Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.10.2010 АКЦЕНТИ КАНДИДАТА У ДЕПУТАТИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ОЛЕКСАНДРА ГАВРИЛЮКА ДО ПРОБЛЕМ МІСТА СЛАВУТИ

На кінець другого десятиріччя нашої довгоочікуваної Незалежності все частіше та гостріше постає питання «омолодження» політики. Нові проблеми та події, що оточують нас, штовхають на пошуки принципово нових рішень і критичної переоцінки досвіду минулих років.
     Бачимо, що політики «старих часів», котрі не змінювались з початку становлення Незалежної України, використовують свої можливості швидше як інструмент для досягнення власних цілей та амбіцій, аніж для ефективного розвитку майбутнього держави. Та час іде, все змінюється, і «старий досвід» уже не може контролювати ціни на продукти чи забезпечити пільги для населення, вести країну прогресивним шляхом розвитку і оновлення. Лише молоді політики, люди нової формації, які крокують в ногу з часом, зможуть адекватно приймати рішення та змінювати наше життя на краще.
     Україні потрібні перспективні та цілеспрямовані молоді депутати всіх рівнів. Ті, котрим небайдужий завтрашній день, які рішуче налаштовані на рух вперед...
     
     
     ВІЗИТКА: Олександр Васильович Гаврилюк народився 8 лютого 1984 року у місті Славута, закінчив факультет міжнародної економіки Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка, був головою спостережної ради Славутського АТП 16845, в даний час здобуває другу вищу освіту - навчається на факультеті міжнародного права і працює в Хмельницькій обласній державній адміністрації. Неодружений.
     
     • ПЕРШИЙ ВУЗ У СЛАВУТІ
     Коментар кандидата: «Славута завжди була і залишається великим промисловим центром Хмельниччини. З роками потенціал міста зростає, а потреба в професіоналах нового часу стає дедалі гострішою. Місту потрібні фахівці технічного профілю – не юристи та економісти, а саме інженери, які могли б влитися в трудові колективи і стати в них неабияким потенціалом на майбутнє. Ось чому створення вищого навчального закладу, або хоча б філіалу його (думаю і маю напрацювання в цьому плані зі Львівським та Київським політехнічними вишами) в нашому місті давно назріло. Як цілком реальний варіант розглядаю й реформування у такий вищий навчальний заклад Славутського професійного ліцею, де є початкова матеріальна база».
     
     • 30-км ЗОНА ДЛЯ СЛАВУТИ
     Коментар кандидата: «Ми багато говоримо про 30-кілометрову зону Хмельницької АЕС, але реальної преференції від її існування і нашого проживання в ній славутчани не мають. Згадаймо, за чий рахунок добудовувався другий енергоблок ХАЕС? Правильно, за наш із вами. Нам обіцяли одразу після введення його в дію повернути пільгові тарифи, але цього ніхто не зробив. То що, даруйте, отримають люди, які мешкають в Славуті – одному із міст-сателітів атомної станції, що невільно географічно опинилося в 30-кілометровій зоні? Вважаю, що кожна людина повинна відчути переваги від близького розташування АЕС, а то ми маємо під боком потужне підприємство, яке виробляє величезну кількість електроенергії, а натомість – нічого не отримуємо. Більше того, змушені газифікувати села (замість того, аби їх забезпечити дешевою електроенергією!). Якщо я стану депутатом обласної ради, то домагатимусь встановлення для жителів 30км зони надання електроенергії за собівартістю, і це відчує кожна людина. Добре, що у нас нарешті почали споруджуватися і добудовуватися об’єкти соціально-культурного призначення за рахунок коштів НАЕК «Енергоатом». Але треба йти далі і домагатися пільг для усіх жителів зони».
     
     • ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ МІСТА
     Коментар кандидата: «Якщо хтось починає розказувати про те, що наше місто ось-ось уже матиме стовідсоткове освітлення вулиць, то я ставлю це під великий сумнів. Славута дійсно має 119 вулиць і провулків, а спробуйте пройтися вечірньої пори мікрорайоном «Сонячний» (у центрі міста!), завітати на вул.Маршала Жукова, на більшість вулиць і провулків Мокроволі та інші околиці – тут ви переконаєтеся, як далеко ще нашому місту до цивілізації, себто ілюмінації на сучасному рівні. В мене інколи навіть виникають асоціації, що живемо ми в Славуті, як у великому селі: в центрі порядок і освітлення існують, а далі – темінь, калюжі… Та все, що завгодно підстерігає тут перехожих! А тому Славута потребує нових сучасних підходів у облаштуванні освітлення вулиць, і я готовий працювати над цим питанням».
     
     • СТВОРЕННЯ РОБОЧИХ МІСЦЬ
     Коментар кандидата: «Сьогодні багато хто не сприймає проект нового Податкового Кодексу, мовляв, він загальмує розвиток малого бізнесу, обтяжить податками, зведе нанівець підприємницьку діяльність… Але все це, я вважаю, просто демагогія, або несприйняття реалій, з якими нас стикає життя. Як молода людина, маю диплом із міжнародної економіки, а тому цілком усвідомлюю, що новий Податковий Кодекс допоможе нам викарабкатися з ями, в якій ми всі опинилися. І виживуть, звичайно, найсильніші. Маємо ж ми не зациклюватися на базарах, а на промислово-економічному розвитку міста. Скажімо, через півтора-два роки на околиці Славути працюватиме новітнє фармацевтичне підприємство, де людям буде гарантовано 150 робочих місць, - і я тому всіляко сприятиму. Є в мене конкретні бізнес-проекти і щодо працевлаштування молоді та незахищених громадян. Просувати їх і втілювати в життя треба на рівні Києва, щонайменше – обласної ради, і я готовий це робити».
     
     • ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ПІДПРИЄМСТВ МІСТА
     Коментар кандидата: «Великі промислові кити Славути, такі як колишній «Силікат», завод залізобетонних виробів, склозавод та інші, мають бути відновлені й повернутися до життя – це моє переконання. Думаю, тут потрібно шукати шляхи перепрофілювання їх, вдосконалення їхніх можливостей, пошуку ефективних власників, а не сподіватися, що вони самі поступово відновляться на старій матеріально- технічній базі (якщо не сказати – попелищах). Самим славутчанам із цим складним завданням, думаю, не справитися. Переконаний, що в даний час, коли в Україну, завдяки політиці Президента, повертаються і приходять нові інвестори, це питання знову стає актуальним - і виникає нова цінність таких «лежачих» об’єктів. Якщо додати до цього ще й нове мислення депутатів, то можемо ми зробити для Славути неймовірні прориви у розвитку її промислового потенціалу».
     
     • ВІДКРИТТЯ БЮРО ІЗ ЗАХИСТУ ПРАВ СЛАВУТЧАН
     Коментар кандидата: «Захист прав людей завжди був чи не найнагальнішою проблемою в нашому повсякденні. Сьогодні, скажу це як майбутній правознавець, питання правової освіченості і культури людей набуло державної ваги. Чому найбільше саме українців звертаються аж до Європейського суду? Правильно, вони не знайшли захисту своїх прав у себе вдома, там, де вони мешкають. Ось чому в найближчій перспективі (можливо, це буде при управлінні праці та соціального захисту населення?) повинне запрацювати в місті бюро із захисту прав славутчан. Я доб’юся цього і всіляко сприятиму безкоштовній правовій допомозі жителям міста. Аби їм не довелося шукати правди за межами України…»
     
     • БАСЕЙН ТА СПОРТ ДЛЯ МІСТА
     Коментар кандидата: «Скільки років спортсмени та й інші мешканці Славути нарікають на те, що ось уже більше 15 років у місті простоює спортивний комплекс із басейном, його величезні зали не використовуються за призначенням… Знаю, що він належить «Прогресу» і не заздрю цьому. Бо відновити його повноцінну роботу просто неможливо. На це потрібні неабиякі капітали. То хай уже хоч «Partizone» чи «Фортуна» в ньому функціонують! Можливо, фірма «Прогрес» знайде ще якихось клієнтів і здасть приміщення цього «динозавра» в оренду під будь-що. А я, як майбутній депутат, якщо мене виберуть славутчани до обласної ради, реалізую абсолютно несподівану ідею – зведу в тому ж мікрорайоні «Сонячному» басейн за новітніми технологіями підігріву та очищення води. Цей бізнес-проект - соціальний, і його треба лобіювати на всіх рівнях, що я й беруся робити. Хотів би, щоб підтримали мене в цьому молоді люди Славути, сім’ї з дітьми. Бо те, що нині підлітки проводять вільний час де завгодно, тільки не оздоровлюються, вважаю великим негативом нашого міста. Я докладу всіх зусиль, аби славутчани не їздили купатись в басейні Нетішина».
     
     • ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВ'Я МОЛОДІ
     Коментар кандидата: «Подивіться, що у нас відбувається. Держава, в т.ч. й обласна, міська та районна ради, вкладають величезні кошти в ремонти приміщень медичних закладів (хоч не заперечую, що це конче потрібно робити!), а от на оздоровлення молоді скільки виділяється їх – ніхто вам не скаже. Бо й простежити це практично важко. То хто має дбати про майбутнє нашої нації, її здорове покоління? Про нього ж треба думати не тоді, коли воно вже втрачене, а підтримувати в здоровому тілі здоровий дух змолоду. Я переконаний, що на рівні обласної та інших рад мають за рахунок механізму фінансування з місцевого та інших бюджетів передбачатися кошти на оздоровлення дітей і молоді – тобто, треба приймати конкретні програми з цією метою».
     
     • ВИСОКА ПЕНСІЯ ТА ГАРАНТОВАНІ ЛІКАРНЯНІ
     Коментар кандидата: «Цей пункт я включив у свою передвиборну програму тільки тому, що усвідомлюю наскільки виплата пенсій державою обтяжує і саму державу, і не задовольняє людей. У всьому світі, особливо в розвинених країнах, до яких нам треба рівнятися, переважають недержавне пенсійне забезпечення і медичне страхування. У нас вони впроваджуються дуже помалу, і на рівні Славути я бачу перед собою мету – донести людям суть такого захисту. Бо допоки держава тягнутиме цього воза, більшість її громадян матимуть мінімальні пенсії. Того ж самого потребує медичне обслуговування населення».
     
     • НОВА ЯКІСНА ПАСАЖИРСЬКА ТРАНСПОРТНА МЕРЕЖА МІСТА
     Коментар кандидата: «Я пропоную переглянути і кардинально вдосконалити транспортну мережу міста. Бо автобуси і маршрутки у нас, як у радянські часи, рухаються одними і тими ж вулицями (можливо, десь трішки й зміненими, але не вдосконаленими суттєво). Інфраструктура міста потребує, на моє переконання, нових підходів в інтересах славутчан. Бо щоб під’їхати, скажімо, до центру жителям Набережної чи інших віддалених вулиць і провулків, їм треба пройти добрий шмат дороги (якщо не половину!), а тоді спробувати дочекатися чергової маршрутки, і трішки під’їхати… На що це схоже? Така ж картина у військовому містечку, мікрорайонах колишнього заводу ЗБВ, «Сонячному» і т.д. То, може, в нашому місті зупинився час, що так примітивно побудували обслуговування його мешканців і гостей? Маючи досвід роботи в АТП-16845, я хочу допомогти славутчанам полегшити їхнє життя, внаслідок впровадження нових маршрутів зберегти їх дорогоцінний час і здоров’я, а громадянам пільгових категорій – ще й забезпечити стовідсоткове дотримання їхніх законних прав».
     
     • ДЕШЕВА АПТЕКА БІЛЯ КОЖНОГО БУДИНКУ
     Коментар кандидата: «Маю на увазі в першу чергу, звісно, багатоповерхові будинки, та й те, що на околицях Славути донині не функціонує жодної аптеки. Хоч є їх у місті, мабуть, до двох десятків. То хіба ми не можемо скеровувати й заохочувати підприємців до таких важливих проблем? Ну, чому літня людина мусить бозна-звідки добиратися в центр за таблеткою валідолу чи анальгіну? Аналізуючи місцерозташування аптек у місті, можна нині зробити один висновок: на першому плані у нас превалюють бізнесові інтереси, а не турботи людей. То давайте разом із вами, шановні славутчани, змінимо цю ситуацію!»
     
     • НИЗЬКІ ЦІНИ НА ПРОДУКТИ
     Коментар кандидата: «Я побував у багатьох зарубіжних країнах і побачив, що в Європі, скажімо, куди ми так хочемо потрапити, де рівень розвитку держав дуже високий, панують, можна сказати, капіталістичні відносини, влада дбає про найменше захищених громадян, утримуючи в своїй власності соціальні торговельні об’єкти, де людям продаються товари за зниженими цінами. Це розумно і гуманно по відношенню до тих людей, які своїми зусиллями збудували державу, наростили її потенціал. А що в нас?! Чому не можемо ми відкрити бодай 2-3 такі магазини? Це ж питання залежить від людей, які керують містом, в тому числі й депутатів міської та обласної рад. Як і контроль за цінами, якого ніхто не відміняв. Але скажіть відверто, як давно ви бачили інспектора цін у якійсь торговельній точці чи, може, чули його виступ на радіо або прочитали в газеті? На мою думку, у нас тут – повний штиль».
     
     • ЧИСТІ ПІД'ЇЗДИ, ВПОРЯДКОВАНЕ МІСТО
     Коментар кандидата: «У нашому місті в останні роки зроблено немало для вдосконалення роботи житлово-комунальної сфери. Але постійна нестача коштів, нарікання людей на роботу комунальників нікуди не зникли. Ну, можливо, дещо зменшився потік скарг. Та справжньої якості функціонування ЖКО ми зможемо (і я в це твердо вірю!) допомогти тільки тоді, коли створимо повсюдно приватні структури з обслуговування населення. Так побудовано роботу цієї служби у всіх цивілізованих країнах, і нам треба починати щось робити. Тоді мальовнича наша Славута все більше ставатиме схожою на європейське містечко».
     Записала Віра Мальчук .
     


  коментарі: 24

 : молодец   (написано 22.10.2010 в 21:46 з адреси:  194.44.158.101)
 : молодець   (написано 22.10.2010 в 21:49 з адреси:  194.44.158.101)
 :   (написано 23.11.2010 в 04:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.11.2010 в 20:05 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.12.2010 в 05:48 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.12.2010 в 23:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.12.2010 в 14:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
я : гарно сказано))  (написано 27.01.2011 в 11:12 з адреси:  9-139-132-95.pool.ukrtel.net)
 :   (написано 14.03.2011 в 22:21 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 14:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 31.03.2011 в 07:08 з адреси:  h131-172.meta.ua)
 :   (написано 03.04.2011 в 15:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 06:04 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 08:31 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 23:23 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:22 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:24 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 30.04.2011 в 22:46 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 22:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 10:54 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 29.05.2011 в 23:42 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 08:22 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 06:34 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 14:28 з адреси:  h131-144.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
св. Івана Предтечі

прогноз погоди
Після Івана Предтечі хто не робить, того в плечі

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 3 + 3 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік