Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 21.10.2010 В. СИДОР: «НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ!»

Про внесення змін до бюджету міста Славути на 2010 рік доповів заступник міського голови Сергій Микульський. Розглянувши матеріали, подані постійними комісіями, міськрада вирішила збільшити доходну та видаткову частини спеціального фонду бюджету міста на обсяг субвенції з Хмельницького обласного бюджету на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт доріг місцевого значення; Державного бюджету - місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, в тому числі згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2010 року №822 „Про затвердження Порядку розподілу у 2010 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів і соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, між місцевими бюджетами”; згідно рішенню 31 сесії Хмельницької обласної ради від 29 вересня 2010 року №7-31/2010 „Про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік”. Виділені субвенції будуть направлені на реконструкцію водозаборів „Південний” та „Центральний”, поточний ремонт навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія №2”, фасаду загальноосвітньої школи №4, котельні загальноосвітньої школи №6; поточний ремонт навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня - гімназія №2”, Будинку дитячої творчості, житлового фонду міста, реконструкцію вуличного освітлення вул.Мічуріна та ін.
     Голова постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, екології, благоустрою та адміністративно-територіального устрою Петро Дзюнь озвучив на сесії блок земельних питань. Заступник міського голови-керуюча справами Неоніла Головко проінформувала щодо змін до рішення сесії міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами у м.Славута»; зміну найменування юридичної особи «Територіальна виборча комісія в місті Славута», до рішення міської ради від 29.01.2010 р. №10-39/2010 „Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації” та надання згоди на приватизацію гуртожитків, що перебувають у комунальній власності територіальної громади м.Славута. Йшлося про п’ять гуртожитків, які були передані в комунальну власність міста, розташованих на вул.Кузовкова,18,24, вул.Лісній,1, вул.Одухи,46 та вул.Я.Мудрого,47. Виконавчому комітету міської ради було доручено розробити проект положення про порядок передачі житлових приміщень гуртожитків, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Славута, у власність громадян та винести на розгляд і затвердження сесії міської ради; створити комісію для проведення обстеження (перевірки) фактичного проживання мешканців у гуртожитках.
     Перший заступник міського голови Едуард Сабінський доповів про реєстрацію договорів купівлі-продажу об’єктів комунальної власності.
     Після завершення офіційної частини кожен із депутатів міськради, гостей мав змогу виступити зі словами вдячності своїм колегам та побажаннями щодо подальшої роботи.
     Секретар міської ради Борис Семенюк:
     - Вперше у 2006 році Славута обрала депутатів за списками політичних партій. Слід віддати належне партійним організаціям – ці списки були складені відповідально, завдяки цьому наша рада працювала стабільно та ефективно. Міська рада п’ятого скликання затвердила більше 45 цільових програм із різних галузей суспільного життя міста, були оновлені і прийняті всі нормативні акти стосовно місцевих податків і зборів. Нам вдалося прийняти важливий документ для усіх славутчан – Генеральний план міста, а також весь комплекс питань, пов’язаних із ним. Вперше в Славуті були затверджені правила забудови, ряд важливих рішень прийнято з питань землеустрою. З ініціативи громадян міста, міського голови, виконавчого комітету, відпрацьовані та затверджені радою Правила благоустрою та санітарного утримання і забезпечення чистоти та порядку в місті, а також рішення про обмеження споживання алкогольних напоїв та тютюнопаління, правил дотримання тиші й т.д.
     Міська рада, за поданням трудових колективів і громадських об’єднань, проголосувала за присвоєння звання «Почесний громадянин міста» достойним, шанованим славутчанам, нашим землякам. Схвально зустріла громадськість міста заснування відзнак «За заслуги перед славутчанами» та «Знак Пошани». Після багаторічних дискусій цьому скликанню ради випала честь затвердити й символи міста – прапор та великий герб Славути.
     Після перших двох сесій ми усі прийшли до висновку, що головна робота депутатів не на зібранні фракцій, а в постійних комісіях, де вивчаються питання, що стосуються інтересів територіальної громади. Щиро дякую вам, мої колеги, за те, що протягом цього скликання в нас існував мікроклімат взаємної довіри між депутатським корпусом та міським головою, виконавчим комітетом. Мета усіх нас була одна – прогрес і перспектива розвитку міста. Кожен із нас може підтвердити, що не на словах, а на ділі вдалося підняти в місті дух місцевого патріотизму, віру громади в те, що Славута має перспективу європейського міста. Цим ми завдячуємо постійній підтримці обласної ради в особі Івана Васильовича Гладуняка, славутчан-депутатів, які представляли наше місто на рівні області.
     Після завершення нашого терміну представлення інтересів громади я впевнено можу сказати – «Нам є чим пишатися!».
     Постійну підтримку у вирішенні важливих для міста стратегічних питань славутчани отримували з боку голови обласної ради Івана Гладуняка. На урочистому засіданні сесії Славутської міської ради Іван Васильович звернувся до депутатів та славутчан:
     - Із складом депутатів цього скликання до влади міста прийшла одна партія – партія інтересів славутчан. Всі ви працювали як один механізм, незважаючи на політичні погляди. Ви прагнули до того, щоб місто розвивалося, щоб його людям жилося добре. Мені приємно було вирішувати питання вашого міста, адже від депутатів обласної ради, які представляють Славуту, міського голови постійно надходили нові пропозиції щодо подальших напрямків роботи. Завжди легко допомагати тим, хто хоче працювати. Вдячний, що Славута ставила перед нами високу вимогливу планку, що стосувалося бюджету та вирішення інших питань. Ваша робота на перспективу дається сьогодні взнаки. Переконаний, що найголовнішим індикатором роботи будь-якого депутата, політика, який займається місцевим самоврядуванням, є постійний діалог із громадою. В мене була неодноразова нагода спілкуватися зі славутчанами. В абсолютної більшості у них не було нарікань на роботу ні міського голови, ні депутатського корпусу. Щиро вдячний вам за таку співпрацю!
     Іван Васильович звернувся також до депутатів із проханням, щоб до завершення своєї каденції ними були розглянуті такі важливі програми місцевого значення як план соціально-економічного розвитку міста та проект бюджету на 2011 рік. Напрацьовані результати стануть доброю допомогою новому скликанню ради, яка організаційно утвориться лише в кінці листопада, та будуть враховані під час формування бюджету області на наступний рік.
     
     Міський голова Василь Сидор:
     - Ті успіхи, які нам вдалося досягти, стали можливими завдяки порозумінню із обласною радою в особі Івана Васильовича Гладуняка, депутатами обласної та міської ради, усіма славутчанами. Великі слова вдячності вам за це.
      Кожний з нас працював в інтересах Славути. Ефективною була робота постійних комісій, що дозволяло якнайкраще вирішувати найактуальніші питання міста. Разом із тим, беручи за основу системний підхід до керівництва містом, ми з вами відпрацювали найголовніші нормативні акти міста, які мають бути в кожній територіальній громаді. Це – Стратегічний план розвитку, Генеральний план розвитку міста, Система управління якістю. Завдяки проведеній роботі близько 100га землі тепер мають значення рекреаційних зон міста, затверджено перелік та території джерел Славути. В комунальну власність прийнято 700га землі, 112 об’єктів житла.
     Покращанню житлово-комунального господарства міста сприяло наше рішення про створення комунального підприємства «Славутське житлово-комунальне об’єднання». Завдяки цьому у належному стані знаходяться нині ті об’єкти, які ми прийняли у комунальну власність міста. Збільшено основні засоби комунальних підприємств на 2 млн. грн. Злагоджена робота комунальних служб, завдяки своєчасно освоєним коштам, дозволила перейти на якісно новий рівень системи теплопостачання, замінити та прокласти нові мережі міста, впровадити нові енергозберігаючі технології і т.д.
     Переконаний, що запорукою розвитку місцевого самоврядування є збільшення повноважень міських громад, які чітко знають напрямки свого подальшого розвитку. Важливим є й те, що разом із будівництвом нових об’єктів ми не забували і про духовність, відродження пам’яті. Головним свідченням цьому може слугувати створення Міжнародного меморіального комплексу «Поле Пам’яті» та видання книги «Славута. Відродження пам’яті».
     Начальник управління освіти міськвиконкому Валентина Сабінська:
     - Ми прийняли п’ять цільових програм, які не стали формальними документами. Всі вони були втілені в життя і принесли конкретні результати. Якщо на початку каденції депутатського корпусу дошкільною освітою було охоплено 52% малят, то сьогодні це – 67%. Саме за рішенням депутатів цього скликання у власність громади був прийнятий дошкільний заклад «Будфарфору», який сьогодні, завдяки проведеним роботам, зігріває теплом 210 діток. Ми гордимося кожним освітянським закладом міста, де постійно впроваджуються сучасні форми роботи. У загальноосвітніх школах основне спрямування зусиль було направлене на досягнення якісної освіти, і цьому є конкретні підтвердження. В цьому ваша заслуга, шановні депутати. Якщо чотири роки тому, беручи участь в олімпіадах обласного рівня, ми мали 4-5 призових місць, то вже в минулому - п’ятнадцять, в цьому – 16. Це сталося завдяки тому, що діяли програми «Вчитель», «Обдаровані діти», які дозволили стимулювати роботу і творчо працюючих вчителів, і кращих учнів нашого міста. Кожний заклад покращив свої приміщення, умови, матеріально-навчальну базу, реальним змістом наповнилась профільна освіта. Разом зі славутчанами я горджуся нашою позашкільною освітою, адже її мережа є однією з найбільш розвинутих на теренах області. Своїми рішеннями ви підтримували будь-які новації системи позашкільної освіти. Незважаючи ні на які фінансові труднощі, ми не скоротили жодного гуртка, а навпаки – створювали додаткові. Хочеться, щоб ми і надалі працювали на благо нашого майбутнього – наших дітей!
     Подякував депутатам за значну увагу галузі культури і міста начальник управління культури міськвиконкому Сергій Сакалюк:
     - На сьогодні учні Дитячої школи мистецтв, гуртківці МПК є неодноразовими переможцями міжнародних та всеукраїнських фестивалів і конкурсів. Безперечно, головним нашим надбанням став міський Палац культури. Це значний вклад у розвиток наших дітей, які можуть тепер займатися та виступати на справжній сучасній сцені. Вони гордо несуть звання славутчанина на всіх мистецьких акціях, в яких беруть участь.
     У церемоніалі відзначення депутатів Славутської міської ради, яку проводив міський голова Василь Сидор, взяли участь голови та члени усіх постійних комісій. А свої веселі, казкові, професійні виступи дарували усім присутнім вихованці дитячих садочків №6,№7,№9, зразковий хореографічний ансамбль БДТ «Альянс», гурт «Перлинка»ЗАТО «Прогрес», викладач ДШМ Ігор Козачок та ансамбль МПК «Сусіди».
     В цей величавий день – день Пресвятої Покрови Богородиці з вітальними словами звернувся до учасників урочистостей, усіх славутчан єпископ Шепетівський і Славутський Володимир, який також відмітив, що цього дня ми повертаємось до глибокого коріння українського народу, адже це ще й День козацької слави. Владика Володимир із радістю наголосив, що за роки свого керівництва єпархією завжди зустрічався із розуміючою владою саме в Славуті. На його думку розвивають духовність славутчан козацькі походи та молодіжні табори, організовані спільно міським головою та духовенством. «Співчуває, допомагає, а ще більше будує» - такими словами охарактеризував шанований гість міську владу.
     Владика Володимир розповів також, що нещодавно мав нагоду зустрічатися із Предстоятелем Української православної церкви Блаженнішим Митрополитом Володимиром, який згадував той теплий прийом, що організували йому славутчани. Також Предстоятель доручив єпископу Володимиру почесну місію – вручити голові обласної ради Івану Гладуняку, за значний внесок в утвердження православної віри, орден УПЦ Георгія Побідоносця.
     Покликання кожного депутата – працювати в інтересах свої громади. Це твердження гідно довели депутати п’ятого скликання. Сподіваємося, що цього принципу дотримуватимуться і майбутні обранці славутчан.
     
     


  коментарі: 22

 :   (написано 23.11.2010 в 04:48 з адреси:  h131-176.meta.ua)
 :   (написано 27.11.2010 в 20:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.12.2010 в 06:06 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.12.2010 в 23:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.12.2010 в 15:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.03.2011 в 07:49 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 14:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 03.04.2011 в 15:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 06:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 08:33 з адреси:  h131-182.meta.ua)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:23 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:25 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 30.04.2011 в 17:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 23:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 15:57 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 22:47 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 21:31 з адреси:  h131-174.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 11:02 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 23:32 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 08:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 06:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 14:28 з адреси:  h131-144.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 5 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День ліквідатора

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


4 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік