Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 30.11.2015 ЗАКОН ТОТАЛЬНОЇ ВІДДАЧІ

     
      Закон створення – це любов до ближнього, як до себе самого. Тобто, ми зобов’язані турбуватися про кожного «близького» до нас, про товариша, більше, ніж про самих себе, віддавши йому «останню сорочку». Це не тоді, коли в тебе є запасна сорочка, і ти від доброти душевної позичаєш її іншому на час. Любов – це коли ти віддаєш йому найнеобхідніше для тебе, а сам насолоджуєшся тим, що подарував задоволення іншому. Це закон, захований всередині створіння. І по мірі того, наскільки згідно рівня свого розвитку, ми зобов’язані виконувати цей закон і, не бажаємо його дотримуватися, - ми страждаємо від своєї невідповідності йому.
      Ми живемо у системі законів, котрі пронизують цей фізичний простір, та розкриваємо їх поступово, по мірі свого розвитку. Двісті років тому ми нічого не відали про радіохвилі, сто двадцять років тому ми не підозрювали про рентгенівські промені. Так ми поступово просуваємося, все глибше розкриваючи світ з усіма його законами. Ще є закони, котрі нам не відомі – та вони існують. Ми розкриваємо їх, коли наштовхуємося на їх дії. Помітивши якісь незрозумілі нам явища, ми починаємо їх досліджувати і розкриваємо закон.
      Впало яблуко на голову – ми розкрили закон всесвітнього тяжіння. Так, по мірі «дозрівання» людства, ми занурюємося все глибше у природу і з’ясовуємо її закони. Інтегральна ж наука пояснює нам закони, котрі нам поки-що не розкрилися, та вони існують всередині природи. Чому вона так робить? Адже вона не пояснює нам закон всесвітнього тяжіння Ньютона, за котрим яблуко падає нам на голову. Справа втому, що мудреці прагнуть показати нам особливу точку нашого розвитку, котра називається точкою свободи волі. До цього в нас не було вибору – ми розкривали перед собою закони і мусили їх виконувати. Якщо виконаємо, то нам буде добре, а якщо не виконаємо – то буде погано. Що тут заперечиш? Незгідні можуть занести руку у вогонь і перевірити, що буде. Тому мудреці повідають нам про закони природи, котрі належить виконувати зараз у зв’язку між нами, ще до того, як вони розкрилися. І тоді ми самі сприятимемо нашому «дозріванню» і правильно просуватимемося назустріч цим законам. Це називається шляхом «прискорення часу». Тобто, мудреці розповідають нам про це для того, щоб дати нам свободу вибору і, щоб через реалізацію цієї свободи вибору, ми підвищили рівень свого розуміння і «випередили» у свідомості наступаючі обставини. Якщо ж цього не зробити, то нам доводиться чекати, аж коли нам стукне у голову факт, як колись з яблуком, щоб ми порозумнішали і просунулися «своєчасно» шляхом страждань.
      Мудреці відкривають нам закони, котрі не належать до неживого, рослинного і тваринного рівнів природи, а тільки до людського. По суті, мова про загальний закон людської природи, котрий називається законом абсолютного поєднання чи любов’ю до ближнього. Виконай його – тобі буде добре, не виконаєш – буде погано. А наскільки добре чи погано – це вже залежить від рівня твого розвитку. Закони ці розкриваються не усім відразу, а поступово. Є такі, хто їх вже відчуває. Є такі, хто ще не відчуває, але вже розуміє, що так має бути.
      Але людство просувається і відчуває себе все гірше і гірше. І погано нам не тому, що ми не можемо експлуатувати природу, а тому, що не можемо правильно реалізувати самих себе, своїх взаємних зв’язків між людьми, у котрих і захований весь ключ до доброго чи жахливого майбутнього. Перед цим вибором ми стоїмо сьогодні. Це місце нашої свободи волі, в котрому можна розкрити людині, що перед нею є два шляхи до однієї і тієї ж мети – хай обирає!
      Це найбільший загальний закон, який містить в собі все і узагальнює всі окремі закони – закон взаємної тотальної віддачі між усіма частинами створіння, закон любові до ближнього.
     
     
     
     


Розміщено:
Сурматюк Степан Станіславович  
+380962774417   surmatjuk@i.ua


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Деякі слова у коментарях автоматично замінюються на інші, або видаляються (якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

4 + 1 + 5 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


6 + 5 + 4 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік