Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця



інформери

Курс долара






 21.10.2010 КАНДИДАТИ НА ПОСАДУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

Цвітоська
     сільська рада
     1. Демчук Алла Вікторівна, 13.06.1958, українка, середня, член партії «Сильна Україна», продавець ПП “Лісова Т.І.”, с.Цвітоха, вул.Набережна,58
     2. Савчук Дмитро Дмитрович, 4.06.1965, українець, базова вища, член Партії регіонів, тимчасово не працює, с.Цвітоха, вул.Набереж- на,107
     3. Ткачук Валерій Вікторович, 8.07.1968, українець, вища, член партії «Єдиний центр», підприємець, м.Славута, вул.Паркова,73
     4. Тимчук Людмила Станіславівна, 7.06.1971, українка, вища, член Народної партії, безробітна, с.Кам’янка, вул.Залізнична,2-А
     5. Мусіюк Володимир Петрович, 3.01.1962, українець, вища, член Комуністичної партії, начальник служби енергозабезпечення, с.Цвітоха, вул.Набережна,108
     6. Ріжко Жанна Геннадіївна, 28.03.1962, українка, вища, безпартійна, підприємець, с.Цвітоха, вул.Молоджіна,8
     7. Сигнаївський Юрій Степанович, 6.05.1971, українець, вища, безпартійний, пенсіонер, м.Славута, вул.Ізяславська,23,кв.4
     8. Буйських Станіслав Олександрович, 31.01.1954, українець, вища, безпартійний, садівник підприємства “Шайпо Сервіс”, с.Цвітоха, вул.Дачна,10
     9. Черниш Володимир Павлович, 10.01.1954, українець, вища, безпартійний, тимчасово не працює, с.Цвітоха, вул.В.Котика,106
     10. Гнатюк Леонід Борисович, 27.03.1961, українець, базова вища, безпартійний, вчитель Цвітоського нво, с.Цвітоха, вул.Незалежності,10
     
     Хоняківська
     сільська рада
     1. Коломієць Олексій Дмитрович, 20.12.1968, українець, базова вища, безпартійний, сільський голова, с.Понора, вул.Незалежності
     2. Гарбадин Галина Петрівна, 30.06.1960, українка, середня, член Народної партії, підприємець, с.Хоняків
     3. Кондратюк Володимир Юрійович, 2.07.1968, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Прикордонна Улашанівка
     4. Коломієць Любов Станіславівна, 25.10.1973, українка, базова вища, безпартійна, продавець-консультант, с.Понора
     5. Пашко Віктор Васильович, 30.08.1956, українець, вища, безпартійний, підприємець, с.Хоняків
     6. Шинкарук Галина Дмитрівна, 19.07.1973, українка, середня, безпартійна, бухгалтер сільської ради, с.Понора
     7. Самчук Василь Михайлович, 19.02.1956, українець, вища, безпартійний, вчитель Головлівської зош, с.Понора
     Хвощівська
     сільська рада
     1. Гаврилюк Олена Олександрівна, 11.01.1961, українка, середня, член Народної партії, вчитель Хвощівської зош, с.Бесідка, вул.Шевченка,127
     2. Ясінська Любов Віталіївна, 13.04.1973, українка, середня, член партії «Єдиний центр», заготівельник молока, с.Хвощівка, вул.Л.Українки,80
     3. Яцюк Андрій Зіновійович, 29.07.1973, українець, вища, безпартійний, сільський голова, с.Хвощівка, вул.Берездівська,29
     
     Улашанівська
     сільська рада
     1. Дідич Володимир Васильович, 29.01.1954, українець, вища, член Партії регіонів, інженер-будівельник “Славута Папір”, м.Славута, вул.Чкалова,12, кв.52
     2. Нікітчук Олександр Васильович, 22.03.1956, українець, вища, безпартійний, сільський голова, с.Улашанівка, вул.Перемоги,45
     3. Семенюк Дмитро Леонідович, 7.12.1963, українець, середня, член партії «Фронт змін», водій Рівненської насіннєвої компанії “Євронасіння”, с.Перемишель, вул.Молоді- жна,2-А
     
     Старокривинська сільська рада
     1. Рубан Сергій Борисович, 16.12.1971, українець, середня, член партії «Сильна Україна», підприємець, с.Старий Кривин, вул.Мічуріна,17
     2. Рижук Олександр Петрович, 29.09.1962, українець, вища, безпартійний, підприємець, с.Старий Кривин, вул.Чкалова,11
     3. Кричфанушій Лариса Володимирівна, 5.02.1981, українка, вища, безпартійна, бухгалтер сільської ради, с.Старий Кривин, вул.Привокзальна,15,кв.1
     4. Малинюк Василь Анатолійович, 15.12.1968, українець, базова вища, безпартійний, пенсіонер, с.Старий Кривин, вул.Привокзальна,12
     5. Корсун Сергій Дмитрович, 14.05.1967, українець, базова вища, безпартійний, підприємець, с.Старий Кривин, вул.Перемоги,89
     
     Бачманівcька
     сільська рада
     1. Василюк Андрій Андрійович, 17.07.1968, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює
     2. Васьківський Віталій Іванович, 7.1959, українець, середня, безпартійний, таксист
     3. Верещінська Віра Іванівна, 10.11.1957, українка, середня, вчитель Бачманівської зош
     4. Хмелюк Валентина Андріївна, 10.12.1956, українка, середня, безпартійна, сільський голова
     
     Берездівська
     сільська рада
     1. Васьківський Віктор Веніамінович, 1960, українець, вища, член Соціалістичної партії, сільський голова
     2. Гіжицький Валерій Павлович, 1964, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює
     3. Коломійчук Олександр Петрович, 1958, українець, вища, член Народної партії, тимчасово не працює
     4. Судак Михайло Степанович, 1959, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює
     
     Варварівська
     сільська рада
     1. Ємець Володимир Васильович, 1.12.1961, українець, вища, член партії «Сильна Україна», механік ТОВ «Мівас», с.Варварівка
     2. Марчук Юрій Сергійович, 5.05.1980, українець, вища, безпартійний, тимчасово не працює, с.Малий Скнит
     3. Конченко Василь Сергійович, 1.10.1967, українець, вища, безпартійний, сільський голова, с.Варварівка, с.Голики
     4. Лівчук Віра Олександрівна, 1.01.1963, українка, вища, член Комуністичної партії, вчитель Варварівської зош, с.Голики
     
     Великоправутинська сільська рада
     1. Поварчук Олександр Іванович, 25.05.1968, українець, середня, сільський голова, с.Великий Правутин, вул.Шкільна,38
     
     Волицька
     сільська рада
     1. Мазур Андрій Миколайович, 21.02.1980, українець, вища, бульдозерист Хмельницької магістральної електромережі, с.Губельці
     2. Семенюк Іван Федорович, 7.07.1954, українець, середня, тимчасово не працює с.Губельці
     3. Косік Вадим Миколайович, 5.02.1978, українець, вища с.Губельці
     4. Власюк Любов Миколаївна, 4.09.1972, українка, вища, бухгалтер-касир ТОВ «Злагода 2005», с.Волиця
     5. Кирильчук Галина Матвіївна, 31.07.1956, українка, вища, сільський голова, с.Губельці
     
     Ганнопільська
     сільська рада
     1. Ніколайчук Василь Іванович, 12.05.1980, українець, середня, безпартійний, підприємець, с.Ганнопіль
     2. Семенюк Анатолій Олександрович, 18.08.1959, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Ганнопіль
     3. Семенюк Олег Андрійович, 4.03.1964, українець, вища, безпартійний, вчитель Ганнопільського нвк, с.Досін
     4. Власюк Микола Миколайович, 20.05.1955, українець, вища, член Народної партії, головний ветлікар ФГП «Дніпро», с.Ганнопіль
     5. Медведюк Маргарита Іванівна, 7.03.1964, українка, вища, безпартійна, головний бухгалтер сільської ради, с.Ганнопіль
     6. Джигало Ігор Геннадійович, 25.09.1959, українець, вища, безпартійний, завідуючи комплексом ТОВ ФГП «Дніпро», с.Ганнопіль
     7. Самчук Микола Миколайович, 24.03.1954, українець, середня, член Комуністиної партії, вчитель Ганнопільського нвк, с.Ганнопіль
     8. Оніщук Сергій Володимирович, 25.05.1982, українець, вища, член партії «Християнський демократичний союз», підприємець, м.Славута
     9. Мельник Володимир Юрійович, 25.01.1968, українець, середня, член партії «Єдиний центр», тимчасово не працює, с.Ганнопіль
     10. Петрук Людмила Петрівна, 9.05.1973, українка, середня, безпартійна, тимчасово не працює, с.Ганнопіль
     11. Фелонюк Лариса Дмитрівна, 7.11.1960, українка, вища, безпартійна, економіст ТОВ ФГП «Дніпро», с.Ганнопіль
     12. Катишев Олександр Анатолійович, 26.02.1959, українець, вища, сільський голова, с.Ганнопіль
     
     Довжківська
     сільська рада
     1. Корбатюк Анатолій Володимирович, 3.05.1960, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Довжки, вул.Чорновола,188
     2. Котик Сергій Миколайович,18.06.1979, українець, середня, член партії «Єдиний центр», заготівельник молока, с.Довжки, вул.Чорновола,198
     3. Шевчук Тамара Михайлівна, 2.01.1961, українка, базова вища, безпартійна, тимчасово не працює, с.Довжки, вул.Чорновола,15
     4. Васькевич Віктор Анатолійович, 21.07.1972, українець, вища, безпартійний, тимчасово не працює, с.Довжки, вул.Андронова,55
     5. Мельник Наталія Дмитрівна, 9.09.1974, українка, вища, безпартійна, сільський голова, с.Довжки, вул.Чорновола,17-А
     6. Чмелюк Ілля Петрович, 15.02.1952, українець, вища, член Народної партії, агроном сільгоспуправління м.Славута, с.Довжки, вул.Чорновола,247
     
     Дяківська
     сільська рада
     1. Загоруйко Євгенія Михайлівна, 6.03.1967, українка, вища, безпартійна, сільський голова, вул.Садова,18
     2. Мирончук Анатолій Васильович, 27.03.1961, українець, вища, безпартійний, пенсіонер, м.Нетішин, вул.Незалежності,25, кв.18
     
     Лисиченська
     сільська рада
     1. Бендель Петро Володимирович, 28.01.1954, українець, вища, безпартійний, тимчасово не працює, с.Комарівка
     2. Ковальчук Григорій Григорович, 7.04.1966, українець, середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює, м.Нетішин, вул.Михайлова,2, кв.66
     3. Базан Любов Михайлівна, 12.08.1965, українка, середня, член партії ВО «Батьківщина», сільський голова, с.Лисиче
     
     Манятинська
     сільська рада
     1. Митюк Олексій Анатолійович, 20.03.1986, українець, вища, член партії «Сильна Україна», працівник правоохоронної системи с.Климентовичі, с.Манятин, вул.Перемоги,34
     2. Дідківський Василь Олександрович, 20.01.1958, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Манятин, вул.О.Лавренчука,4
     3. Піголь Іван Павлович, 1.07.1958, українець, вища, член Партії регіонів, сільський голова, с.Манятин, вул.Вишнева,26-А
     
     Cьомаківська
     сільська рада
     1. Холоднюк Василь Юрійович, 15.04.1944, українець, середня, безпартійний, сільський голова, с.Сьомаки, вул.Лісна,3
     2. Кравчук Валерій Володимирович, 12.01.1966, українець, середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює, с.Сьомаки, вул.Лісна,13
     3. Хойна Микола Францович, 2.12.1965, українець, вища, безпартійний, інспектор податкової інспекції, м.Славута, вул.Будівельна,22
     4. Пашинська Лідія Іванівна, 18.05.1971, українка, середня, член Партії регіонів, підприємець, с.Сьомаки, вул.Набережна,22
     5. Дідушок Віктор Володимирович, 13.05.1971, українець, середня, член Народної партії, підприємець, с.Сьомаки, вул.Набережна,61
     6. Філіпчук Віктор Михайлович, 17.10.1969, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Сьомаки, вул.Шевченка,70
     
     Головлівська
     сільська рада
     1. Смолій Олександр Миколайович, 15.08.1968, українець, середня, безпартійний, сільський голова, с.Головлі, вул.Гагаріна,24
     2. Комар Василь Микитович, 1959, українець, вища, безпартійний, с.Головлі, вул.Шкільна
     3. Смолій Лідія Петрівна, 1959, українка, середня, член Народної Партії, землевпорядник Лисиченської сільської ради, с.Головлі, вул.Островського
     
     Хоровецька
     сільська рада
     1. Поліщук Яків Михайлович, 3.08.1964, українець, вища, безпартійний, сільський голова, с.Хоровець, вул.Острозького,11
     2. Нечай Михайло Анатолійович, 1952, українець, вища, директор нвк, с.Хоровець, вул.Зарічна
     3. Попель Віктор Антонович, 1967, українець, середня, тимчасово не працює, с.Хоровець
     4. Пилипчук Василь Іванович, 1961, українець, середня, збирач молока, с.Хоровець, вул.Лесі Українки
     5. Нечипорук Оксана Анатоліївна, 1974, українка, середня, збирач молока, с.Пашуки, вул.Садова
     
     Печиводська
     сільська рада
     1. Галай Тетяна Петрівна, 11.09.1961, українка, вища, безпартійна, сільський голова, с.Печиводи, вул.Шевченка,2
     2. Творисюк Іван Васильович, 12.10.1963, українець, вища, член партії «Єдиний центр», тимчасово не працює, с.Печиводи, вул.Шевченка,15
     
     Горицька
     сільська рада
     1. Белінський Микола Кіндратович, 3.05.1964, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, c.Гориця, вул.Ювілейна
     2. Ліщук Борис Петрович, 19.06.1967, українець, середня, безпартійний, сільський голова, c.Красностав, вул.Яблунева,26
     3. Гибалюк Василь Іванович, 1.01.1973, українець, середня, безпартійний, збирач молока, c.Красностав, вул.Михайлова
     4. Бернадський Андрій Петрович, українець, безпартійний пенсіонер, м.Славута
     
     Великоскнитська сільська рада
     1. Локайчук Василь Петрович, 4.04.1964, українець, вища, безпартійний, сільський голова, c.Великий Скнит, вул.Шкільна
     2. Поногайбо Валентина Іванівна, 17.02.1967, українка, вища, безпартійна, тимчасово не працює, c.Великий Скнит, вул.Сагайдачного,11
     3. Овертюк Лариса Євгенівна, 12.12.1971, українка, середня, член Народної партії, безробітна, c.Великий Скнит, вул.Гагаріна,16-А
     4. Самойлюк Сергій Андрійович, 12.06.1964, українець, вища, безпартійний, директор СП «Великоскнитське», с.Великий Скнит, вул.Шкільна,12
     5. Несен Владислав Володимирович, 13.09.1974, українець, середня, член Комуністичної партії, слюсар Ганнопільського спиртзаводу, c.Рівки, вул.Церковна,65
     6. Мартинюк Петро Григорович, 1.10.1974, українець, середня, безпартійний, продавець магазину «Влад» м.Славута, c.Великий Скнит, вул.Шевченка,95
     
     Мухарівська
     сільська рада
     1. Знамен Людмила Олексіївна, 17.11.1968, українка, середня, безпартійна, тимчасово не працює, с.Мухарів
     2. Знамен Олексій Іванович, 31.03.1965, українець, середня, безпартійний, пенсіонер, с.Мухарів
     3. Захарчук Микола Степанович, 19.12.1951, українець, середня, член Народної партії, сільський голова, с.Мухарів
     4. Зех Микола Олександрович, 10.09.1957, українець, вища, член партії «Єдиний центр», тимчасово не працює, с.Мухарів
     5. Мартинюк Павло Борисович, 23.07.1969, українець, середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює, с Мухарів
     6. Звозно Дмитро Іванович, 1.02.1986, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Мухарів
     7. Ковальчук Наталія Володимирівна, 29.03.1974, українка, середня, безпартійна, фельдшер ФАП с.Мухарів
     8. Поліщук Григорій Ростиславович, 26.10.1953, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Мухарів
     
     Мирутинська
     сільська рада
     1. Голуб Микола Миколайович, 1959, українець, середня, член Партії регіонів, тимчасово не працює, с.Плоска
     2. Козелець Іван Васильович, 1958, українець, вища, безпартійний, спеціаліст управління, м.Гоща
     3. Мархайчук Микола Семенович, 1954, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Мирутин
     4. Матсіюк Василь Васильович, 1972, українець, середня, член Народної партії, підприємець, с.Плоска
     5. Степанюк Василь Антонович, 1975, українець, середня, член Комуністичної партії, тимчасово не працює, с.Плоска
     6. Сікорський Володимир Іванович, 1964, українець, середня, безпартійний, водій «Інсеко», с.Плоска
     7. Фещук Василь Костянтинович, 1953, українець, середня, безпартійний, сільський голова, с.Мирутин
     
     Ставичанська
     сільська рада
     1. Максимчук Григорій Миколайович, 10.08.1967, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Ставичани, вул.Сонячна,15
     2. Гуменюк Віталій Володимирович, 05.03.1970, українець, середня, безпартійний, сільський голова, с.Кутки, вул.Шкільна,15
     3. Гапонюк Людмила Борисівна, 10.07.1967, українка, середня, член Народної партії, тимчасово не працює, с.Ставичани, вул.Сонячна,10
     
     Піддубецька
     сільська рада
     1. Бойчак Микола Васильович, 5.06.1974, українець, середня, безпартійний, сільський голова, с.Піддубці, вул.Воронова,8
     2. Мороз Михайло Васильович, 3.03.1987, українець, вища, безпартійний, водій фірми «Овір», с.Тростянець, вул.Гранітна,1
     
     Ногачівська
     сільська рада
     1. Калюжна Катерина Дмитрівна, 13.06.1956, українка, вища, безпартійна, сільський голова, с.Ногачівка, вул.Перемоги,21
     2. Власюк Наталія Володимирівна, 30.05.1964, українка, середня, член ВО «Батьківщина», соціальний працівник управління праці та соціального захисту населення РДА, с.Ногачівка, вул.Лісна,48
     3. Калюжна Тетяна Романівна, 29.03.1965, українка, середня, член партії «Єдиний центр», медсестра Жуківської амбулаторії, с.Дятилівка, вул.Кузьмука,11
     4. Матвійчук Олег Анатолійович, 1970, українець, вища, член Партії регіонів, фермер СФГ «Оранта», м.Славута, вул.Козацька
     
     Полянська
     сільська рада
     1. Ніколайчук Андрій Васильович, 01.01.1958, українець, вища, член Партії регіонів, підприємець, с.Полянь, вул.Шкільна,28-А
     2. Душнюк Марія Володимирівна, 28.01.1952, українка, вища, безпартійна, підприємець, с.Полянь, вул.Незалежності,84
     3. Войдило Василь Олександрович, 22.01.1958, українець, середня, безпартійний, машиніст двигунів ХАЕС, с.Комарівка, вул.Лесі Українки,45
     4. Шатковський Костянтин Вацлавович, 6.09.1963, українець, вища, безпартійний, сільський голова, с.Полянь, с.Колом’є, вул.Зелена,54
     5. Шахнюк Володимир Миколайович, 11.11.1976, українець, вища, безпартійний, електромонтажник м.Київ ТОВ ІБК «Євротехнології», с.Комарівка, вул.Чапаєва,19
     6. Качаровський Микола Геннадійович, 29.01.1979, українець, вища, безпартійний, начальник відділу охорони праці ВАТ УБ ХАЕС, с.Полянь, вул.Шкільна,28-А,
     7. Муравський Юрій Євгенович, 4.09.1961, українець, середня, безпартійний, пенсіонер, м.Славута, вул.Сокола,5-А, кв.19
     
     Жуківська
     сільська рада
     1. Савчук Олександр Андрійович, 29.10.1971, українець, середня, безпартійний, підприємець, с.Жуків, вул.Грушевського,89
     2. Тимчук Микола Володимирович, 15.06.1958, українець, середня, член партії «Єдиний центр», кочегар Жуківської дільничної лікарні, с.Жуків, вул.Козацька,25
     3. Самойлюк Валентин Петрович, 3.11.1982, українець, вища, безпартійний, вчитель Жуківського нвк, с.Жуків, вул.Лесі Українки,37
     4. Кравчук Інна Степанівна, 7.11.1971, українка, середня, член партії «Християнський демократичний союз», тимчасово не працює, с.Жуків, пров.Мазепи,8
     5. Котик Леонід Іванович, 22.02.1969, українець, середня, член Народної партії, тимчасово не працює, с.Жуків, вул.Козацька,19
     
     Киликиївська
     сільська рада
     1. Анікова Валентина Лаврентіївна, 05.08.1973, українка, середня, безпартійна, сільський голова, с.Киликиїв вул.Козацький шлях,10
     
     Крупецька
     сільська рада
     1. Михайлюк Валерій Анатолійович, 31.07. 1969, українець, вища, член Партії регіонів, пенсіонер, м.Славута, вул.Козацька,41, кв.8
     2. Лаврук Руслан Анатолійович, 31.10.1970, українець, базова вища, безпартійний, помічник машиніста тепловоза Товариства "Залізничник" (ВАТ "Славутський солодовий завод"), с.Крупець, вул.Лесі Українки,25
     3. Дем'янчук Василь Володимирович, 6.08.1957, українець, базова вища, член ВО "Батьківщина", сільський голова, с.Крупець, вул.Б.Хмельницького,144
     4. Нікітчук Іван Іванович, 19.02.1981, українець, базова вища, безпартійний, тимчасово не працює, с.Крупець, вул.Кринички,25
     5. Мачулянський Володимир Андрійович, 2.03.1958, українець, базова вища, безпартійний, викладач допризовної підготовки, майстер по ремонту шкільного обкладання Крупецького нвк, с.Крупець, вул.Островського,36
     6. Дячук Олег Іванович, 17.01.1956, українець, вища, член партії "Наша Україна", пенсіонер, с.Стригани
     7. Алексюк Леонід Михайлович, 3.02.1955, українець, вища, член Комуністичної партії, пенсіонер, с.Стригани, вул.Лісна,17, кв.1
     
     Марачівська
     сільська рада
     1. Шеренгівська Ілона Анатоліївна, 25.06.1975, українка, вища, безпартійна, сільський голова, м.Славута, вул.Козацька,10
     2. Мазур Віктор Васильович, 1.08.1962, українець, вища, безпартійний, тимчасово не працює, с.Марачівка, вул.Пушкіна,68
     
     Іванівська
     сільська рада
     1. Хавронюк Борис Петрович, 19.08.1964, українець, базова вища, член Народної партії, сільський голова, вул.Озерна,42
     2. Тищук Сергій Миколайович, 22.02.1977, українець, базова вища, безпартійний, тимчасово не працює, с.Іванівка, вул.Островського,27
     3. Пашинський Микола Антонович, 30.05.1962, українець, вища, безпартійний, охоронець м.Тернопіль, с.Пузирки, вул.Б.Хмельницького,30
     
     Малоправутинська сільська рада
     1. Оніщук Галина Василівна, 20.05.1959, українка, базова вища, безпартійна, сільський голова, с.М.Правутин
     2. Остапчук Микола Степанович, 2.10.1956, українець, базова вища, член Народної партії, тимчасово не працює, м.Славута, вул.Лісна,30, кв.85
     
     Клепачівська
     сільська рада
     1. Козлюк Галина Дмитрівна, 21.04.1964, українка, вища, безпартійна, підприємець, с.Клепачі, вул.Коцюбинського,13-А
     2. Клімчук Анатолій Вікторович, 26.01.1956, українець, вища, безпартійний, сільський голова, с.Клепачі, вул.Вишнева,6
     3. Березюк Валентин Володимирович, 30.08.1967, українець, вища, безпартійний, бригадир дільничої бригади СФГ "Клепачі", с.Клепачі, вул.Зарічна,8
     4. Левосюк Олена Анатоліївна, 14.03.1977, українка, вища, безпартійна, перебуває у декретній відпустці, с.Клепачі, вул.Лесі Українки
     
     Малоскнитська
     сільська рада
     1. Лихолат Тетяна Григорівна, 19.12.1963, українка, вища, безпартійна, сільський голова, с.Малий Скнит, вул.Сонячна,21
     2. Марчук Петро Григорович, 24.06.1963, українець, середня, член Народної партії, тимчасово не працює с.Малий Скнит, вул.Джерельна
     
     Миньківецька
     сільська рада
     1. Гренадьоров Віктор Валерійович, 17.09.1956, українець, вища, член партії «Єдиний центр», вчитель Миньківецького нвк, с.Миньківці
     2. Кузмінчук Олег Петрович, 10.10.1980, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, м.Славута
     3. Темнюк Ніна Лаврентіївна, 1.02.1958, українець, вища, безпартійна, с.Миньківці
     4. Соломонов Микола Анатолійович, 5.06.1962, українець, вища, безпартійний, пенсіонер, м.Славута
     5. Ревінь Микола Іванович, 9.10.1964, українець, середня, безпартійний, тимчасово не працює, с.Миньківці
     6. Гаврилюк Валерій Михайлович, 1959, українець, середня, безпартійний, технік-ремонтник Миньківецького нвк, с.Миньківці
     7. Ярощук Світлана Іванівна, 26.08.1971, українець, середня, безпартійна, вчитель Миньківецького нвк, с.Миньківці
     8. Шуст Петро Олександрович, 24.06.1963, українець, базова вища, безпартійний, тимчасово не працює, м.Славута
     9. Козійчук Олег Валерійович, 27.09.1973, українець, середня, безпартійний, працівник Славутського лісництва, с.Миньківці
     10. Косік Микола Анатолійович.


  коментарі: 22

 :   (написано 23.11.2010 в 04:44 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.11.2010 в 18:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.12.2010 в 05:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.12.2010 в 23:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.12.2010 в 14:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.03.2011 в 08:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 14:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 03.04.2011 в 15:38 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 13.04.2011 в 19:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 13:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:23 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:24 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 30.04.2011 в 14:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 12:20 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 18:59 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 15:58 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 05:03 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 21:13 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 04:24 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 01:02 з адреси:  h131-185.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 09:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День сухопутних військ України

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VG



статистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456



Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.



гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  




 331491233

Славута


Славута 2017 рік