільська рада
     1. Касянчук Тетяна Степанівна, 1969, неповна вища, секретар сільської ради, округ №1
     2. Семенюк Ніна Миколаївана, 1981, неповна вища, директор Хвощівського сільського будинку культури, округ №2
     3. Ткачук Марія Василівна, 1957, неповна вища, агроном ПП СГП «Хвощівка», округ №3
     4. Миронюк Сергій Іванович, 1968, неповна вища, головний зоотехнік, ПП СГП «Хвощівка», округ №4
     5. Скачкова Ганна Сергіївна, 1965, середня, касир ПП СГП «Хвощівка», округ №5
     6. Поліщук Віра Іванівна, 1964, середня, підприємець, округ №6
     7. Матвійчук Тетяна Миколаївна, 1970, середня, кухар їдальні Хвощівської зош, округ №7
     8. Гнесь Валентина Денисівна, 1955, середня, молодша сестра ФАП с.Бесідки, округ №8
     9. Зінкевич Наталія Віталіївна, 1976, середня, доярка СТОВ «Бесідки», округ №9
     10. Василець Галина Давидівна, 1950, середня, пенсіонерка, округ №10
     11. Власюк Тетяна Олександрівна, 1970, середня, працівник Славутського територіального центру, округ №11
     12. Кравчук Галина Зіновіївна, 1969, середня, техпрацівник Хвощівської зош, округ №12
     
     Хоняківська сільська рада
     1. Ковальчук Галина Василівна, 1953, вища, пенсіонерка, округ №1
     2. Шминдра Валентина Петрівна, 1957, базова вища, соціальний працівник, округ №2
     3. Кондратюк Зоя Василівна, 1966, середня, заготівельник молока, округ №3
     4. Оноприюк Наталія Василівна, 1966, середня, фельдшер с.Хоняків, округ №4
     5. Шпак Світлана Григорівна, 1974, базова вища, заготівельник молока, округ №5
     6. Кондратюк Валентина Володимирівна, 1961, вища, пенсіонерка, округ №6
     7. Бублик Валентина Миронівна, 1952, базова вища, секретар сільської ради, округ №7
     8. Кондратюк Людмила Станіславівна, 1974, середня, кухар Хоняківської зош, округ №8
     9. Смолій Марія Петрівна, 1961, середня, тимчасово не працює, округ №9
     10. Лопух Марія Андріївна, 1962, базова вища, продавець, округ №10
     11. Годованок Марія Вікторівна, 1975, середня, технік штучного осіменіння, округ №11
     12. Дзюмак Оксана Василівна, 1961, вища, вчитель Хоняківської зош, округ №12
     13. Поліщук Оксана Василівна, 1972, вища, вчитель Хоняківської зош, округ №13
     14. Коломієць Зінаїда Володимирівна, 1974, середня, робітник Ганнопільського спиртозаводу, округ №14
     
     Хоровецька сільська рада
     1. Савчук Анатолій Миколайович, 1988, вища, вчитель фізкультури Красноставської зош, округ №1
     2. Янчук Людмила Миколаївна, 1957, базова вища, секретар сільської ради, округ №2
     3. Павлюк Петро Ананійович, 1970, базова вища, тимчасово не працює, округ №3
     4. Годюк Валентна Валентинівна, 1983, середня, санітарка Хмельницької обласної лікарні с.Яблунівка, округ №4
     5. Федорчук Микола Іванович, 1960, середня, тимчасово не працює, округ №5
     6. Дигодюк Ірина Броніславівна, 1967, вища, тимчасово не працює, округ №6
     7. Липський В’ячеслав Михайлович, 1969, базова вища, фельдшер-акушер Хмельницької обласної лікарні с.Яблунівка, округ №7
     8. Попель Тетяна Василівна, 1974, базова вища, тимчасово не працює, округ №8
     9. Сайпель Віталій Цезарович, 1961, базова вища, голова ФГ «Пашуки-Агро», округ №8
     10. Дмитрієв Іван Михайлович, 1962, базова вища, завгосп Хоровецького нвк, округ №9
     11. Кузьмінський Йосип Мар’янович, 1958, незакінчена вища, бухгалтер СФГ «Розквіт», округ №9
     12. Кравчук Лариса Василівна, 1982, вища, вчитель математики Хоровецького нвк, округ №10
     13. Левчук Віра Михайлівна, 1955, середня, пенсіонерка, округ №11
     14. Власюк Микола Васильович, 1976, середня, механізатор ТОВ «Надія-Агро», округ №12
     15. Каленюк Ганна Іванівна, 1977, середня, соціальний працівник, округ №13
     16. Шикиринський Сергій Васильович, 1967, базова вища, тимчасово не працює, округ №14
     17. Одольчук Микола Петрович, 1967, середня інженер ТОВ «Надія-Агро», округ №15
     18. Ліщук Ніна Василівна, 1959, середня, продавець КП «Хоровець», округ №16
     19. Хижавська Світлана Дмитрівна, 1967, середня, листоноша Хоровецького відділення зв’язку, округ №16
     
     Цвітоська сільська рада
     1. Демчук Тетяна Іванівна, 1958, базова вища, підприємець, округ №1
     2. Гвозденко Світлана Іванівна, 1978, незакінчена вища, вчитель Цвітоського нво, округ №1
     3. Рижук Валентина Іванівна, 1969, вища, вчителька Цвітоського нво, округ №2
     4. Машук Тетяна Іванівна, 1971, вища, секретар сільської ради, округ №3
     5. Матвійчук Наталія Василівна, 1973, базова вища, бухгалтер Цвітоського нво, округ №4
     6. Запорожець Руслан Олександрович, 1977, вища, підприємець, округ №5
     7. Кусок Тамара Миколаївна, 1962, вища, вчителька Цвітоського нво, округ №5
     8. Бабушкіна Лариса Володимирівна, 1974, базова вища, продавець, округ №6
     9. Рибіцька Валентина Юріївна, 1959, базова вища, медсестра Цвітоського нво, округ №7
     10. Стаднік Наталія Анатоліївна, 1986, вища, тимчасово не працює, округ №7
     11. Кухарчук Світлана Володимирівна, 1968, вища, головний бухгалтер в/ч, округ №8
     12. Сафронов Максим Юрійович, 1974, вища, начальник зберігання в/ч, округ №9
     13. Семенюк Валентина Олександрівна, 1966, вища, вихователька Цвітоського нво, округ №10
     14. Аврамчук Валентина Миколаївна, 1966, вища, заступник директора Цвітоського нво, округ №11
     15. Аспін Галина Дмитрівна, 1952, базова вища, пенсіонерка, округ №12
     16. Тимчук Людмила Олександрівна, 1963, вища, директор Цвітоського нво, округ №13
     17. Тимчук Тамара Максимівна, 1963, середня, завклуб с.Кам’янка, округ №14
     18. Степанюк Альона Володимирівна, 1968, вища, касир-бухгалтер сільської ради, округ №15
     19. Лисенко Василь Іванович, 1951, базова вища, водій Шепетівського лісництва, округ №16


  коментарі: 18

 :   (написано 15.03.2011 в 07:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 14:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 03.04.2011 в 16:35 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.04.2011 в 19:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 13:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 14:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 12:16 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 18:26 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 15:51 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 02:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 20:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 03:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 01:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 09:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 8 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VG



статистика по сайту
Оголошень 6860
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456



Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.



гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  




 331491233

Славута


Славута 2017 рік