Коментар до фото: здорові діди від свіжого лісового повітря коли в лісах сиділи в криївках...
Завантажується пошукова система...
de  :  Gol  ...
Іван Іванович  :  це дурня  ...
Куплю/продам:       Продається трактор ( дод...
Робота:       шукаю майстра з ремотну водонасосних станцій 0673...
Послуги:        Ремонт квартир офісів під ключ та косметичний...
     Многие лета Порошенку П.А и Гройсиану В.Б а также отцу реформ Яценюку А П.Их всех на 2 срок ...
Інтернет-ресурс міста Славута
Славута

меню сайту

     петиції
     інтегральний світ
     головна
     фото з супутника
     віртуальна подорож
     WEB камера
     фотографії
     гостьова книга
     вітання
     співчуття
     пошук знайомих
     форум
     чат
     карта міста
     телефони
     куплю/продам
     послуги
     робота
     повідомлення
     бізнес міста
     залізницяінформери

Курс долара


 27.06.2015 МОЛОДІСТЬ І КРАСА ДУШІ

     
      Кожен прагне виглядати молодшим. Сьогодні ця тема набула такої популярності, що навколо неї розвинулася ціла галузь, котра гальмує процеси старіння: медицина, косметика, центри здоров’я і краси. Чому в нас виникає таке палке бажання бути вічно молодим? Чому останнім часом людей так сильно хвилює зовнішність, що вони готові витрачати великі гроші на те, щоб виглядати молодшими і гарнішими?
      В минулому люди не надавали великого значення зовнішності. Але в сучасному світі вона стала надважливою, тому що ми розвиваємося у своєму егоїзмі і він все більше прив’язує нас до тілесного, матеріального життя. Наш егоїзм хоче в цьому матеріальному житті стати подібним до духовного світу. Егоїзм розвивається настільки, що обіцяє забезпечити нам найкраще життя, безкінечно продовжити її, дати насолоджуватися і виглядати в очах інших привабливими, молодими та сильними. Та це лише один з етапів нашого розвитку. Загальний перебіг еволюції, відповідно до закладеної в нас програми, веде нас до того, щоб ми піднялися на нову сходинку розвитку – духовну, і почали жити у вигляді сил, духовних якостей, а не матеріальних тіл, котрі відчувають життя тільки через матеріальні органи чуття. Для того, щоб перейти на вищий рівень існування, потрібно перш за все переконатися в тому, що не варто чекати нічого доброго від нашого тілесного життя. Воно не може бути ні вічним, ні щасливим, і усі його придбання нічого не варті. Тому ми змушені пережити усілякі стани самовідчуття: гонитву за багатством, визнанням, владою, знаннями, зовнішньою красою, щоб розкрити усю неспроможність цих хотінь, котрі не приносять жодного наповнення. Неможливо через них досягти повного і вічного задоволення життям. Це тільки такий період, коли ми ганяємося ніби за вічним життям, тобто, намагаємося зберегти вічну молодість. Та в результаті цієї гонитви і витрачених на це зусиль, нам належить зрозуміти, що ця мета не має справжньої цінності. Таким шляхом неможливо досягти ні вічного життя, ні істинного внутрішнього задоволення. Дане нам Творцем прагнення виглядати молодими і гарними призначене для того, щоб ми розчарувалися в ньому і обрали вищу мету. А ця висока мета насправді вічна, адже досягши її, ми починаємо існувати не в своїх матеріальних тілах, а в бажаннях, прагненнях, намірах.
      Отже, бажання зберегти вічну молодість – це лише визначений етап нашого розвитку. Потім прийде мода заморожувати свої тіла, з надією оживити їх в майбутньому, коли з’являться прогресивніші технології оздоровлення. Та і в цьому підході нам судилося розчаруватися і зрозуміти, що це не вирішення. Усі ці спроби покликані підвести нас до висновку, що вибору нема, і треба піднятися на другий рівень існування, тобто, перейти від життя всередині тіла до життя всередині душі. До цієї мети підштовхує нас все наше сьогоднішнє життя. Усі наші життєві цінності: їжа, секс, сім’я, гроші, визнання, знання – всі наповнення цього світу покликані розчарувати нас і скерувати в єдиному напрямку, тобто замість існування в матеріальному тілі перевести до життя в душі. То з чого ж почати?
      Справа в тому, що ми заплутані і живемо подвійним життям. Людина живе в своїй душі, яка поки-що не розвинута і становить одну темну крапку, і також життям свого тіла, яке перебуває на тваринному рівні, а не людському. Людиною називається не наше тіло – певна форма білкової матерії, а бажання, подібне до вищої сили природи. Людина (адам) означає «подібний» до Творця, тобто, володіючий альтруїстичною якістю любові і віддачі ближньому. Така людина вийшла зі свого егоїзму і перебуває не всередині нього, як тварина, а у вибудуваному нею бажанні всередині інших. Це робить її подібною до вищої сили природи, невидимо існуючої в світі, котра названа «Творець». Творець – це сила абсолютної віддачі і любові, без жодного звернення на самого себе, ніби сонце, котре постійно випромінює тепло, світло, любов, добро на всіх без винятку. Ми живемо всередині цього доброго випромінювання вищої сили, наче у ласкавих променях сонця. Та проблема в тому, що ми маємо протилежну йому форму – егоїстичну, скеровану на власне задоволення, а тому намагаємося урвати собі якнайбільше. Це робить нас протилежними вищій силі. Ми постійно всотуємо в себе, а тому наше життя обмежене. Перш за все тому, що ми залежимо від того, хто дає все це наповнення, життєву енергію. Ми живемо, поки отримуємо цю життєву силу і використовуємо її. Та поступово вона слабне і ми старіємо, поки тіло не помирає. Тіло зношується від постійних тимчасових наповнювань і випорожнювань.
      Отже, для того щоб жити вічно, ми маємо стати подібними до вищої сили віддачі і любові, вийти з середини себе назовні. Якщо ми вчинимо так, то набудемо необмежених життєвих сил. Адже ми не будемо втягувати всередину себе, а приймемо тільки для того, щоб повернути все це добре ставлення назад Творцеві: Він – нам, а ми – Йому. В такій формі можна жити над часом. Ми не просто продовжимо своє життя на сотню чи мільйон років, а взагалі вийдемо з рамок часу. Якщо ми виходимо з себе, подібно до вищої сили природи, котра постійно випромінює на нас любов, і також набуваємо її якості любові і віддачі, то стаємо такими ж вічними, як вона. І тоді наша зовнішність перестане помітно змінюватися і її стан відповідатиме духовному стану душі, а кожна старша людина всередині відчуває себе молодою. Більше того, людина, котра всередині себе спокійна і щаслива, перестає звертати увагу на свою зовнішність.
     
     
     
     
     
     


Розміщено:
Сурматюк Степан Станіславович  
+380962774417   surmatjuk@i.ua


  коментарі: 0Ваше ім'я:

Текст коментара:


Прошу не дублювати коментарі до різних статей. Також,прошу придумати собі нік/псевдонім і писати постійно під ним, до кожного коментаря дописується спеціальне число, або набір з буквами (IP-адреса), якщо воно однакове у коментарях, то велика ймовірність, що написано з одного комп'ютера, або з однієї локальної мережі. Любилеті анонімайзерів(схована, замінена IP-адреса), сильно не переймайтеся даною можливістю приховати походження посту. Деякі слова у коментарях автоматично замінюються на інші, або видаляються (якщо у когось, щось особисте, то вирішуйте приватно, а не поливайте брудом зі сторінок сайту/тів).

6 + 1 + 1 =  (обов'язково до заповнення)


ВІТАННЯ
Поздравляю с наступающим ДНЁМ ШОФЁРА!
Ни гвоздя ни жезла и удачи на дорогах!

***** 22-RUS *****

27.10.2017
tornode.torreactor.ml
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

СПІВЧУТТЯ
Правління Славутського відділення Спілки Поляків Україна висловлює співчуття Пані Катерині Севич з приводу важкої втрати- трагічної смерті брата Станіслава.
16.02.2017
host-18-199.internetunion.pl

сьогодні
День працівників суду

фото з галереї

Фото №
День вуличної музики

Фото розміщене:
20.05.2017
VGстатистика по сайту
Оголошень 6881
Фотографій 1679
Відповідей у гостьовій 1690
Записів у пошуку 439
Тем у форумі 456Для більш детальної статистики натисніть на зображення
лічильника.гумор

Каталог україномовних сайтів Рейтинг каталога сайтов Хмельницкого региона

зв'язок з адміністратором
Ваше і'мя:  

Текст повідомлення:  
(текст читає тільки адмін)  

Ваша електронна скринька:  


1 + 1 + 8 =  
 331491233

Славута


Славута 2017 рік