Коментар до фото: Збудовано на данний час гарний мікрорайон Сонячний...
Завантажується пошукова система...
Assignment Of Leases  :  internship cover letters <a href="http://coverletters.store">application cover letter</a> cover letters <a href=http://coverletters.sto  ...
Essay Help  :  cover letter help <a href="http://coverletters.store">cover letters</a> cover letters <a href=http://coverletters.store>a good cover  ...
Куплю/продам:       Продам двухкомнатную ква...
Робота:       Дівчина 30 , шукає підробіток , догляну людину пох...
Послуги:       Мурую груби, каміни, печі,димоходи 098-741-80-1...
     Догляну людину похилого віку в Ташках або Варварівці, по договору або з умовою успаткування житла. 0972724717 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 14.10.2010 ЗВІТ ПРО РОБОТУ РАЙОННОЇ РАДИ

Діяльність Славутської районної ради V скликання була спрямована на вирішення, в межах повноважень, передбачених Конституцією та законами України, питань покращання добробуту жителів району, подальшу співпрацю з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади усіх рівнів у розв'язанні соціально-економічних та суспільно-політичних проблем розвитку регіону. Основними організаційними формами роботи, за допомогою яких депутати мали можливість впливати на розв'язання складних проблем сьогодення, була участь в проведенні сесійних засідань районної ради та роботі постійних комісій і президії.
     
     
     За період з 2006 року відбулось 23 сесії районної ради, на яких розглядались важливі для територіальної громади району питання. Усі прийняті рішення були спрямовані на забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку району, покращання рівня життя його мешканців, удосконалення діяльності ради. На засіданнях сесій розглянуто 315 питань, 41 депутатський запит, що свідчить про небайду- жість до стану справ у районі, а також про прагнення до позитивних змін у життєдіяльності громадян.
     Втілюючи в життя принцип "влада для народу", одним із пріоритетних напрямів роботи районної ради є розгляд звернень громадян - більшість проблемних питань, порушених у них, вирішується. Предметом особливої уваги стало надання грошової допомоги малозабезпеченим громадянам: із 2006 року з районного бюджету її направлено для 672 жителів району на суму 121806 гривень.
     Щорічна кропітка робота проводилася радою у формуванні районного бюджету. На 23-й сесії районної ради був затверджений районний бюджет на 2010 рік. Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік", Бюджетного кодексу України, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила - установити загальний обсяг доходів районного бюджету на поточний рік у сумі 107604,26тис.грн. Прийнятий районний бюджет на 2010 рік передбачає забезпечення в повному обсязі потреби в асигнуванні на оплату праці працівників бюджет- них установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці, проведення розрахунків за електричну енергію, теплову енергію, водовідведення, природний газ і послуги зв'язку, які спожи- ваються бюджетними установами.
     Нестабільний економічний розвиток країни, як результат політичних та фінансових кризових явищ, не дає змоги ритмічно працювати промисловості району, стримує розвиток малого бізнесу, сільськогосподарського сектора економіки. В такій ситуації для розвитку району обов'язковим є використання можливостей підприємств, всіляке сприяння збереженню і відродженню виробництв, розвиткові малого і середнього бізнесу. Це дає нові робочі місця, розширює базу оподаткування і як результат - наповнення бюджету, підвищення якісного рівня життя людей.
     Останні 4 роки в районі зберігається тенденція до зростання кількісних показників розвитку малого підприємництва. Суб'єктів підприємницької діяльності на Славутчині нині нараховується до 850. Функціонує 37 селянсько-фермерських господарств із площею сільськогосподарських угідь 16,5т.га.
     З метою розвитку добувної галузі залучено ряд інвесторів, яким надано погодження на геологорозвідувальні роботи та участь у конкурсах на отримання ліцензії на видобуток піску та граніту. У поточному році промисловістю району прогнозується збільшення обсягів виробництва на 35,6%.
     Результатом діяльності депутатського корпусу є прийняття цілого ряду регіональних програм, а саме: Програми соціально-економічного та культурного розвитку Славутського району, Програми соціальної реабілітації дітей-інвалідів, Програми підтримки малого підприємництва в районі, Програми відпочинку та оздоровлення дітей району на період до 2013 року та інших, виконання яких перебуває на контролі.
     З метою розробки проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та участі у Всеукраїнському конкурсі, в районній раді у 2007 році створено робочу групу з підготовки проектів та реалізації програм розвитку місцевого самоврядування. За 2007-2009 роки районною радою розроблено три проекти, які подавались на Всеукраїнський конкурс. Проекти 2008 та 2009 років визнані переможцями Всеукраїнського конкурсу проектів і програм розвитку місцевого самоврядування з врученням районній раді Дипломів переможця.
     Проект 2008 року "Розвиток туризму та забезпечення екологічної безпеки території гідрологічного заказника місцевого значення "Голубе озеро" на основі ефективного використання наявних природно-рекреаційних ресурсів" спрямований на організацію відпочинку, збереження навколиш-нього природного середовища на Голубому озері. За 2009 рік із державного та районного бюджетів на реалізацію цього проекту виділено відповідно 55,6 та 19тис.грн, що дало можливість частково профінансувати виготовлення альтанок, столів, грибків тощо у зоні відпочинку.
     Особливо актуальним є втілення в життя Програми з організації надання соціально-побутових та медико-соціальних послуг одиноким непрацездатним громадянам, інвалідам та іншим малозахищеним верствам населення Славутського району. Дана Програма була представлена на Всеукраїнському конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування у 2009 році й стала його переможцем - з виділенням з державного бюджету відповідної суми на її реалізацію. З районного бюджету на цю програму також передбачено виділення коштів.
     Метою даної програми є забезпечення покращання обслуговування громадян похилого віку та інвалідів, розширення сфери надання соціальних послуг, зміцнення матеріально-технічної бази служби соціального обслуговування з перспективою повного охоплення необхідними послугами всіх категорій населення, які потребують цього. Такий підхід до цієї надзвичайно болючої проблеми обумовлено тими процесами, які відбуваються на селі в економіч- ному, соціальному, демографічному аспектах.
     Чисельність контингенту одиноких та одиноко проживаючих громадян в районі постійно зростає. Аналіз свідчить, що з 2004 року чисельність цієї категорії населення зросла з 2320 до 3920 чоловік, що становить 168,9%. Відповідно зростає і кількість підопічних територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян. Кількість громадян, яких обслуговує центр, із 2004 року зросла більш у як у два рази. Така тенденція зберігатиметься й надалі. Це вимагає втручання і вирішення проблеми на користь соціально малозахищених верств населення. З цією метою в Ганнополі буде відкрите відділення територіального центру. Це село є географічним центром району, має автобусне сполучення з більшістю територіальних громад. На його території розташована дільнична лікарня, аптека, Ганнопіль є кущовим центром для майже двадцяти сіл із населенням понад 12 тисяч чоловік В даний час триває реконструкція приміщення територіального центру.
     З метою підвищення ефективності роботи із соціально-економічного розвитку територіальних громад у 2008 році було організовано зустріч сільських голів і депутатів районної ради з представниками проекту "Фонд підтримки місцевих ініціатив" та Фонду сталого розвитку "Стара Волинь", де були розглянуті питання створення Корпусу волонтерів для сільських громад та функціонування Проекту "Місцевий розвиток, спрямований на громаду". Сільські ради активно включились в роботу і при підтримці районної ради, райдержадміністрації шість сільських рад взяли участь в цих проектах. П'ять із них визнані переможцями і отримали гранти для реалізації проектів. Так, Улашанівська і Волицька сільські ради змогли придбати шкільні автобуси для підвезення учнів. З районного бюджету за умовами конкурсу, було виділено сільським радам 89,3тис. грн. Іванівська та Довжківська сільські ради взяли участь в проекті "Енергозберігаючі заходи в школі", на які з районного бюджету виділено 117,2тис. гривень. Хоровецька і Миньківецька сільські ради також запроваджують енергозберігаючі технології відповідно у ФАПі с.Гута і школі.
     Одним із напрямків діяльності районної ради є вирішення в установленому порядку питань щодо управління об'єктами спільної власності територіальних громад району. В управлінні ради налічується 53 такі об'єкти. В усіх сільських радах проведено інвентаризацію майна комунальної власності. Відділ районної ради з питань спільної власності територіальних громад району веде постійний моніторинг майна та оренди відповідно до Положення про оренду майна спільної власності територіальних громад Славутського району. Щороку проводиться аналіз фінансово- господарської діяльності цих об'єктів на засіданнях балансових комісій за участю представників відповідних управлінь та відділів РДА. Особливо ретельно відслідковувались питання ефективності використання та надання майна в оренду, рівня рентабельності виробництва, рівня заробітної плати, енергозбереження.
     З метою поліпшення матеріальної бази та її раціонального використання районна рада передала в комунальну власність сільських рад приміщення дитячих садків сіл Довжки, Губельці, колишньої Красноставської лікарської амбулаторії; перевела частину приміщень при аптеках сіл Головлі, Ганнопіль, Берездів із виробничих у службові житлові приміщення.
     В районі продовжується газифікація населених пунктів. З 2006 року газифіковано до 20 сіл Славутчини. Велика увага приділяється газифікації об'єктів соціальної сфери, більше 20 з яких вже газифіковано. Зазначені роботи необхідно продовжувати й далі, як і працювати над використанням електроенергії для опалення житла та об'єктів соціальної сфери.
     Відповідно до планів роботи районної ради проводяться Дні депутата за участю керівників підприємств, сільських голів, на яких розглядаються і вирішуються важливі для територіальних громад питання - такі як перспектива добудови 3 і 4 блоків Хмельницької АЕС, соціально-економічного розвитку 30-км зони, окремих сільських громад.
     Щорічно сільські ради беруть участь в обласних конкурсах "Кращий сільський голова" та на кращий санітарний стан і благоустрій території. За період з 2006 року в конкурсах представляли наш район такі сільські ради: Крупецька (сільський голова Дем’янчук В.В.), Клепачівська (сільський голова Клімчук А.В.), Дяківська (сільський голова Загоруйко Є.М.), Малоскнитська (сільський голова Ліхолат Т.Г.), Старокривинська (сільський голова Хижавський В.Д.), Полянська (сільський голова Шатковський К.В.), Варварівська (сільський голова Конченко В.С.). За підведеними підсумками конкурсів всі сільські ради і сільські голови нагороджені Почесними грамотами обласної ради та цінними подарунками.
     Значну увагу районна рада приділяє виконанню районної Програми відпочинку та оздоровлення дітей району. В 2007 році, завдяки наполегливості голови ради і депутатів, відновив роботу дитячий оздоровчий табір "Голубі озера Славутчини" в с.Стригани. На прохання районної ради такі підприємства як ВАТ «Славутський солодовий завод», ТОВ "Гірник ВВ", ТОВ "Ромбудкерам", ТОВ "Альфа", ВКП "Явір-Інвест", ТОВ "Моноліт-Кривин" та інші виділили 69тис.грн. Не залишився осторонь і народний депутат України О.Буряк, який надав допомогу у розмірі 14тис.грн. Ми вдячні всім, хто допоміг у підготовці дитячого табору до літнього оздоровчого сезону. Щороку в таборі мають можливість оздоровитися понад 150 дітей сіл Славутчини.
     Таким чином, за період з 2006 року ра-йонною радою V скликання зроблено немало. Але далеко не все. На даний час проблемним залишається питання завершення будівництва Ганнопільської загальноосвітньої школи. Районний бюджет не має можливостей для цього, але працюємо, щоб отримати допомогу із бюджетів вищого рівня. Зроблено ремонт даху Берездівського нвк. Виконано певні обсяги на добудові Великоправутинської школи. Необхідно завершити реконструкцію Головлівської школи, перевести на газове опалення Губелецьку, Іванівську, Мирутинську школи, облаштувати електроопалення спортзалу Клепачівської зош та ряду ФАПів. Маємо продовжувати будівництво дитячого, садка в с.Старий Кривин, завершити ремонт районного Будинку культури.
     Поставлені завдання нова районна рада зможе успішно вирішити за умови повної концентрації зусиль, самовідданої праці всіх депутатів, керівників підприємств, установ і організацій та жителів району.
     
     Голова районної ради В. КАРДАШ.
       коментарі: 22

 :   (написано 23.11.2010 в 04:45 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 27.11.2010 в 19:30 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 06.12.2010 в 05:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.12.2010 в 23:08 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 24.12.2010 в 14:55 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.03.2011 в 08:25 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 16.03.2011 в 14:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 03.04.2011 в 15:10 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 14.04.2011 в 06:41 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 15.04.2011 в 09:22 з адреси:  h131-178.meta.ua)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:22 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 27.04.2011 в 22:24 з адреси:  212.113.37.105)
 :   (написано 30.04.2011 в 18:09 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.04.2011 в 23:34 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 16:52 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 07.05.2011 в 23:14 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 18.05.2011 в 22:46 з адреси:  h131-142.meta.ua)
 :   (написано 19.05.2011 в 11:33 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 00:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 30.05.2011 в 08:40 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 07:00 з адреси:  h131-156.meta.ua)
 :   (написано 11.06.2011 в 15:01 з адреси:  h131-156.meta.ua)


Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6929
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 440
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік