Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Продамо керамічні бочки ...
Робота:       Жінка 34р шукає роботу продавцем не продовольчих т...
Послуги:        Все виды ремонтно-отделочных работ,монтаж ото...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 08.10.2010 ПОСОЛ ФІНЛЯНДІЇ ВІДВІДАВ «БУДФАРФОР»

Тиждень тому на комбінаті "Будфарфор" сталася неординарна подія - до нього разом з представниками наглядової ради цього закритого акціонерного товариства з офіційним візитом прибув високий гість - посол Фінляндії в Україні Крістел Міккелссон.
     Після кількагодинного ознайомлення з підприємством він дав ексклюзивне інтерв'ю для газети "Трудівник Полісся", яке ми пропонуємо нашим читачам.
     
     - Вельмишановний пане посол, скажіть, будь ласка, що є метою Вашого візиту на комбінат «Будфарфор»?
     - Загалом одним із аспектів мого візиту на Хмельниччину була зустріч із її новим керівництвом в особі губернатора пана Василя Ядухи. Але основною метою приїзду у ваш край стало детальне ознайомлення із життєдіяльністю Славутського комбінату «Будфарфор».
     - Чим викликаний такий інтерес із Вашого боку до найбільшого підприємства нашого міста?
     - Фінська компанія «Sanitec Group», а (її головний офіс, ви знаєте розташований у столиці Фінляндії м.Гельсінкі) – є стратегічним інвестором комбінату. Саме її кошти - а це десятки мільйонів євро! - уже декілька років спрямовуються на реконструкцію, модернізацію, зміцнення та збільшення виробничого потенціалу комбінату, його розширення і вдосконалення.
     - Нам приємно це усвідомлювати, адже йдеться про майбутнє «Будфарфору»…
     - Так, кілька років тому фінська компанія «Sanitec Group» і корпорація «Українські будівельні матеріали» створили спільне підприємство з виробництва сантехнічних виробів на базі комбінату «Будфарфор». Угода про це була підписана 26 жовтня 2006р. у Фінляндії завдяки зустрічі президентів України та Фінляндії.
     - Чому, на Вашу думку, компанія «Sanitec Group» із усіх інших діючих аналогічних виробництв України надала перевагу саме славутському підприємству будівельної кераміки?
     - Тут слід повернутися у славну минувшину цих обох сторін. Передісторія корпорації «Sanitec Group» розпочалася у 1870 році із керамічного заводу в Гельсінкі, що зрештою у 1990 році в складі чотирьох скандинавських фірм, які об’єдналися, трансформувався у корпорацію «Sanitec Group», котра нині є найбільшою в Європі транснаціональною компанією із виробництва санітарної будівельної кераміки.
     За 20 років успішної діяльності в Європі «Sanitec» придбала багато відомих - як у місцевому, так і у світовому, масштабах - марок санітарної кераміки в Німеччині, Франції, Італії, Голландії, Португалії, Великобританії, Польщі та навіть у Єгипті й Малайзії. Всі торгові марки, що виготовляються підприємствами «Sanitec», мають міцну багатолітню, а часом – й понад вікову репутацію. Продукція цих марок характеризується високою якістю. У свою чергу, Славутський комбінат «Будфарфор» також має більш ніж столітню традицію виготовлення виробів санбудкераміки. Нині він є одним із найбільших їх виробників у країнах Східної Європи та на теренах пострадянських країн, які тут також користуються чималим попитом.
     Тому я впевнений, що більш ніж сторічні традиції фінських і українських фарфоровиків, у поєднанні зі спільною високоамбітною метою, котра полягає у радикальному збільшенні обсягів виробництва продукції комбінату «Будфарфор», піднесенні рівня її якості до євростандартів, й у перспективі – стабільному виході на міжнародний ринок, із завойовуванням тут свого сталого сегмента, слугуватимуть запорукою їх процвітання в перспективі та прикладом успішної співпраці.
     - Вочевидь, дипломатичні стосунки між нашими обома країнами цьому неабияк сприяють?
     - Безперечно. Адже у коло моїх службових обов’язків, як посла Фінляндії в Україні, входить всіляке посилення торгово-економічних зв’язків між нашими обома країнами. Наше посольство цікавить стан справ передусім саме на таких підприємствах України, в розвитку яких беруть реальну участь фінські інвестори, у т.ч. й на комбінаті «Будфарфор».
     Крім того, посольство, його дипломатичний корпус ставлять за основну мету своєї діяльності в Україні зміцнення традиційно позитивного іміджу Фінляндії і дружніх стосунків між нашими обома державами. Тому я дуже радий, що саме фінська компанія успішно працює на славутському «Будфарфорі».
     - Пане посол, поділіться, будь ласка, Вашими враженнями від його відвідин.
     - Я дуже задоволений своїм візитом сюди. Враження від знайомства із комбінатом, його керівництвом і працівниками у мене склалися дуже позитивні. Тут я би відзначив дві важливі речі. По-перше - я побачив, як можна успішно модернізувати таке старе виробництво як «Будфарфор», що фактично вдихнуло у нього нове життя. А по-друге - на власні очі пересвідчився у наявності надзвичайно плідної та ефективної співпраці між «Sanitec» і «Будфарфором» на прикладі будівництва принципово нового у технічному та технологічному плані його виробничого цеху №6. Це – неабиякий реальний рух комбінату до Європи, потужним поштовхом якому став його стратегічний інвестор - фінська компанія «Sanitec Group», чим я особисто дуже пишаюсь.
     - Дякуємо за розмову, вельмишановний пане посол.
     - Хай щастить славутчанам у всіх ваших благих починаннях.
     
     Інтерв’ю вів Олександр ДЕЙКАЛЮК, фото автора  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Якщо пишеться щось проти України, видаляю всі коментарі дописувача. Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Прошу не копіювати текст у коментарі з інших сайтів, вкажіть лише посилання на текст, чи сайт. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Якщо Ваш коментар не відобразився після натискання кнопки відправити, то, або не вірно введена сума, або Ваша поточна IP-адреса з якихось причин заблокована. Деякі слова у коментарях автоматично приховуються(якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

8 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Богоявлення

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6905
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


8 + 4 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік