Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       Потрібен продавець у кав\'ярню.
  &nb...

Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 29.10.2010 СЛЬОЗОТОЧИВА ЛАЗНЯ

Мова вже вкотре піде про нашу славну Славутську лазня. Бо вона, а точніше, її загальне відділення, – не для слабкодухих. Скоріше, для шукачів гострих відчуттів – екстремалів. Адже збільшення адреналіну, що особливо цінують прихильники екстріму, під час її відвідин гарантується!
     Посудіть самі. З чого починається баня? Напевно, з тазика для води. Якщо вам тут потрапить дірявий, радійте - екстрім уже розпочався… Йдемо далі. Ще не дуже давно у загальній залі знаходилось чимало таких собі дерев’яних дощечок – річ звичайна та необхідна у лазнях. Найперше їх призначення – слугувати «сидіннечками» для відвідувачів парильного відділення, аби вберегти їх дорогоцінні, даруйте, сідниці від опіків. А по-друге, вони слугували ще й засобом особистої гігієни, оскільки, обробивши їх спеціальним дезінфікуючим розчином, після чого - крутим окропом, можна не хвилюватися, що підчепиш тут щось «екзотичне» з категорії шкірних захворювань. Проте, віднедавна ці «сидіннечка» раптом десь поділися. Подейкують, що горіли вони яскравим полум’ям у топці «парилки», коли там закінчилися дрова… Цілком можливо. Адже, судячи з температури у цьому відділенні, таке трапляється тут часто-густо. Хоча, навіть за наявності таких дров, «нагнати» оптимальну температуру в загальній залі проблематично. Адже возять сюди здебільшого стару тополю, яку славутські комунальники зрізають під час санітарних чисток вулиць міста. То який же жар із неї?
     Втім, далі ми ще повернемося до теми «парильні». Давайте перейдемо до душових кабін. Тут їх на «душу населення», тобто, клієнтів цього вельми поважного закладу, аж три. А реально функціонують тільки дві. Одну надійно заглушено. Як пояснюють представники банного персоналу, «з метою економії води». Тому біля тих двох працюючих часто-густо утворюються черги з намилених людей, котрі зазвичай ллють сльози з очей від потрапляння в них миючих засобів, й простягають руки попереду себе, аби намацати найближчий кран із водою, щоби позбутися того мила.
     Окрема розмова про підлогу, знову ж таки, загального відділення. Час-від-часу, через надто слизьку плитку, котрою її облицьовано, тут можна спостерігати «балет на льоду», котрий, бува (а це вже не жарти!), - завершується падінням того або іншого невдахи–«танцюриста», що зазвичай має наслідки у вигляді тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості.
     Від підлоги перемістимося до стелі цього ж таки залу – це доволі «мальовниче» місце, звідки, наче новорічні гірлянди, звисають залишки старої фарби, та з яких часом зриваються на грішні тіла клієнтів холодні краплини водяного конденсату (ну, чим не контрастний душ?). Та й, даруйте, туалет, розташований у цьому ж відділенні! Тільки от в ньому не завжди є освітлення («нам усе до лампочки»?), і під час його відвідин ви замість дверної ручки ризикуєте схопитись у темряві за щось зовсім інше (приміром, якусь частину тіла його чергового відвідувача).
     Ще один «цікавий» атрибут цього відділення, котрий, щоправда, звідси вчасно забрали, - це електросамовар. Адже, намагаючись націдити з нього жаданого «кип’яточку», ви зазвичай отримаєте такий електрошок, від котрого вас довго добряче тіпатиме, наче ту «гумову грушу»… Тут і до справжнього нещастя недовго!
     І ось, нарешті, потрапляємо у парильне відділення, або по-простому - парильні. Це просто «супер-пупер»!.. Бо, якщо прямуючи до неї з духмяним свіжозаготовленим віничком, ви сподіваєтесь, як мовиться, очиститись «тілом і душею», то глибоко помиляєтесь, показуючи свою або кричущу необізнаність у традиціях Славутської лазні, або елементарну банальну наївність. Адже замість очікуваної порції гарячої пари ви зазвичай отримаєте тут добрячу дозу їдкого сльозоточивого диму, який валить із усіх щілин і тріщин печі-кам’янки. При цьому газова атака, якою вас страхали під час строкової служби в армії, вам видасться дитячими «страшилками»! Ось де настає справжній, так би мовити, «фірмовий» екстрім! Тож недаремно постійні відвідувачі парильні називають її по-різному: коптильня, душогубка, хімдим тощо. Дехто із завзятих парильників пропонує навіть перед входом у це «чистилище» видавати сміливцям, які відважились ступити сюди, протигази, а після його відвідин – молоко (за шкідливість), або валідол чи валер’янку (на вибір). Слабкі здоров’ям тут не засиджуються, проте дехто навіть полюбив цю процедуру, - стверджуючи, що тут добре «забирає», і, аби відчути ейфорію, після неї вже не треба слабо- або міцних, самі знаєте яких, напоїв.
     Жарти жартами, але подібний «сервіс» у Славутській лазні процвітає роками. Керівництво міського управління водопровідно-каналізаційного господарства, на балансі якого рахується ця споруда, бідкається, що від такої «комерції» має лише збитки, бо її, мовляв, відвідує мало клієнтів. Дійсно, екстремалів у Славуті не так уже й багато набереться. Бо хто ж із «нормальних» людей піде сюди?
     Залишається одна надія - на іноземних туристів-екстремалів. А може, слід просто тим особам, від яких залежить порядок (або утворюється безпорядок) у комунальній сфері нашого міста, «намилити» як слід шию за таке ставлення до своїх службових обов’язків? Мила для цього у нас вистачає!
     
     О. КАРАСЬ.
     


  коментарі: 14

 :   (написано 14.03.2011 в 23:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 13:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 31.03.2011 в 07:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.04.2011 в 18:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 13:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 21:43 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 17:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 17:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 16:22 з адреси:  h131-132.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 02:49 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 21:29 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 04:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 01:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 09:12 з адреси:  h131-153.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Сави

прогноз погоди
Бідному Савці нема долі ані на печі, ані на лавці.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


2 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік