Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 03.03.2016 ЩО Ж ТАКЕ ЛЮБОВ?

      Про любов складено багато пісень, написано багато чудесних романів впродовж історії людства. З другого боку, любов зумовила немалу кількість трагедій і війн. Про неї так багато сказано. Напевно, це найвище почуття людини. Що ж таке любов?
      З позиції інтегральної науки: любов – це особливе ставлення людини до когось чи до чогось. Я можу любити море, музику, приємний аромат і т.ін. Це також називається словом «люблю». Чому я це люблю? Тому що це дає мені насолоду. Я насолоджуюся від моря, від музики, від ароматів, від небес. Я люблю конкретно те, що приносить мені насолоду. І навпаки, я ненавиджу те, що спричиняє мені страждання, створює проблеми. Так виникає любов чи ненависть, притаманні і людям, і тваринам. Це називається «егоїстичною любов’ю», коли я люблю те, що приносить мені насолоду, і ненавиджу те, що спричиняє мені страждання. В цьому ми подібні з тваринами – ми любимо те, що для нас добре, і уникаємо того, що для нас погане. І це називається любов’ю. Тобто, це не любов до якогось об’єкту, а любов до того відчуття, яке він викликає в мені. Наприклад, я зустрічаю свого знайомого і він повідомляє, що розлучився. «Що сталося?!» - «Любов минула». Тобто, любов існує до того моменту, поки ми можемо насолоджуватися один від одного. Навіть лікарі кажуть, що через 2 – 3 роки шлюбу любов між партнерами зникає. Але це не та любов, про котру мовить інтегральна наука.
      Любов з інтегрально-наукової позиції, це щось вище за людський егоїзм, котрий насолоджується від використання когось чи чогось. Любов – це те, що ми вибудовуємо у двох площинах. Є площина відносин між нами, котрі можуть супроводжуватися суперечками і навіть нетерпимістю, тобто, незгодою одного з одним. І, разом з тим, над цими розбіжностями ми вибудовуємо особливий зв’язок, котрий називається «любов». Для цього необхідно багато працювати, вкладати у це здоров’я, час, зусилля – і будувати її. Це називається «усі злочини покриє любов». Тобто, любов вибудовують саме «над злочинами» - над розбіжностями, які існують між нами. Тільки таким чином дві людини можуть поєднатися одне з одним, щоб зв’язок між ними був добрим, міцним, здоровим, справді людським. Це зв’язок між людьми, котрі розуміють, що вони – егоїсти, і можуть завтра знову посваритися, та все одно працюватимуть над тим, щоб між ними був чудовий, добрий зв’язок, який називається «любов». І це не та любов, котра ґрунтується на статевому потязі чи звичці, чи на тому, що добре для мене сьогодні, а потім може відпасти аж до розриву. Навпаки, це любов між людьми – між чоловіками, жінками, дітьми, всередині народу чи у громаді людей, але при цьому ми не визначаємо ставлення один до одного залежно від отриманих насолод, адже це тваринний рівень. Тоді як на рівні людини ми вибудовуємо між собою зв’язки любові над усім, що ми приймаємо один від одного: насолод чи навпаки, неприємностей, аж до ненависті до іншого за його звички, котрі мені не подобаються, та однаково я маю любити його, наприклад, через приналежність нас до одного народу. І тоді ми попрацюємо над тим, як нам зблизитися один з одним і у звичках на рівні цього світу – фізичних, народних, звичаєвих і інших.
      Отже, любов – це вища цінність у відносинах між людьми, котрі мають намір поєднатися один з одним, оскільки мають бути разом і вибрали такий зв’язок. І вони постійно працюють над цим. Тому сказано: «Усі злочини покриє любов». Між нами є «духовні злочини» - це усілякі розбіжності, а над ними ми постійно будуємо любов. І чим більше розбіжностей, тим сильнішою має бути любов – над ними. Так треба виховуватися людям. Тоді ми зможемо прийти до такого стану, коли над усім світом, над усім людством ми напнемо купол любові. Саме це і є істинна любов. А інакше це тільки фізіологічний потяг, коли ти любиш те, що зараз добре для твого тіла, - тваринна любов.
      Людська ж любов вибудовується над усім, чим я незадоволений у іншому. Та існує певна причина - вища цінність, котрою зумовлений мій обов’язок бути по-доброму поєднаним з ним. І обидва ми розуміємо, що побутова площина рясніє усякими розбіжностями – стосовно країни, життя, поглядів, релігії, мови і всього іншого, але в усякому випадку ми приходимо до переконання, що маємо бути разом не дивлячись на те, що влаштовані по-різному. Ми будуємо цей зв’язок, нашу любов повільно, пощаблево, виходячи з вищої мети, котру маємо досягти разом, у ставленні один до одного, у просторі між нами, - над нашими фізичними тілами. І найголовніше, вибудовуючи таку любов, маємо уникати формальності, ритуальності, пафосності. Людська любов інтимно щира і безмежна і проявляється всередині. Людина, наділена любов’ю виражає свої відчуття фразою «ходжу і радію». При цьому перед очима можуть бути картини «не радісні».
     


Розміщено:
Сурматюк Степан Станіславович  
+380962774417   surmatjuk@i.ua


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Деякі слова у коментарях автоматично замінюються на інші, або видаляються (якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 6 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 1 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік