Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 05.02.2016 ЧОМУ ТАК ВАЖКО ЛЮБИТИ?

      Інструкція, рецепт любові передані людям більше п’яти тисяч років тому. Але ще сьогодні, як і на зорі нашої цивілізації, серед людей панує ненависть і ворожість, постійно вибухають війни, не вщухають суперечки і конфлікти. Людина ненавидить сама себе, близьких, далеких, рідних, чужих, інші народи, інші країни, інші континенти, планету, сонце, всесвіт. Чому ж так важко любити?
      Тому, що це суперечить людській природі. Людина може любити абсолютно тільки себе, а відносно тільки те, що стосується неї і належить їй: дітей, дружину, дім, собаку, кішку. Людина любить все своє – це їй дороге. Перш за все – я, а все інше – навколо мене. Така людська природа – егоїстична сила, котра притягує до мене усе, що для мене добре, і відштовхує для мене ж погане. Так влаштована уся природа: на неживому рівні ця сила проявлена менше, у рослинах вже більше, в тваринах ще більше, а в людях вона найбільша. Чим розвиненіший елемент природи, тим більший його егоїзм, і це необхідне йому для того, щоб улаштувати своє життя, розвиток, безпеку. Тобто, спочатку ми не можемо любити один одного. Я не люблю нічого, окрім того, що належить мені. Якщо я виявляю, що це належить мені і насолоджує мене, то починаю його любити. Якщо ж раптом виявляю, що помилився і воно чуже (завдає неприємностей чи страждань), то відразу ж викидаю його.
      Дехто може не погодитись і твердити, що він любить світ і любить людей, але якщо добре перевірити, то з’ясується, що це не так. Кожен психолог і фізик підтвердить, що в основу природи закладений егоїзм, котрий наближає корисне і віддаляє шкідливе. І хоч це добре відомо, більше того, є пряма вказівка «Возлюби ближнього, як себе», але як це виглядає, як можна полюбити іншого, як реалізувати практично?
      З одного боку, це цілком нереально – полюбити ближнього. Людина любить тільки себе. Внутрішня сила змушує мене любити тільки рідних мені людей, та й тих, з умовою, що вони не завдають мені негативних клопотів, тішать мене і задовольняють. Тобто, їх ближність визначається моїми ж внутрішніми критеріями. І з цим (з собою) нічого не поробиш.
      Та ми розвиваємося, і нам раптом проявляється дивна річ: я починаю відчувати, що в мене включений весь світ, я залежу від усього світу, пов’язаний з усіма, хочу я того чи ні. Несподівано проявляється ціла сітка зв’язків між усіма нами і наша повна взаємна залежність. Ця сітка тільки почала проявлятися, ще далеко до того, щоб вона виникла прямо переді мною, і я зрозумів, що маю любити усіх китайців, індусів, латиноамериканців, німців, поляків – усіх без вийнятку. Я також маю любити усіх тварин, рослини, комах, бактерій, навіть жуків, як би гидко вони не виглядали. Я побачу, що залежу від них і перебуваю з ними в одній системі.
      Можна уявити собі мережу зв’язків, котрою ми сплутані, як павутинням. А хто ж нас пов’язує? – Творець! Ми всі втрапили до його павутиння. А Він постійно смикає за павутинки то тут, то там, кожного з нас. То окремо, а то разом. І ці павутинки пронизують всі наші думки і бажання, всі частини тіла, органи, кожну клітину, найменшу частинку кожного атому, настільки ця сітка величезна і унікальна. Творець управляє усім створінням від початку і до кінця, поки не доведе його до найдосконалішого стану. Ми прийдемо до повного всезагального поєднання, до гармонії, і побачимо, що кожний житель цього світу є необхідним. Він має існувати, адже він – частина загальної системи, в котру я також включений. Не можна обійтися без найменшого жучка, оскільки він слугує спільній меті досягнення гармонії в цій мережі.
      Яким же має бути це поєднання? З вище наведеного видно, що мова лише про психологічне ставлення одного до іншого. Та складність полягає в тому, що таке просте ставлення має бути зумовлене саме досягненням такої мети, а не заради якихось інших розрахунків. А звідси, недостатньо просто не ображати – ми маємо полюбити один одного! Тобто, я переживаю за іншого так само, як за себе, а то й більше. Це зоветься «возлюбити ближнього як самого себе». І хоч воно видається не простим, та наша еволюція неминуче приведе нас до такого стану, хочемо ми того чи ні. Якщо ми не захочемо цього добром, то нас змусять ударами. Павутиння настільки міцне, що ніяка інша сила в природі не взмозі перешкодити чіткому і невідворотному управлінню Творця. Наш егоїзм не дозволяє нам бачити добру силу Творця, тому ми відчуваємо себе погано. Але рецепт до «покращення зору» і виявлення цієї доброї сили нам також наданий.
     
     


Розміщено:
Сурматюк Степан Станіславович  
+380962774417   surmatjuk@i.ua


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Деякі слова у коментарях автоматично замінюються на інші, або видаляються (якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 3 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 2 + 2 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік