Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
ooo Argo. mamuka  :  dobri den mi xatim zakupoit aberdini 200-250kg 100shtuk na gruziu nash te+995 592 230055 daite vashi kordinati  ...
Гнатюк Володимир  :  Вдячний мешканцям села за збережену пам'ять про мого діда Віктора.  ...
Куплю/продам:       Породам 1500грнсапожки 3...
Робота:       ТзОВ "ЮЛІУС ТРЕЙДИНГ" запрошує на роботу...
Послуги:       Люди может хтось викидае линолийом чи доски чи ...
     Сниму однокомнатную или двухкомнатную квартиру (парень, 26 лет) 0634591669 ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 07.08.2015 ЛЮБОВ – ЦЕ РАЙ

      Не секрет, що значна частина людей не можуть знайти собі пару і невимовно страждають від цього. Виявляється, що знайти потрібну людину і вибудувати належні сімейні відносини надзвичайно важко. Більше того, навіть після одруження у будь-який момент настає настільки глибока криза, що більшість пар, незважаючи на дітей розлучаються. В чому ж причина таких негараздів?
      Причин декілька. По-перше, необхідно припинити вимагати в іншого якихось незвичайних якостей. Треба тільки знайти людину, яка розуміє, як будувати відносини любові. Усі дорослі люди на момент знайомства та зустрічей є повністю сформованими і переробити їх неможливо. Тому треба чітко усвідомити для себе, що любов ґрунтується тільки на поступках: на тому, що кожен поступається партнерові і насолоджується можливістю це зробити. Не варто вимагати від партнера особливої уваги і турботи, а навпаки, всю свою насолоду пов’язувати з повним ігноруванням себе перед партнером.
      Звичайно, нас виховували, що не варто поступатися, труднощі слід долати. Однак, тоді життя перетворюється на постійну боротьбу і заперечення одним одного. Саме поступка є складовою любові. Адже у відносинах зі своїми дітьми ми виступаємо люблячими саме за рахунок того, що поступаємося дитячим бажанням. І коли щось даємо дитині, наповнюємо її бажання, то переживаємо насолоду. Це ж має відбуватися і у відносинах між дорослими учасниками подружжя. Тільки дитина природним, тваринним чином відчувається ближчою, частиною батька чи матері. А подружжя ніби твоє, однак, він чи вона існують окремо, біля іншого, і мають власну думку. І цю різницю, відстань треба стирати виправленою любов’ю, а простіше – треба духовним зусиллям усунути різницю в її і своєму бажаннях.
      Спочатку, за звичкою, кожен відчуває лише своє бажання і зовсім не відчуває бажання партнера. Своє бажання для кожного важливіше. Але методика самовиховання визначає: «Зроби своє бажання таким, як його бажання, щоб він зробив своє бажання таким, як твоє» - це і є умова любові. Наші бажання мають поєднатися в одне. Це називається злиттям: «Чоловік і дружина – Творець між ними», наче одне тіло. Все дуже просто, не вистачає лише правильної освіти. Для любові людину треба виховувати, навчати на спеціальних курсах. Такого навчання не вистачає усім і, поки ми не навчимося вибудовувати такі відносини, залишимося нещасними.
      І хоч усі шукають любов, та навіть якщо такі курси є, то важко переконати людей записатися туди. Нікому не подобається настільки поступатися собою. Однак, ховаючись за свою самовпевненість, ми обманюємо самі себе. Нам видається, що ми виграємо відстоюючи своє. Та кому краще від такого обману? Ми ніби хочемо любити і наповнювати лише самих себе, використовуючи ближнього, свою сім’ю. Та в результаті, це не дає нам ні задоволення, ні любові.
      Треба навчати людину, як наповнювати себе в правильній формі: досконалій і вічній. А таке наповнення можливе тільки за рахунок любові до ближнього, оскільки іншим можна віддавати завжди і наповнювати їх безкінечно, безперервно переживати від цього насолоду.
      Це замкнутий цикл, котрий постійно повертається до людини, і таким чином вона досягає відчуття абсолютної, вічної любові і навіть більше: вічного життя. Адже тоді я не поїдаю себе і своє оточення, а навпаки, наповнюю все довкола своєю любов’ю. Так можна досягти відчуття безперервного зростання, входження у вищий вимір, у райський сад, до вічного життя. Любов – це рай.
      Тому зайве десь шукати любов, треба просто вибудувати її.
     
     
     
     


Розміщено:
Сурматюк Степан Станіславович  
+380962774417   surmatjuk@i.ua


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Деякі слова у коментарях автоматично замінюються на інші, або видаляються (якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

1 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
С новым годом, земляки!
Здоровья вам, благополучия и мира!

*** 22-RUS ***

01.01.2018
host-46-241-58-65.bbcustomer.zsttk.net
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
Водохреща (Йордан)

прогноз погоди
На Водохрещі день теплий – буде хліб темний.

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6910
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


9 + 1 + 9 =  
 331491233

Славута


Славута 2018 рік