Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 20.12.2016 ВАВІЛОНСЬКЕ ЗБІГОВИСЬКО – ДРУГИЙ ВИТОК…

      Слово «плем’я» звучить ніби примітивно, віє первісно-общинністю, однак, воно каже про особливий зв’язок між людьми, який був загублений у сучасному західному світі. Ми з цікавістю передивляємося телепередачі про людей у віддалених від цивілізаційних центрів місцях, чудуємося їх первісному способові життя, але уникаємо припущення, що можемо виявитися на їх місці. Нас це лякає. Однак, сучасні дослідники твердять, що живуть ці прості люди щасливим і наповненим життям. Вони народжуються на радість батькам і дідусям з бабусями, численним родичам найрізноманітніших ліній споріднення. Ніхто не обмежує їх у можливості народжувати. Батьки знають і впевнені, що їх діти житимуть з ними і після них таким же щасливим життям. Їхні бажання є простими і доступними для наповнення. Ці люди навчаються у природи любити і розуміти, як один одного, так і кожен елемент природи. Вони надзвичайно багаті духовно, веселі і співочі. Переважно вони живуть у великих і містких житлах, разом святкують і сумують.
     Вони одружуються на все життя, не розлучаються, не втікають від подружжя. Вони не ділять майно і гроші, бо не застосовують їх, і не накопичують. Вони не відмовляються від дітей, не практикують аборти, діти не втікають з дому, і їх не вигонять. Ніхто з племені не мусить з горя чи безвиході наливатися алкоголем чи рятуватися наркотиками. Вони працюють виключно в межах необхідності свого власного та колективного забезпечення і бажання працювати. Для них доступні усі природні ресурси. Вони рідко хворіють, адже усі людські захворювання зумовлені страхами, заздрощами, ревнощами і гординею, яких вони не переживають. Вони спокійні за свою старість і догляд до смерті, так само і безоплатне місце для поховання. Вони щасливі і вдячні природі, яку називають своїм богом чи духом.
     Деякі дослідники з «цивілізованих» твердять, що час, проведений серед племенних людей, характерний для них спокоєм, здоров’ям, впевненістю, постійною радістю і якоюсь закоханістю. Вони постійно тішилися увагою і повагою, турботою і постійними пропозиціями допомогти і потурбуватися, адже в очах цих щасливих людей професор – «інопланетянин» виглядав заклопотаним і нещасним, а у них заведено допомагати убогим, незалежно від спорідненості. Людину там люблять не за щось, а тому, що вона людина і їх брат чи сестра. Більше того, дослідники ці, повернувшись додому, починали знову відчувати відчуженість і ворожість свого звичного середовища. А намагаючись звертатися у вже звичному доброзичливому тоні до своїх домочадців, наражалися на здивування і єхидство. А вночі нерідко прокидалися з відчуттям депресивності, втрати і повної спустошеності. Вони аж тут розуміли, чому діти щасливих жителів далеких островів, відвідавши простори так званої цивілізації, поверталися до себе додому і ніколи навіть не згадували її, хоч набули освіти і знань, які цілком достатньо гарантували їм місце на Заході.
     Що ж втратили ми, люди, віддалившись від «племенної сім’ї»?
     Виявляється, людство вийшло з лона природи. Ми всі – нащадки однієї пари батьків, котра надалі народила ще і ще. Усі пари, котрі вийшли від найпершої, не віддалялися одні від одних. Зберігався зв’язок між поколіннями: батьків з дітьми, з онуками. Батьки люблять своїх дітей, а ще більше онуків, і це дуже поєднувало нас. Ми не спостерігаємо цього сьогодні, але люди колись відчували великий взаємний потяг до своїх родичів: дядьків, тіток, двоєрідних братів та сестер і т.ін. З боку природи ми влаштовані так, що продовжували б жити разом, якби не наш егоїзм, котрий віддалив нас і відчужив. Коли поміж нас вклинюється збільшений егоїзм, він руйнує наші природні зв’язки, замінюючи їх на бізнес – відносини «ідіть та заробляйте один на одному». І тоді замість того, щоб поєднуватися серцями, ми шукаємо спосіб з’єднати кишені, щоб більше виграти. Тобто, тепло в наших відносинах нас не цікавить, а лише розмір виграшу чи програшу, власна примітивна, пряма егоїстична вигода. Тож не дивно, що сьогодні діти не є прихильними до батьків, а згадують про них лише в тій мірі, наскільки їх можна використати. А батьки, в угоду своєму великому егоїзмові і під впливом громадськості, також не обтяжують себе значною увагою до дітей, натомість віддають їх на виховання садочкам, школам, гурткам, вулиці. І підрісши, такі діти випорхують в невідоме життя без відчуття прихильності до батьків, і у кращому випадку телефонують, нечасто, бо не хочуть вислуховувати скарги на хвороби і негаразди - співчувати їх не вчили.
     У підсумку, ми втратили не тільки відчуття «рідного племені», великої сім’ї, а взагалі сім’ї, навіть найменшої. Людина приходить з роботи до порожнього дому, Вона сиділа на роботі сама в своєму кабінеті, і вдома вона самотня. Людина спілкується зі світом через екрани: телефону, телевізора, комп’ютора, і не потребує нікого поряд. Ми не розуміємо, наскільки цим відділяємося від родинних, «племенних» зв’язків, від сім’ї, від людського спілкування, тепла, співчуття, замикаючи себе в чотирьох холодних стінах, як в тюрмі. І це почалося тоді, коли наш егоїзм став для нас важливішим від природних зв’язків між нами. Почалося тисячі років тому у Древньому Вавілоні, а звідти поширилось усім світом. Люди почали втрачати відчуття єдності, зв’язку. У Древньому Вавілоні мешкав один народ, де кожен розумів один одного і відчував. Та коли там спалахнув егоїзм, він почав розділяти людей на сімейні клани. Так виникло багато різних народів. Егоїзм почав демонструвати свою силу відчуження. Спочатку він відділяв одну сім’ю від другої, а сьогодні він розриває зв’язки навіть всередині сім’ї, розділяє людей.
     Ми сьогодні перебуваємо на другому витку Вавілонського збіговиська. У Древньому Вавілоні люди відчували себе замкнутими в одному місті і мусили розбігтися, а ми сьогодні ув’язнені на одній Земній кулі, тому шукаємо жилі планети. Ті ж явища повертаються, тільки на глобальнішому рівні. Але вирішити такі проблеми нетерпимості і ворожості шляхом розселення сьогодні неможливо. Існує тільки один вихід – освоїти інтегральну методику, не тільки прочитати, вивчити, запам’ятати основний закон природи «Возлюби ближнього, як самого себе», а реально і повно втілити його у свої думки, почуття, відчуття, а тоді у вчинки. Не розбігатися, не роз’їзджатися, не розлітатися, бо немає куди, а поєднатися і стати однією великою сім’єю, одним плем’ям, однією людиною з одним серцем.
     


Розміщено:
Сурматюк Степан Станіславович  
+380962774417   surmatjuk@i.ua


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Деякі слова у коментарях автоматично замінюються на інші, або видаляються (якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

5 + 1 + 2 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік