Коментар до фото: ....
Завантажується пошукова система...
Tutor  :  Стьопа! Пішов би ти у сраку, СамоДрочівський мудак. Стараєшся для спонсора твоєї пархатої партійки, пана жидюри Коломойського. Шоб той жидюра наші ліси поприбир  ...
Skrumex  :  Жаль , очень жаль!  ...
Куплю/продам:       Продам недорого часник. ...
Робота:       На роботу в мебелевий цех терміново потрібен верст...
Послуги:       САМОЗАХИСТ ДЛЯ ЖІНОК
   &nbs...
     ГО "Славутське міськрайонне об`єднання "МАЙДАН" збирає гумові авто-покришки, горючі суміші для "коктейлів Молотова" і арматуру для відпраки у Киїів на Майдан-3. (Штаб ГО "Майдан" на 4-му поверсі "ОТЦ") ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізниця
border=0

інформери

Курс долара


 01.10.2015 ЖИТТЯ МАЄ ЧУДЕСНЕ ПРОДОВЖЕННЯ!

      Людині залишилося зовсім мало засобів, щоб уникнути свого безрадісного життя: спорт, різноманітні захоплення. Та людський егоїзм розвивається, зростає, тому все менше людей задовольняються риболовлею, полюванням, подорожами, футболом. І хоча спорт все ще притягує увагу мільйонів і навіть мільярдів людей, та вже помітно, що зацікавленість спадає. Країни вже не так відчайдушно змагаються за право проведення олімпіад. Вже немає колишнього ентузіазму, гордості і величезних приготувань. Навіть спорт починає поступово гаснути, як і все інше.
      В нашому житті не залишається ніяких цінностей, заради котрих вартувало б жити, ніяких здобутків, котрі приносили б радість. Людина не отримує задоволення ні від дітей, ні від сім’ї, ні від роботи, ні від захоплення, а тому їй залишаються алкоголь і наркотики.
      Єдине, що може принести відновлення сучасній людині – це розкриття суті життя. Ми несподівано виявимо, що життя має чудесне продовження! Всередині самого життя раптом відкриваються особливі двері, за котрими знаходиться чудовий світ. Єдине, що може відновити наше життя сьогодні – це пошук смислу життя, котрий відкриває вхід до казкового світу. Він казковий не тому, що в ньому відбуваються якісь дива, а тому що наповнений чудовим смислом. Перш за все, цей світ вічний і повний необмежених можливостей, абсолютно добрий, де немає жодних воєн і вбивств. Це щасливий світ для сімей, дітей, друзів, для всіх. В цьому світі людині немає на кого сердитися, і нічого боятися. Можливо, комусь таке життя видається надто простим, та сьогодні кожен уникає задоволення від сварок в пошуках гострих відчуттів. Людина прагне переживати гострі відчуття від добрих справ, від нових досягнень, від просування вперед, від нового будівництва, котре ми ведемо разом, від нових горизонтів – від позитивного, а не негативного, від зростаючого добра. Хай у нас завжди буде бажання творити добро і необхідність добрих справ, яка вимагатиме постійного наповнення. Щоб ми постійно відчували ненаситний голод від бажання любити і творити добро. І цього треба побажати усім, треба тільки знайти двері до цього світу. Це не чарівний світ, а просто добрий. Він цілком реальний, хоч в ньому є вічність, досконалість, гармонія, життя понад усіма недоліками і проблемами. Усі недоліки і проблеми в цьому світі зумовлені тільки нашим бажанням від добра шукати ще більше добро, тобто, від хорошого самовідчуття шукати ще кращого. І це буде не від заздрощів і бажання жити краще від сусіди, а тільки від добра. Ми насолоджуватимемося навіть відчуттям недостатності, як насолоджуються відчуттям голоду перед розкішною трапезою, не бажаючи псувати собі апетит і передбачаючи майбутню насолоду. Тобто, недостатність виходить з досконалості, котра наближається з майбутнього. А звідси, ми ніколи не будемо переживати страждань, проблем, а будемо насолоджуватися відсутністю наповнення перед очікуваним майбутнім. Адже відомо, що очікування дає більшу насолоду, ніж його здійснення. Бажане наповнення насичує хотіння і гнітить насолоду. Тому треба уникати наповнення. А насолоджуватися можна лише усвідомленням своєї причетності до вічного життя, котре невпинно удосконалюється і постійно наповнює нас, і тоді ми переживаємо надзвичайне відчуття від дійсного стану, а ще більше, очікуване і зростаюче відчуття від майбутніх переживань. Таке наповнення ніколи не пересичує і не гнітить насолоди. Чим більше наповнюєш себе, тим більше хотіння і прагнення до нових наповнень в тобі відкривається. Кожної миті ти відчуваєш недостатність і тут же її наповнення, і так безкінечно. Тобто, усе твоє життя повне руху, повне розвитку нових бажань і нових наповнень.
      Щось подібне ми відчуваємо в дитинстві, коли кожен день радіємо життю, новим забавам і насолодам, відчуваючи, що життя повниться тільки насолодами. В момент реалізації дитячого хотіння дитина вже переповнена новими хотіннями. Діти ніколи не зупиняються на досягнутому і не оцінюють формального враження, а тільки душевно констатують якийсь результат. А потім ми виростаємо, і нам не хочеться вставати зранку з постелі. Наші вставання вже не забарвлені несподіванками, казковими очікуваннями, сюрпризами і подарунками. Ми не відчуваємо максимального наповнення в нашому щоденному животінні. Не намагаючись тверезо оцінити свого тваринного погляду на життя, ми вважаємо, що це погляд дорослого. А цей погляд не дорослий, а тваринний. Адже всі наші інтереси і цінності зводяться до того чи іншого способу пережити якісь насолоди через тіло. Але тіло вже давно пережило всі можливі задоволення, ще в дитинстві. І зараз воно тільки повторює фізичні маніпуляції, пам’ятаючи про ті, колишні насолоди. Однак, насолоди не наступають, ми тільки «розмахуємо руками».
     Отже, пора переходити до нетілесних, духовних насолод. І починати треба з повернення до первісного, дитячого, наївного відчуття. Ісус казав: «Будьте, як діти». Тож життя має казкове продовження, аж до вічного.
     


Розміщено:
Сурматюк Степан Станіславович  
+380962774417   surmatjuk@i.ua


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Деякі слова у коментарях автоматично замінюються на інші, або видаляються (якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

3 + 3 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с Днем рыбака!
Счастья, здоровья, благополучия!
И ни хвоста, ни чешуи!

***** 22-RUS *****

09.07.2017
host-46-241-58-26.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6859
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 7 + 5 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік